PublishPress Revisions Free 3.8.0-rc4 - en to pl translation catalogue (555 entries)

en:  (Post Author: %s)
pl:  (Autor posta: %s)

en: %1$s (Autosave)
pl: %1$s (Autozapis)

en: %1$s (Current)
pl: %1$s (Bieżący)

en: %1$s <span>(Publish date: %2$s)</span>
pl: %1$s <span>(Data publikacji: %2$s)</span>

en: %1$s <span>(Requested publication: %2$s)</span>
pl: %1$s <span>(Żądana publikacja: %2$s)</span>

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
pl: %1$s zapytań w %2$s sekund. %3$s MB użyto.

en: %1$s submitted changes to the %2$s "%3$s". You can review the changes for possible publication:
pl: %1$s przesłał zmiany do %2$s "%3$s". Możesz przejrzeć zmiany przed publikacją:

en: %1$s updated a %2$s of the %3$s "%4$s".
pl: %1$s zaktualizował %2$s %3$s "%4$s".

en: %s and %s are both disabled. See Revisions > Settings.
pl: %s i %s są wyłączone. Zobacz Wersje > Ustawienia.

en: %s capability
pl: %s uprawnienie

en: %s hour ago
pl: %s godzinę temu

en: %s hours ago
pl: %s godzin temu

en: %s minute ago
pl: %s minutę temu

en: %s minutes ago
pl: %s minut temu

en: %s revision approved.
pl: %s wersja zatwierdzona.

en: %s revision declined.
pl: %s wersja odrzucona.

en: %s revision published. | %s revisions published.
pl[0]: %s rewizja opublikowana.
pl[1]: %s rewizje opublikowane.

en: %s revision submitted.
pl: %s wersja przesłana.

en: %s revision unscheduled. | %s revisions unscheduled.
pl[0]: %s rewizja niezaplanowana.
pl[1]: %s rewizje niezaplanowane.

en: %s%s Revision Edit | %s%s Revision Edits
pl[0]: %s%s Edycja rewizji
pl[1]: %s%s Edycje rewizji

en: %s%s from now
pl: %s%s od teraz

en: %sCompare%s%sView Published Post%s
pl: %sPorównaj%s%sZobacz opublikowany wpis%s

en: %sManage%s
pl: %sZarządzaj%s

en: %sMy Copies & Changes%s(%s) | %sMy Copies & Changes%s(%s)
pl[0]: %sMoje kopie & zmiany%s(%s)
pl[1]: %sMoje kopie & zmiany%s(%s)

en: %sMy Revisions%s(%s) | %sMy Revisions%s(%s)
pl[0]: %sMoje rewizje%s(%s)
pl[1]: %sMoje rewizje%s(%s)

en: %sRevisions to My Posts%s(%s)</span> | %sRevisions to My Posts%s(%s)
pl[0]: %sRewizje do moich postów%s(%s)</span>
pl[1]: %sRewizje do moich postów%s(%s)

en: %sView Published Post%s
pl: %sZobacz opublikowany wpis%s

en: (on approval)
pl: (po zatwierdzeniu)

en: (unlimited)
pl: (nielimitowane)

en: <strong>Note:</strong> For visual display of revisions, add the following code to foliopress-wysiwyg.php:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;
pl: <strong>Uwaga:</strong> Aby wizualnie wyświetlić rewizje, dodaj następujący kod do foliopress-wysiwyg.php:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
pl: <strong>Ten wtyczka może zostać usunięta.</strong>

en: A revision to the %1$s "%2$s" has been approved.
pl: Wersja do %1$s "%2$s" została zatwierdzona.

en: A scheduled revision to your %1$s "%2$s" has been published.
pl: Zaplanowana wersja twojego %1$s "%2$s" została opublikowana.

en: About
pl: O

en: About PublishPress Revisions
pl: O rewizjach PublishPress

en: Action
pl: Akcja

en: Active Plugin
pl: Aktywny wtyczka

en: Active Plugin Integration
pl: Integracja aktywnej wtyczki

en: Add database index to posts table for Revision queries
pl: Dodaj indeks bazy danych do tabeli postów dla zapytań o Rewizje

en: Adjust preview links to use "rv_preview" argument instead of "preview". Experiment to see which works best with your theme.
pl: Dostosuj linki podglądu, aby używały argumentu "rv_preview" zamiast "preview". Eksperymentuj, aby zobaczyć, co najlepiej działa z Twoim motywem.

en: Admin
pl: admin

en: All
pl: Wszystko

en: All %s
pl: Wszystkie %s

en: All Approvers
pl: Wszyscy zatwierdzający

en: All Authors
pl: Wszyscy autorzy

en: All Post Types
pl: Wszystkie typy postów

en: All Posts
pl: Wszystkie posty

en: All Publish Dates
pl: Wszystkie daty publikacji

en: All Revision Authors
pl: Wszyscy autorzy rewizji

en: All Revision Dates
pl: Wszystkie daty rewizji

en: All Revision Statuses
pl: Wszystkie statusy rewizji

en: All settings in this form (including those on unselected tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
pl: Wszystkie ustawienia w tym formularzu (włącznie z tymi na niezaznaczonych kartach) zostaną zresetowane do WARTOŚCI DOMYŚLNYCH. Czy jesteś pewien?

en: All settings on this tab are assigned network-wide.
pl: Wszystkie ustawienia na tej karcie są przypisane w skali sieci.

en: Allow Past Revisions to be deleted
pl: Zezwól na usuwanie przeszłych Rewizji

en: Allow custom fields (post meta) to be revisioned
pl: Zezwól na rewizję pól niestandardowych (meta postów)

en: Allow the Author field to be modified by Revision
pl: Pozwól na modyfikację pola autora przez rewizję

en: Also notify on Revision Update
pl: Powiadom również o aktualizacji rewizji

en: Always
pl: Zawsze

en: Apply API actions to mimic Post Update
pl: Zastosuj akcje API, aby naśladować aktualizację postu

en: Apply Post Permissions to Revisions
pl: Zastosuj uprawnienia postów do rewizji

en: Apply this maintenance operation if Has Revision labels on Posts / Pages screens mismatch the New Revisions listing.
pl: Zastosuj tę operację konserwacyjną, jeśli etykiety Has Revision na ekranach Postów / Stron nie pasują do listy nowych poprawek.

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Approve Button on Compare screen
pl: Przycisk zatwierdzenia na ekranie porównania

en: Approve Changes
pl: Zatwierdź zmiany

en: Approve Revision
pl: Zatwierdź rewizję

en: Approve and Publish
pl: Zatwierdź i opublikuj

en: Approve and Schedule
pl: Zatwierdź i zaplanuj

en: Approved By
pl: Zatwierdzone przez

en: Approved by: %s
pl: Zatwierdzone przez: %s

en: Approving Changes...
pl: Zatwierdzanie zmian...

en: Assign capabilities to roles
pl: Przypisz uprawnienia do ról

en: Assign capability to roles
pl: Przypisz uprawnienia do ról

en: Asynchronous Publishing
pl: Asynchroniczne publikowanie

en: Author
pl: Autor

[ctx: Author Name]
en: by %s
pl: przez %s

en: Auto-submit revisions
pl: Automatyczne przesyłanie rewizji

en: Auto-submit revisions created by a user with publishing capability
pl: Automatyczne przesyłanie rewizji stworzonych przez użytkownika z uprawnieniami publikacji

en: Auto-submit revisions if the user can directly edit the main post.
pl: Automatycznie zatwierdzaj poprawki, jeśli użytkownik może bezpośrednio edytować główny post.

en: Beaver Builder Data
pl: Dane Beaver Builder

en: Beaver Builder Settings
pl: Ustawienia Beaver Builder

en: Broadest compat including Elementor, Divi, Beaver Builder
pl: Najszersza kompatybilność, w tym Elementor, Divi, Beaver Builder

en: By default
pl: Domyślnie

en: Bypass the above restrictions for others' revisions to logged in user's own posts.
pl: Omiń powyższe ograniczenia dla poprawek innych do postów zalogowanego użytkownika.

en: Can access New Revisions.
pl: Może uzyskać dostęp do nowych rewizji.

en: Can edit Revisions from other users.
pl: Może edytować rewizje innych użytkowników.

en: Can edit draft Posts from other users.
pl: Może edytować szkice postów innych użytkowników.

en: Can manage Unsubmitted Revisions.
pl: Może zarządzać nieprzesłanymi rewizjami.

en: Can see New Revisions from other users.
pl: Może zobaczyć nowe rewizje od innych użytkowników.

en: Caption the button as either "Approve and Publish" or "Approve and Schedule."
pl: Oznacz przycisk jako "Zatwierdź i opublikuj" lub "Zatwierdź i zaplanuj."

en: Change Request
pl: Prośba o zmianę

en: Change Request submission require role capability
pl: Wymagana zdolność roli do przesyłania żądania zmiany

en: Change Requests
pl: Prośby o zmianę

en: Change Requests <span class="count">(%d)</span> | Change Requests <span class="count">(%d)</span>
pl[0]: Prośby o zmianę <span class="count">(%d)</span>
pl[1]: Prośby o zmianę <span class="count">(%d)</span>
pl[2]: Prośby o zmianę <span class="count">(%d)</span>

en: Changes Submitted
pl: Zmiany przesłane

en: Changes are Scheduled.
pl: Zmiany są zaplanowane.

en: Clear cache on revision creation
pl: Wyczyść pamięć podręczną przy tworzeniu rewizji

en: Comment Status
pl: Status komentarza

en: Compare %s of "%s"
pl: Porównaj %s z "%s"

en: Compare Changes
pl: Porównaj zmiany

en: Compare Changes in %s
pl: Porównaj zmiany w %s

en: Compare Past Revisions
pl: Porównaj wcześniejsze rewizje

en: Compare Past Revisions ordering:
pl: Porównaj zamówienie przeszłych Rewizji:

en: Compare revisions to Yoast SEO fields
pl: Porównaj wersje z polami Yoast SEO

en: Compare this revision to published copy, or to other revisions
pl: Porównaj tę rewizję z opublikowaną wersją lub z innymi rewizjami

en: Compatibility Mode
pl: Tryb zgodności

en: Compatibility for Yoast SEO + Elementor
pl: Kompatybilność z Yoast SEO + Elementor

en: Compatibility with ACF custom fields.
pl: Kompatybilność z polami niestandardowymi ACF.

en: Compatibility with Nitro Pack cache.
pl: Kompatybilność z pamięcią podręczną Nitro Pack.

en: Compatibility with Pods custom fields.
pl: Kompatybilność z niestandardowymi polami Pods.

en: Compatibility with Polylang translation.
pl: Kompatybilność z tłumaczeniem Polylang.

en: Compatible with Product Variations
pl: Kompatybilne z wariantami produktów

en: Configure for any post type and role to match your editing workflow.
pl: Skonfiguruj dla dowolnego post type i roli, aby dopasować do swojego przepływu pracy przy edytowaniu.

en: Contact
pl: Kontakt

en: Contact the PublishPress team
pl: Skontaktuj się z zespołem PublishPress

en: Control New Revisions access with the %s.
pl: Kontroluj dostęp do nowych poprawek za pomocą %s.

en: Control New Revisions access with the manage_revision_queue capability.
pl: Kontroluj dostęp do nowych poprawek za pomocą uprawnienia manage_revision_queue.

en: Control access to statuses per-role
pl: Kontroluj dostęp do statusów według roli

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy content to the clipboard.
pl: Kopiuj zawartość do schowka.

en: Copy revision comments to published post
pl: Kopiuj komentarze rewizji do opublikowanego postu

en: Copy the above content to the clipboard.
pl: Kopiuj powyższą zawartość do schowka.

en: Correct field display on Compare screen
pl: Poprawne wyświetlanie pól na ekranie Porównania

en: Could not insert revision into the database
pl: Nie można wstawić rewizji do bazy danych

en: Create Revision
pl: Utwórz rewizję

en: Create Revision button in editor opens new tab
pl: Przycisk Utwórz rewizję w edytorze otwiera nową kartę

en: Create Revision capabilities
pl: Tworzenie uprawnień rewizji

en: Create Working Copy
pl: Utwórz kopię roboczą

en: Creating Revision...
pl: Tworzenie rewizji...

en: Creating Working Copy...
pl: Tworzenie kopii roboczej...

en: Current Time
pl: Bieżący czas

en: Customize notification content and recipients for each notification type.
pl: Dostosuj treść powiadomienia i odbiorców dla każdego typu powiadomienia.

en: Customize notification message and subject
pl: Dostosuj wiadomość powiadomienia i temat

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Default labels are "Not Submitted for Approval", "Submitted for Approval", "Scheduled Revision"
pl: Domyślne etykiety to "Nie przesłane do zatwierdzenia", "Przesłane do zatwierdzenia", "Zaplanuj rewizję"

en: Define your own statuses before or after Revision Submitted
pl: Zdefiniuj własne statusy przed lub po złożeniu rewizji

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Past Revision
pl: Usuń przeszłą rewizję

en: Delete Revision
pl: Usuń rewizję

en: Delete settings and Revisions if plugin is deleted
pl: Usuń ustawienia i Rewizje, jeśli wtyczka zostanie usunięta

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
pl: Szczegółowa dokumentacja jest również dostępna na stronie wtyczki.

en: Direct Edit
pl: Edycja bezpośrednia

en: Disable Rank Math SEO panel for Revision edit
pl: Wyłącz panel SEO Rank Math dla edycji rewizji

en: Discard Revision
pl: Odrzuć rewizję

en: Display Hints
pl: Wyświetl wskazówki

en: Display custom field changes
pl: Wyświetl zmiany pól niestandardowych

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit %s:
pl: Edytuj %s:

en: Edit Parent
pl: Edytuj rodzica

en: Edit Revision
pl: Edytuj rewizję

en: Edit of %s
pl: Edycja %s

en: Edit of published Revision
pl: Edycja opublikowanej rewizji

en: Edit parent post
pl: Edytuj post rodzica

en: Edit parent revision
pl: Edytuj rewizję rodzica

en: Edit published post
pl: Edytuj opublikowany post

en: Editing others' Revisions requires role capability
pl: Edycja rewizji innych wymaga zdolności roli

en: Editor:
pl: Redaktor:

en: Email Editors and Administrators when a %s is approved
pl: Wyślij e-mail do redaktorów i administratorów, gdy zatwierdzono %s

en: Email Editors and Administrators when a %s is published
pl: Wyślij e-mail do redaktorów i administratorów, gdy opublikowano %s

en: Email Editors and Administrators when a %s is submitted
pl: Wyślij e-mail do redaktorów i administratorów, gdy złożono %s

en: Email designated Publishers when a %s is approved
pl: Wyślij e-mail do wyznaczonych wydawców, gdy zatwierdzono %s

en: Email designated Publishers when a %s is published
pl: Wyślij e-mail do wyznaczonych wydawców, gdy opublikowano %s

en: Email designated Publishers when a %s is submitted
pl: Wyślij e-mail do wyznaczonych wydawców, gdy złożono %s

en: Email original Author when a %s is submitted
pl: Wyślij e-mail do oryginalnego autora, gdy %s zostanie przesłane

en: Email the Revisor when a %s is approved
pl: Wyślij e-mail do rewizora, gdy %s zostanie zatwierdzone

en: Email the Revisor when a %s is published
pl: Wyślij e-mail do rewizora, gdy %s zostanie opublikowane

en: Email the original Author when a %s is approved
pl: Wyślij e-mail do oryginalnego autora, gdy %s zostanie zatwierdzone

en: Email the original Author when a %s is published
pl: Wyślij e-mail do oryginalnego autora, gdy %s zostanie opublikowane

en: Enable %s
pl: Włącz %s

en: Enable Change Requests
pl: Włącz prośby o zmianę

en: Enable deletion queue
pl: Włącz kolejkę usuwania

en: Enable legacy email notifications
pl: Włącz powiadomienia e-mail w wersji legacy

en: Enable notification buffer
pl: Włącz bufor powiadomień

en: Enable published content to be copied, edited, submitted for approval and managed on the %sNew Revisions%s screen.
pl: Zezwól na kopiowanie, edytowanie, przesyłanie do zatwierdzenia i zarządzanie opublikowanym treścią na ekranie %sNowe rewizje%s.

en: Enhanced Revision access control with PublishPress plugins
pl: Zwiększona kontrola dostępu do rewizji z wtyczkami PublishPress

en: Error Creating Revision
pl: Błąd podczas tworzenia rewizji

en: Every 2 Minutes
pl: Co 2 minuty

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Features
pl: Funkcje

en: Fields
pl: Pola

en: Filter
pl: Filtr

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Planner Pro%s.
pl: Aby zintegrować rewizje w Kalendarzu Treści, Podsumowaniu i Tablicy Treści, zaktualizuj %sPublishPress Planner Pro%s.

en: For custom field changes, edit a scheduled %s.
pl: Aby zmienić pole niestandardowe, edytuj zaplanowane %s.

en: For enhanced notifications, install %sPublishPress Planner%s.
pl: Dla ulepszonych powiadomień zainstaluj %sPublishPress Planner%s.

en: For enhanced notifications, update %sPublishPress Planner%s.
pl: Aby uzyskać ulepszone powiadomienia, zaktualizuj %sPublishPress Planner%s.

en: Front end Revision editing
pl: Edycja rewizji na front-endzie

en: Front end Revision submission
pl: Zgłaszanie rewizji na front-endzie

en: Get PublishPress Statuses Pro
pl: Zdobądź PublishPress Statuses Pro

en: Get PublishPress Statuses Pro and optimize your revision process with custom revision statuses.
pl: Zdobądź PublishPress Statuses Pro i zoptymalizuj swój proces rewizji z niestandardowymi statusami rewizji.

en: Get Statuses Pro
pl: Pobierz Statusy Pro

en: Has Revision
pl: Ma rewizję

en: Here you can change the default value for settings which are controlled separately on each site.
pl: Tutaj możesz zmienić wartość domyślną dla ustawień, które są kontrolowane oddzielnie w każdej witrynie.

en: Hide copy buttons on Compare screen
pl: Ukryj przyciski kopiowania na ekranie porównania

en: Hide html tags on Compare screen
pl: Ukryj tagi HTML na ekranie porównania

en: History
pl: Historia

en: If a currently published post or page is edited and a future date set, the change will not be applied until the selected date.
pl: Jeśli aktualnie opublikowany post lub strona jest edytowana i ustawiona na przyszłą datę, zmiana nie zostanie zastosowana aż do wybranej daty.

en: If post contains custom html, require unfiltered_html capability
pl: Jeśli post zawiera niestandardowy html, wymagaj uprawnień unfiltered_html

en: If post-specific permissions restrict or expand access to a post, apply those permissions to its revisions also.
pl: Jeśli uprawnienia specyficzne dla postu ograniczają lub rozszerzają dostęp do posta, zastosuj te uprawnienia również do jego rewizji.

en: If the user can't edit the published post, require %s.
pl: Jeśli użytkownik nie może edytować opublikowanego postu, wymagana jest %s.

en: If the user can't edit the published post, require Create Revision capabilities (copy_posts, copy_others_pages, etc.)
pl: Jeśli użytkownik nie może edytować opublikowanego wpisu, wymagana jest możliwość tworzenia rewizji (copy_posts, copy_others_pages itp.)

en: If the user can't edit the published post, require Submit Revision capabilities (revise_posts, revise_others_pages, etc.)
pl: Jeśli użytkownik nie może edytować opublikowanego wpisu, wymagana jest możliwość przesyłania rewizji (revise_posts, revise_others_pages itp.)

en: If the user can't edit the published post, require the %s.
pl: Jeśli użytkownik nie może edytować opublikowanego posta, wymagaj %s.

en: If the user can't edit the published post, require the edit_others_revisions capability.
pl: Jeśli użytkownik nie może edytować opublikowanego posta, wymagaj uprawnienia edit_others_revisions.

en: If the user can't edit the published post, require the list_others_revisions capability.
pl: Jeśli użytkownik nie może edytować opublikowanego posta, wymagaj uprawnienia list_others_revisions.

en: If the user can't publish, require the %s to edit others' unpublished Posts.
pl: Jeśli użytkownik nie może publikować, wymagaj %s do edytowania nieopublikowanych postów innych użytkowników.

en: If the user can't publish, require the edit_others_drafts capability to edit others' unpublished Posts.
pl: Jeśli użytkownik nie może publikować, wymagaj zdolności edit_others_drafts do edytowania nieopublikowanych postów innych użytkowników.

en: If the user does not have a regular Edit link, recaption the %s link as "Edit."
pl: Jeśli użytkownik nie ma regularnego linku Edytuj, zmień podpis linku %s na "Edytuj."

en: If you like %1$s, please leave us a %2$s rating. Thank you!
pl: Jeśli podoba Ci się %1$s, prosimy o zostawienie nam oceny %2$s. Dziękujemy!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
pl: Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz prośbę o nową funkcję, daj nam znać.

en: In enhanced mode, a Revision's status is stored by standard WordPress schema. Some plugins are incompatible.
pl: W trybie rozszerzonym status rewizji jest przechowywany zgodnie z standardowym schematem WordPress. Niektóre wtyczki są niekompatybilne.

en: Install Statuses Pro to unlock custom revision statuses.
pl: Zainstaluj Statusy Pro, aby odblokować niestandardowe statusy rewizji.

en: Integration Active
pl: Integracja aktywna

en: Integration with Beaver Builder's front end editor.
pl: Integracja z edytorem front-end Beaver Builder'a.

en: Integration with Divi Builder and Divi Theme.
pl: Integracja z Divi Builder i motywem Divi.

en: Integration with Elementor's front end editor.
pl: Integracja z edytorem front-end Elementor'a.

en: Integrations
pl: Integracje

en: It will be published on %s
pl: Zostanie opublikowane w dniu %s

en: Keep an archive of revision edits, even after the revision is published
pl: Zachowaj archiwum edycji rewizji, nawet po opublikowaniu rewizji

en: Language-specific revisions
pl: Wersje specyficzne dla języka

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: License
pl: Licencja

en: Limit to one active revision per post
pl: Ogranicz do jednej aktywnej rewizji na post

en: List
pl: Lista

en: List %s for "My Activity" or "Revisions to My Posts" view
pl: Lista %s dla widoku "Moja aktywność" lub "Rewizje moich postów"

en: List Revisions of this Post
pl: Lista rewizji tego posta

en: Listing capabilities
pl: Możliwości wyświetlania

en: Listing others' Revisions requires role capability
pl: Wyświetlanie rewizji innych wymaga zdolności roli

en: Maintain published content with teamwork and precision using the Revisions model to submit, approve and schedule changes.
pl: Zarządzaj opublikowanym contentem z zespołem i precyzją, korzystając z modelu Revisions do przesyłania, zatwierdzania i planowania zmian.

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Managing %s requires role capability
pl: Zarządzanie %s wymaga uprawnień roli

en: Maximum Revisions per post
pl: Maksymalna liczba rewizji na post

en: Maximum revisions per post:
pl: Maksymalna liczba rewizji na post:

en: Menu Order
pl: Kolejność w menu

en: Modification Date
pl: Data modyfikacji

en: Modified
pl: Zmodyfikowane

en: Modified Date
pl: Data modyfikacji

en: Modify preview link for better theme compatibility
pl: Modyfikuj link podglądu dla lepszej kompatybilności z motywem

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczny

en: Multilingual revisioning with WPML.
pl: Wielojęzyczne wersjonowanie z WPML.

en: My Activity
pl: Moja aktywność

en: My Revisions
pl: Moje rewizje

en: Need Revisions Support?
pl: Potrzebujesz wsparcia dotyczącego rewizji?

en: Network Defaults
pl: Domyślne sieci

en: Network Settings
pl: Ustawienia sieci

en: Never
pl: Nigdy

en: New Revisions
pl: Nowe rewizje

en: New Revisions %s
pl: Nowe rewizje %s

en: New Revisions access requires role capability
pl: Dostęp do nowych rewizji wymaga uprawnień roli

en: New Revisions are changes which are not yet published.
pl: Nowe rewizje to zmiany, które nie zostały jeszcze opublikowane.

en: New Revisions:
pl: Nowe rewizje:

en: New predefined statuses: Deferred, Needs Work, Rejected
pl: Nowe zdefiniowane statusy: Odkładane, Wymaga Pracy, Odrzucone

en: No author
pl: Brak autora

en: No email notifications will be sent.
pl: Nie zostaną wysłane powiadomienia e-mail.

en: No revision specified.
pl: Nie określono rewizji.

en: No revisions found.
pl: Nie znaleziono rewizji.

en: Not Submitted
pl: Nie przesłano

en: Not Submitted <span class="count">(%s)</span> | Not Submitted <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Nie przesłano <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Nie przesłano <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Nie przesłano <span class="count">(%s)</span>

en: Note that %1$s network-wide settings%2$s may also be available.
pl: Zauważ, że %1$sustawienia na poziomie sieci%2$s mogą być również dostępne.

en: Note that archiving can also be disabled by %1$sPost Type%2$s.
pl: Uwaga, że archiwizacja może być również wyłączona przez %1$sPost Type%2$s.

en: Note: Third party code may cause some post types to be incompatible with PublishPress Revisions.
pl: Uwaga: Kod stron trzecich może powodować, że niektóre typy postów będą niekompatybilne z PublishPress Revisions.

en: Notification Buffer
pl: Bufor powiadomień

en: Notification Log
pl: Dziennik powiadomień

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Notify for a specific post type, category or term
pl: Powiadom o konkretnym post type, kategorii lub terminie

en: Now
pl: Teraz

en: On Revision publication, delete Editorial Comments
pl: Po publikacji rewizji, usuń komentarze redakcyjne

en: Options
pl: Opcje

en: Page Template
pl: Szablon strony

en: Past
pl: Przeszłość

en: Past Revisions
pl: Poprzednie rewizje

en: Past Revisions are earlier versions of a post.
pl: Poprzednie rewizje to wcześniejsze wersje posta.

en: Permission for Submit Revision also enables Revision creation
pl: Uprawnienie do przesyłania rewizji również umożliwia tworzenie rewizji

en: Ping Status
pl: Status pingów

en: Planner Notifications Access-Limited
pl: Powiadomienia planera - dostęp ograniczony

en: Planner Notifications for revision actions
pl: Powiadomienia planera o działaniach rewizji

en: Please save changes to the revision before submitting it.
pl: Proszę zapisać zmiany w przeglądzie przed jego przesłaniem.

en: Plugin integration details
pl: Szczegóły integracji wtyczek

en: Plugin settings, New Revisions contents and related data will be deleted, but only after the last copy of Revisions / Revisions Pro is deleted.
pl: Ustawienia wtyczki, zawartość Nowych Rewizji i powiązane dane zostaną usunięte, ale tylko po usunięciu ostatniej kopii Rewizji / Revisions Pro.

en: Post Author
pl: Autor posta

en: Post Author: %s
pl: Autor posta: %s

en: Post Date
pl: Data posta

en: Post Type
pl: Typ posta

[ctx: Posts / Pages / etc.]
en: of %s
pl: z %s

en: Posts / Pages list: Use "Edit" caption for %s link
pl: Lista postów / stron: Użyj podpisu "Edytuj" dla linku %s

en: Prevent Revision creation if the post already has another Revision in progress.
pl: Zapobiegaj tworzeniu rewizji, jeśli wpis ma już inną rewizję w trakcie.

en: Prevent Revisors from editing others' unpublished Posts
pl: Zabroń Revisorom edytowania nieopublikowanych Postów innych

en: Prevent indexing of revisions
pl: Zapobiegaj indeksowaniu wersji

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the %s.
pl: Zabroń nie-Administratorom przywracania rewizji bez %s.

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the restore_revisions capability
pl: Zabroń nie-Administratorom przywracania rewizji bez uprawnienia restore_revisions

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview / Approve
pl: Podgląd / Zatwierdź

en: Preview / Restore
pl: Podgląd / Przywróć

en: Preview Link Type
pl: Typ linku podglądu

en: Preview Revision
pl: Podgląd rewizji

en: Preview and Approval:
pl: Podgląd i zatwierdzenie:

en: Preview it here:
pl: Podgląd tutaj:

en: Preview other user's Revisions (without needing editing access).
pl: Podgląd rewizji innego użytkownika (bez potrzeby dostępu do edycji).

en: Preview revision in progress
pl: Podgląd rewizji w toku

en: Preview this Revision
pl: Podgląd tej rewizji

en: Priority on ongoing compatibility
pl: Priorytet w bieżącej kompatybilności

en: Pro Feature
pl: Funkcja Pro

en: Product revisions
pl: Rewizje produktów

en: Publication
pl: Publikacja

en: Publication Date: %s
pl: Data publikacji: %s

en: Publish %son approval%s
pl: Opublikuj %son approval%s

en: Publish <b>on approval</b>
pl: Opublikuj <b>po zatwierdzeniu</b>

en: Publish Changes
pl: Opublikuj zmiany

en: Publish Now
pl: Opublikuj teraz

en: Publish Revision
pl: Opublikuj rewizję

en: Publish scheduled revisions asynchronously, via a secondary http request from the server.  This is usually best since it eliminates delay, but some servers may not support it.
pl: Publikuj zaplanowane poprawki asynchronicznie, za pomocą dodatkowego żądania http z serwera. To zazwyczaj jest najlepsze, ponieważ eliminuje opóźnienia, ale niektóre serwery mogą tego nie obsługiwać.

en: Publish scheduled revisions using the WP-Cron mechanism. On some sites, publication will fail if this setting is disabled.
pl: Publikuj zaplanowane poprawki korzystając z mechanizmu WP-Cron. Na niektórych stronach publikacja nie powiedzie się, jeśli to ustawienie jest wyłączone.

en: PublishPress Planner Integration.
pl: Integracja z PublishPress Planner.

en: PublishPress Planner: Custom Notifications
pl: PublishPress Planner: Niestandardowe powiadomienia

en: PublishPress Revisions Documentation
pl: Dokumentacja rewizji PublishPress

en: PublishPress Revisions Network Defaults
pl: Domyślne ustawienia sieci PublishPress Revisions

en: PublishPress Revisions Network Settings
pl: Ustawienia sieci PublishPress Revisions

en: PublishPress Revisions Settings
pl: Ustawienia rewizji PublishPress

en: PublishPress Revisions Site Settings
pl: Ustawienia witryny PublishPress Revisions

en: Published Author
pl: Autor publikacji

en: Published Date
pl: Data publikacji

en: Published Post
pl: Opublikowany post

en: Published Post Slug
pl: Slug opublikowanego posta

en: Publishers will be notified (but cannot be selected here).
pl: Wydawcy zostaną powiadomieni (ale nie mogą być tutaj wybrani).

en: Purge Notification Buffer
pl: Wyczyść bufor powiadomień

en: Query Loop Block: Adjust Revisor and Contributor capabilities to allow previewing in Revision editor
pl: Blok pętli zapytań: Dostosuj uprawnienia rewizora i współpracownika, aby umożliwić podgląd w edytorze rewizji

en: Rank Math SEO may prevent Revision update on some sites.
pl: Rank Math SEO może uniemożliwić aktualizację rewizji na niektórych stronach.

en: Ready to enhance your revision notifications?
pl: Gotowy, aby ulepszyć swoje powiadomienia o rewizjach?

en: Ready to enhance your revision workflow?
pl: Gotowy, aby usprawnić swój proces rewizji?

en: Refresh "Has Revision" flag before suppressing Create Revision
pl: Odśwież flagę "Ma rewizję" przed wyłączeniem utworzenia rewizji

en: Regenerate "post has revision" flags
pl: Regeneruj flagi "post ma poprawkę"

en: Request Support
pl: Poproś o wsparcie

en: Requested for
pl: Zażądane na

en: Requested publication: %s
pl: Żądana publikacja: %s

en: Reset Filters
pl: Resetuj filtry

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore an archived Revision as the current revision.
pl: Przywróć archiwalną rewizję jako bieżącą rewizję.

en: Restoring a Revision requires role capability
pl: Przywracanie rewizji wymaga uprawnień roli

en: Revert to Defaults
pl: Przywróć domyślne ustawienia

en: Revised By
pl: Zrewidowane przez

en: Revision
pl: Rewizja

en: Revision Author: %s
pl: Autor rewizji: %s

en: Revision Creation
pl: Tworzenie rewizji

en: Revision Date
pl: Data rewizji

en: Revision Date: %s
pl: Data rewizji: %s

en: Revision ID only
pl: Tylko ID rewizji

en: Revision Publication
pl: Publikacja rewizji

en: Revision Scheduled
pl: Rewizja zaplanowana

en: Revision Slug
pl: Slug rewizji

en: Revision Status
pl: Status wersji

en: Revision Submission
pl: Przesyłanie rewizji

en: Revision Submission Error
pl: Błąd przesyłania rewizji

en: Revision Submitted
pl: Rewizja przesłana

en: Revision Workflow
pl: Workflow rewizji

en: Revision by a user who does not have the %s will cause all custom html tags to be stripped out.
pl: Rewizja przez użytkownika, który nie ma %s, spowoduje usunięcie wszystkich niestandardowych znaczników HTML.

en: Revision by a user who does not have the unfiltered_html capability will cause all custom html tags to be stripped out.
pl: Rewizja przez użytkownika, który nie ma możliwości unfiltered_html, spowoduje usunięcie wszystkich niestandardowych znaczników HTML.

en: Revision creation requires role capability
pl: Tworzenie rewizji wymaga uprawnień roli

en: Revision for:
pl: Wersja dla:

en: Revision of this post is not allowed.
pl: Rewizja tego posta nie jest dozwolona.

en: Revision preview and redirects
pl: Podgląd rewizji i przekierowania

en: Revision ready to edit.
pl: Rewizja gotowa do edycji.

en: Revision schedule shown in Calendar
pl: Harmonogram rewizji wyświetlany w kalendarzu

en: Revision status: %s %s %s %s
pl: Status wersji: %s %s %s %s

en: Revision status: %s (requested publish date: %s) %s %s %s
pl: Status wersji: %s (żądana data publikacji: %s) %s %s %s

en: Revision submission and approval for products.
pl: Zgłaszanie i zatwierdzanie rewizji dla produktów.

en: Revision submission requires role capability
pl: Wymagana zdolność roli do przesyłania rewizji

en: Revision updated.
pl: Rewizja zaktualizowana.

en: Revision updated. %sView Preview%s
pl: Rewizja zaktualizowana. %sWyświetl podgląd%s

en: Revisions
pl: Rewizje

en: Revisions carry over Polylang data
pl: Rewizje przenoszą dane Polylang

[ctx: Revisions of "Post Title"]
en: of "%s"
pl: z "%s"

en: Revisions of %s
pl: Rewizje %s

[ctx: Revisions of Post "Post Title"]
en: of %s "%s"
pl: z %s "%s"

en: Revisor
pl: Rewizor

en: Revisors can create a new revision for any custom post type
pl: Revisorzy mogą tworzyć nową rewizję dla dowolnego typu postu

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Revision
pl: Zapisz rewizję

en: Save changes to continue.
pl: Zapisz zmiany, aby kontynuować.

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Schedule Changes
pl: Zaplanuj zmiany

en: Schedule Revision
pl: Zaplanować rewizję

en: Scheduled
pl: Zaplanuj

en: Scheduled <span class="count">(%d)</span> | Scheduled <span class="count">(%d)</span>
pl[0]: Zaplanowane <span class="count">(%d)</span>
pl[1]: Zaplanowane <span class="count">(%d)</span>
pl[2]: Zaplanowane <span class="count">(%d)</span>

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Zaplanuj <span class=\"count\">(%s)</span>
pl[1]: Zaplanuj <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Scheduled Change
pl: Zaplanowana zmiana

en: Scheduled Changes
pl: Zaplanowane zmiany

en: Scheduled Rev.
pl: Zaplanowana rew.

en: Scheduled Revision
pl: Zaplanuj rewizję

en: Scheduled Revision Publication
pl: Zaplanowana publikacja rewizji

en: Scheduled Revisions
pl: Zaplanowane rewizje

en: Scheduled Revisions are unavailable because WP-Cron is disabled. If you are triggering WP-Cron externally, see %sRevisions > Settings > New Revisions > Scheduling%s.
pl: Zaprogramowane rewizje są niedostępne, ponieważ WP-Cron jest wyłączony. Jeśli wyzwalasz WP-Cron z zewnątrz, zobacz %sRewizje > Ustawienia > Nowe rewizje > Harmonogram%s.

en: Scheduled for
pl: Zaplanowane na

en: Scheduled publication: %s
pl: Zaplanowana publikacja: %s

en: Scheduling
pl: Harmonogramowanie

en: Search Revisions
pl: Szukaj wersji

en: Search results for "%s"
pl: Wyniki wyszukiwania dla "%s"

en: Seconds until next buffer processing time: %d
pl: Sekundy do następnego czasu przetwarzania bufora: %d

en: Send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
pl: Wyślij powiadomienia o akcjach rewizji, korzystając z konfigurowalnego systemu %1$sPublishPress Planner Notifications%2$s.

en: Sent in last day: %d / %d
pl: Wysłane w ostatnim dniu: %d / %d

en: Sent in last hour: %d / %d
pl: Wysłane w ostatniej godzinie: %d / %d

en: Sent in last minute: %d / %d
pl: Wysłane w ostatniej minucie: %d / %d

en: Set "Needs Update" for any post with translations which was updated (possibly by revision approval) more recently than its translations.
pl: Ustaw "Wymaga aktualizacji" dla każdego posta z tłumaczeniami, który był aktualizowany (prawdopodobnie przez zatwierdzenie rewizji) bardziej niedawno niż jego tłumaczenia.

en: Setting Scope
pl: Zakres ustawień

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show Current Revision top bar after revision publication
pl: Pokaż górny pasek bieżącej rewizji po publikacji rewizji

en: Show Notification Log / Buffer
pl: Pokaż dziennik powiadomień / bufor

en: Show Preview Links
pl: Pokaż linki podglądu

en: Show descriptive captions for PublishPress Revisions settings.
pl: Pokaż opisowe podpisy dla ustawień PublishPress Revisions.

en: Show with message content
pl: Pokaż z treścią wiadomości

en: Site uses a custom trigger for WP-Cron tasks
pl: Strona używa niestandardowego wyzwalacza dla zadań WP-Cron

en: Some themes may block revision preview.
pl: Niektóre motywy mogą blokować podgląd rewizji.

en: Some themes may require this setting for correct revision preview display.
pl: Niektóre motywy mogą wymagać tego ustawienia do poprawnego wyświetlania podglądu rewizji.

en: Some themes or plugins may require Revision Slug or Revision ID link type for proper template loading and field display.
pl: Niektóre motywy lub wtyczki mogą wymagać typu linku Slug rewizji lub ID rewizji do prawidłowego ładowania szablonu i wyświetlania pól.

en: Sorry, you are not allowed to approve this revision.
pl: Przykro mi, nie masz uprawnień do zatwierdzenia tej rewizji.

en: Sorry, you are not allowed to decline this revision.
pl: Przykro mi, nie masz uprawnień do odrzucenia tej rewizji.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
pl: Przykro mi, nie masz uprawnień do usunięcia tej rewizji.

en: Sorry, you are not allowed to submit this revision.
pl: Przykro mi, nie masz uprawnień do przesłania tej rewizji.

en: Specify which PublishPress Revisions Settings to control network-wide. Unselected settings are controlled separately on each site.
pl: Określ, które ustawienia PublishPress Revisions mają być kontrolowane w całej sieci. Niezaznaczone ustawienia są kontrolowane osobno na każdej stronie.

en: Standard storage schema for broadest 3rd party compat
pl: Standardowy schemat przechowywania dla najszerszej kompatybilności z innymi programami

en: Status workflow can be nested with sub-statuses
pl: Przepływ statusów może być zagnieżdżony z podstatusami

en: Statuses
pl: Statusy

en: Statuses can be specific to a post type
pl: Statusy mogą być specyficzne dla typu posta

en: Store custom fields of submitted and scheduled revisions for archive
pl: Zachowaj niestandardowe pola z przesłanych i zaplanowanych rewizji do archiwum

en: Store custom fields with revisions
pl: Przechowuj pola niestandardowe z rewizjami

en: Submission
pl: Przesłanie

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit Change Request
pl: Złóż prośbę o zmianę

en: Submit Changes
pl: Zatwierdź zmiany

en: Submit Revision
pl: Prześlij rewizję

en: Submit Revision capabilities
pl: Możliwości przesyłania rewizji

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Submitted <span class="count">(%s)</span> | Submitted <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Przesłano <span class=\"count\">(%s)</span>
pl[1]: Przesłano <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Submitted Rev.
pl: Przesłana rew.

en: Submitted Revision
pl: Przesłana rewizja

en: Submitted Revisions
pl: Przesłane rewizje

en: Support ACFE data model.
pl: Wsparcie dla modelu danych ACFE.

en: Support ACFE single_meta data type
pl: Wsparcie dla typu danych ACFE single_meta

en: Supported Plugin
pl: Wspierana wtyczka

en: Supported Plugin Integration
pl: Integracja wspieranej wtyczki

en: Supported by PublishPress Revisions
pl: Wspierane przez PublishPress Revisions

en: Supported by Revisions Pro
pl: Wspierane przez Revisions Pro

en: Sync "Needs Update" flags
pl: Synchronizuj flagi "Wymaga aktualizacji"

en: Target specific roles, users, or user groups
pl: Celuj w konkretne role, użytkowników lub grupy użytkowników

en: The Revision is Scheduled
pl: Rewizja jest zaplanowana

en: The Revision is Submitted
pl: Rewizja została przesłana

en: The Revision is ready to edit.
pl: Rewizja jest gotowa do edycji.

en: The WP-Cron trigger is disabled, but scheduled tasks are still excecuted using a custom trigger.
pl: Wyzwalacz WP-Cron jest wyłączony, ale zaplanowane zadania są nadal wykonywane przy użyciu niestandardowego wyzwalacza.

en: The post already has a revision in process.
pl: Post ma już rewizję w toku.

en: The requested revision does not exist.
pl: Żądana rewizja nie istnieje.

en: The revision preview argument is configured by constant definition: %s
pl: Argument podglądu rewizji jest konfigurowany przez definicję stałej: %s

en: The revision was approved and is now live on the site. %s
pl: Rewizja została zatwierdzona i jest teraz dostępna na stronie. %s

en: The revision was published.
pl: Rewizja została opublikowana.

en: The revision was restored.
pl: Rewizja została przywrócona.

en: The revision was scheduled for publication.
pl: Rewizja została zaplanowana do publikacji.

en: The revision will be deleted. Are you sure?
pl: Rewizja zostanie usunięta. Czy jesteś pewny?

en: The revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been approved.
pl: Wersja, którą przesłałeś dla %1$s "%2$s" została zatwierdzona.

en: The scheduled revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been published.
pl: Zaplanowana wersja, którą przesłałeś dla %1$s "%2$s" została opublikowana.

en: The submitter was %1$s.
pl: Osoba składająca wniosek to %1$s.

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post.
pl: Wymagana jest możliwość unfiltered_html, aby utworzyć rewizję tego wpisu.

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post. See %sdocumentation%s.
pl: Wymagana jest możliwość unfiltered_html, aby utworzyć rewizję tego posta. Zobacz %s dokumentację %s.

en: Theme Compat: For front page revision preview, set home flag
pl: Kompatybilność z motywem: Dla podglądu rewizji na stronie głównej, ustaw flagę domową

en: These are the default settings for options which can be adjusted per-site.
pl: To są domyślne ustawienia opcji, które można dostosować dla każdej witryny.

en: This allows immediate approval within the Compare screen. If disabled, a Preview link is provided instead.
pl: To umożliwia natychmiastowe zatwierdzenie w ekranie Porównania. Jeśli wyłączone, zamiast tego udostępniany jest link Podgląd.

en: This is a %s (for publication on %s). %s %s %s
pl: To jest %s (do publikacji na %s). %s %s %s

en: This is a %s (requested publish date: %s). %s %s %s
pl: To jest %s (żądana data publikacji: %s). %s %s %s

en: This is a %s. %s %s %s
pl: To jest %s. %s %s %s

en: This is a Past Revision (from %s). %s %s
pl: To jest przeszła rewizja (z %s). %s %s

en: This is the Current Revision. %s
pl: To jest bieżąca rewizja. %s

en: This may improve compatibility with some plugins.
pl: Może to poprawić kompatybilność z niektórymi wtyczkami.

en: This plugin introduces a new user role, "Revisor."
pl: Ten wtyczka wprowadza nową rolę użytkownika, "Revisor."

en: This post type does not support Past Revisions.
pl: Ten typ posta nie obsługuje poprzednich rewizji.

en: This revision is not scheduled yet. It must be approved.
pl: Ta rewizja nie jest jeszcze zaplanowana. Musi zostać zatwierdzona.

en: This should usually be enabled, except to work around conflicts with other another plugin's postmeta data.
pl: To powinno zazwyczaj być włączone, chyba że w celu obejścia konfliktów z danymi postmeta innej wtyczki.

en: This was an update to a revision which is still in the workflow process.
pl: To była aktualizacja do rewizji, która jest wciąż w procesie roboczym.

en: This was an update to a revision which was published after further editing.
pl: To była aktualizacja do rewizji, która została opublikowana po dalszej edycji.

en: To avoid notification failures, buffer emails for delayed sending once minute, hour or day limits are exceeded
pl: Aby uniknąć niepowodzeń powiadomień, buforuj e-maile do opóźnionego wysyłania, gdy przekroczone zostaną limity jednej minuty, godziny lub dnia

en: To expand the Pages list, assign %s.
pl: Aby rozszerzyć listę stron, przypisz %s.

en: To expand the Pages list, assign Listing capabilities (list_others_pages, list_published_posts, etc.)
pl: Aby rozszerzyć listę stron, przypisz możliwości wyświetlania (list_others_pages, list_published_posts itp.)

en: Translation Management integration
pl: Integracja zarządzania tłumaczeniami

en: Translation retained on Revision approval
pl: Tłumaczenie zachowane przy zatwierdzeniu rewizji

en: Trigger update on revision approval
pl: Wyzwól aktualizację przy zatwierdzeniu rewizji

en: Truncate Notification Log
pl: Skróć dziennik powiadomień

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
pl: Odblokuj integrację %s, aby poprawić swoje rozwiązanie do przeglądów.

en: Unlock Pro Integrations
pl: Odblokuj integracje Pro

en: Unschedule
pl: Anuluj zaplanowanie

en: Unsubmitted Revision
pl: Nieprzesłana rewizja

en: Unsubmitted Revisions
pl: Nieprzesłane rewizje

en: Update Modified Date
pl: Zaktualizuj datę modyfikacji

en: Update Publish Date
pl: Zaktualizuj datę publikacji

en: Update Revision
pl: Aktualizuj rewizję

en: Update custom fields on revision publication
pl: Aktualizuj pola niestandardowe podczas publikacji rewizji

en: Update in progress...
pl: Aktualizacja w toku...

en: Update post before creating %s.
pl: Zaktualizuj post przed utworzeniem %s.

en: Upgrade to Pro
pl: Przejdź na wersję Pro

en: Upgrade to Pro to enable this integration
pl: Zaktualizuj do Pro, aby włączyć tę integrację

en: Upgrade to PublishPress Revisions Pro for integration with key features of these plugins:
pl: Uaktualnij do PublishPress Revisions Pro, aby zintegrować z kluczowymi funkcjami tych wtyczek:

en: Upgrade to Revisions Pro
pl: Uaktualnij do Revisions Pro

en: Upgrade to Revisions Pro for integration with our PublishPress Planner Notifications framework.
pl: Zaktualizuj do Revisions Pro, aby zintegrować z naszym frameworkiem powiadomień PublishPress Planner.

en: Upgrade to Revisions Pro to send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
pl: Zaktualizuj do Revisions Pro, aby wysyłać powiadomienia o akcjach rewizji, korzystając z konfigurowalnego systemu %1$sPublishPress Planner Notifications%2$s.

en: Upgrade to Revisions Pro to unlock Planner Notifications integration.
pl: Zaktualizuj do Revisions Pro, aby odblokować integrację powiadomień Planner.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
pl: Zaktualizuj do wersji Pro dla optymalnej zgodności i szybkiego, profesjonalnego wsparcia.

en: Use %1$sPlanner Notifications%2$s
pl: Użyj %1$sPowiadomień planera%2$s

en: Use WP-Cron scheduling
pl: Użyj harmonogramu WP-Cron

en: Use alternate labeling: "Working Copy" > "Change Request" > "Scheduled Change"
pl: Użyj alternatywnego etykietowania: "Kopia robocza" > "Prośba o zmianę" > "Planowana zmiana"

en: Use extended captions for Approve button in Post Editor
pl: Użyj rozszerzonych podpisów dla przycisku Zatwierdź w edytorze postów

en: Use this tab to make NETWORK-WIDE changes to PublishPress Revisions settings. %s
pl: Użyj tej karty, aby wprowadzić zmiany na poziomie SIECI w ustawieniach PublishPress Revisions. %s

[ctx: User role]
en: Revisor
pl: Rewizor

en: Users can always administer revisions to their own editable posts
pl: Użytkownicy mogą zawsze zarządzać rewizjami swoich edytowalnych postów

en: Users matching Planner > Notifications configuration get revision notifications only if they can edit the published post.
pl: Użytkownicy pasujący do konfiguracji Planner > Notifications otrzymują powiadomienia o rewizjach tylko wtedy, gdy mogą edytować opublikowany post.

en: Users will need the %s to edit others' Unsubmitted Revisions.
pl: Użytkownicy będą potrzebować %s, aby edytować niezatwierdzone poprawki innych.

en: Users will need the manage_unsubmitted_revisions capability to edit others' Unsubmitted Revisions.
pl: Użytkownicy będą potrzebować uprawnienia manage_unsubmitted_revisions, aby edytować niezatwierdzone poprawki innych.

en: View / Approve
pl: Wyświetl / Zatwierdź

en: View / Moderate saved revision
pl: Wyświetl / Moderuj zapisaną rewizję

en: View / Publish
pl: Wyświetl / Publikuj

en: View / Submit saved revision
pl: Wyświetl / Prześlij zapisaną rewizję

en: View / moderate saved revision
pl: Wyświetl / moderuj zapisane wersje

en: View Knowledge Base
pl: Zobacz bazę wiedzy

en: View Past Revisions.
pl: Zobacz poprzednie rewizje.

en: View it online:
pl: Zobacz w sieci:

en: View only revisions of %s
pl: Wyświetl tylko rewizje %s

en: View preview
pl: Zobacz podgląd

en: View published post
pl: Wyświetl opublikowany post

en: View revision in progress
pl: Wyświetl rewizję w toku

en: View saved revision
pl: Wyświetl zapisaną wersję

en: View unsaved changes
pl: Wyświetl niezapisane zmiany

en: WPML Translation Management
pl: WPML Zarządzanie Tłumaczeniami

en: When a %s is published, update post modified date to current time.
pl: Gdy %s jest publikowane, zaktualizuj datę modyfikacji wpisu na bieżący czas.

en: When a %s is published, update post publish date to current time.
pl: Gdy %s jest publikowane, zaktualizuj datę publikacji wpisu na bieżący czas.

en: When a new revision is created by any user who is allowed to submit revisions, automatically submit it.
pl: Gdy nowa poprawka jest tworzona przez dowolnego użytkownika, który ma prawo do przesyłania poprawek, automatycznie ją zatwierdź.

en: With PublishPress Planner Pro, send notifications to a Slack channel
pl: Z PublishPress Planner Pro, wysyłaj powiadomienia do kanału Slack

en: Work around cache plugin conflicts by requerying for revisions before suppressing the New Revision link.
pl: Obejdź konflikty wtyczek pamięci podręcznej, ponownie zapytując o rewizje przed ukrywaniem linku Nowa rewizja.

en: Working Copies
pl: Kopie robocze

en: Working Copies <span class="count">(%d)</span> | Working Copies <span class="count">(%d)</span>
pl[0]: Kopie robocze <span class="count">(%d)</span>
pl[1]: Kopia robocza <span class="count">(%d)</span>
pl[2]: Kopie robocze <span class="count">(%d)</span>

en: Working Copy
pl: Kopia robocza

en: Working Copy creation requires role capability
pl: Tworzenie kopii roboczej wymaga uprawnień roli

en: Working Copy ready
pl: Kopia robocza gotowa

en: You are not allowed to manage revisions.
pl: Nie masz uprawnień do zarządzania wersjami.

en: You can also specify %1$sdefaults for site-specific settings%2$s.
pl: Możesz również określić %1$sdomyślne ustawienia specyficzne dla witryny%2$s.

en: You're using PublishPress Revisions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
pl: Używasz PublishPress Revisions Free. Wersja Pro ma więcej funkcji i wsparcie. %sUaktualnij do Pro%s

en: [%s] %s Publication Notice
pl: [%s] %s Powiadomienie o publikacji

en: [%s] %s Updated
pl: [%s] %s Zaktualizowane

en: [%s] Revision Approval Notice
pl: [%s] Powiadomienie o zatwierdzeniu wersji

en: filter:
pl: filtr:

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Revisions
pl: Rewizje

en: just now
pl: właśnie teraz

en: network-wide control of "%s"
pl: kontrola w całej sieci dla "%s"

en: no %s revisions available.
pl: brak %s rewizji dostępnych.

[ctx: revision date]
en: on %s
pl: w %s

[ctx: revisions]
en: Compare
pl: Porównaj

[ctx: revisions]
en: Decline
pl: Odrzuć

en: select
pl: wybierz

en: select recipients
pl: wybierz odbiorców

en: show current users (%d)
pl: pokaż bieżących użytkowników (%d)

en: show eligible users (%d)
pl: pokaż kwalifikujących się użytkowników (%d)

en: unselect
pl: anuluj wybór
