PublishPress Revisions Free 3.8.0-rc4 - en to nl-NL translation catalogue (556 entries)

en:  (Post Author: %s)
nl-NL:  (Bericht auteur: %s)

en: %1$s (Autosave)
nl-NL: %1$s (Automatisch opgeslagen)

en: %1$s (Current)
nl-NL: %1$s (Huidige)

en: %1$s <span>(Publish date: %2$s)</span>
nl-NL: %1$s <span>(Publicatiedatum: %2$s)</span>

en: %1$s <span>(Requested publication: %2$s)</span>
nl-NL: %1$s <span>(Gevraagde publicatie: %2$s)</span>

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
nl-NL: %1$s queries in %2$s seconden. %3$s MB gebruikt.

en: %1$s submitted changes to the %2$s "%3$s". You can review the changes for possible publication:
nl-NL: %1$s heeft wijzigingen ingediend voor de %2$s "%3$s". Je kunt de wijzigingen beoordelen voor mogelijke publicatie:

en: %1$s updated a %2$s of the %3$s "%4$s".
nl-NL: %1$s heeft %2$s geüpdatet van de %3$s "%4$s".

en: %s and %s are both disabled. See Revisions > Settings.
nl-NL: %s en %s zijn beide uitgeschakeld. Zie Revisies > Instellingen.

en: %s capability
nl-NL: %s mogelijkheid

en: %s hour ago
nl-NL: %s uur geleden

en: %s hours ago
nl-NL: %s uur geleden

en: %s minute ago
nl-NL: %s minuut geleden

en: %s minutes ago
nl-NL: %s minuten geleden

en: %s revision approved. | %s revisions approved.
nl-NL[0]: %s revisie goedgekeurd.
nl-NL[1]: %s revisies goedgekeurd.

en: %s revision declined. | %s revisions declined.
nl-NL[0]: %s revisie afgewezen.
nl-NL[1]: %s revisies afgewezen.

en: %s revision published. | %s revisions published.
nl-NL[0]: %s revisie gepubliceerd.
nl-NL[1]: %s revisies gepubliceerd.

en: %s revision submitted. | %s revisions submitted.
nl-NL[0]: %s revisie ingediend.
nl-NL[1]: %s revisies ingediend.

en: %s revision unscheduled. | %s revisions unscheduled.
nl-NL[0]: %s revisie niet gepland.
nl-NL[1]: %s revisies niet gepland.

en: %s%s Revision Edit | %s%s Revision Edits
nl-NL[0]: %s%s Revisie Bewerken
nl-NL[1]: %s%s Revisie Bewerken

en: %s%s from now
nl-NL: Over %s%s

en: %sCompare%s%sView Published Post%s
nl-NL: %sVergelijk%s%sBekijk gepubliceerd bericht%s

en: %sManage%s
nl-NL: %sBeheren%s

en: %sMy Copies & Changes%s(%s) | %sMy Copies & Changes%s(%s)
nl-NL[0]: %sMijn Kopieën & Wijzigingen%s(%s)
nl-NL[1]: %sMijn Kopieën & Wijzigingen%s(%s)

en: %sMy Revisions%s(%s) | %sMy Revisions%s(%s)
nl-NL[0]: %sMijn Revisies%s(%s)
nl-NL[1]: %sMijn Revisies%s(%s)

en: %sRevisions to My Posts%s(%s)</span> | %sRevisions to My Posts%s(%s)
nl-NL[0]: %sRevisies op Mijn Berichten%s(%s)</span>
nl-NL[1]: %sRevisies op Mijn Berichten%s(%s)

en: %sView Published Post%s
nl-NL: %sBekijk gepubliceerd bericht%s

en: (on approval)
nl-NL: (bij goedkeuring)

en: (unlimited)
nl-NL: (onbeperkt)

en: <strong>Note:</strong> For visual display of revisions, add the following code to foliopress-wysiwyg.php:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;
nl-NL: <strong>Opmerking:</strong> Voeg de volgende code toe aan foliopress-wysiwyg.php voor visuele weergave van revisies:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
nl-NL: <strong>Deze plugin kan worden verwijderd.</strong>

en: A revision to the %1$s "%2$s" has been approved.
nl-NL: Een revisie van de %1$s "%2$s" is goedgekeurd.

en: A scheduled revision to your %1$s "%2$s" has been published.
nl-NL: Een geplande revisie van je %1$s "%2$s" is gepubliceerd.

en: About
nl-NL: Over

en: About PublishPress Revisions
nl-NL: Over PublishPress Revisies

en: Action
nl-NL: Actie

en: Active Plugin
nl-NL: Actieve Plugin

en: Active Plugin Integration
nl-NL: Actieve Plugin Integratie

en: Add database index to posts table for Revision queries
nl-NL: Voeg database-index toe aan posts tabel voor Revisie queries

en: Adjust preview links to use "rv_preview" argument instead of "preview". Experiment to see which works best with your theme.
nl-NL: Pas de voorbeeldlinks aan om het "rv_preview" argument te gebruiken in plaats van "preview". Experimenteer om te zien welke het beste werkt met je thema.

en: Admin
nl-NL: admin

en: Advanced Custom Fields
nl-NL: Geavanceerde aangepaste velden

en: All
nl-NL: Alle

en: All %s
nl-NL: Alle %s

en: All Approvers
nl-NL: Alle Goedgekeurders

en: All Authors
nl-NL: Alle Auteurs

en: All Post Types
nl-NL: Alle Berichttypes

en: All Posts
nl-NL: Alle Berichten

en: All Publish Dates
nl-NL: Alle Publicatiedata

en: All Revision Authors
nl-NL: Alle Herziening Auteurs

en: All Revision Dates
nl-NL: Alle Herziening Data

en: All Revision Statuses
nl-NL: Alle Revisiestatussen

en: All settings in this form (including those on unselected tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
nl-NL: Alle instellingen in dit formulier (inclusief die op niet-geselecteerde tabs) worden teruggezet naar de standaardinstellingen. Weet je het zeker?

en: All settings on this tab are assigned network-wide.
nl-NL: Alle instellingen op dit tabblad zijn netwerkbreed toegewezen.

en: Allow Past Revisions to be deleted
nl-NL: Sta toe dat Vorige Revisies worden verwijderd

en: Allow custom fields (post meta) to be revisioned
nl-NL: Sta aangepaste velden (berichtmeta) toe om gereviseerd te worden

en: Allow the Author field to be modified by Revision
nl-NL: Sta toe dat het Auteur-veld kan worden gewijzigd door Revisie

en: Also notify on Revision Update
nl-NL: Ook melden bij revisie update

en: Always
nl-NL: Altijd

en: Apply API actions to mimic Post Update
nl-NL: Pas API-acties toe om Post-update na te volgen

en: Apply Post Permissions to Revisions
nl-NL: Toepassen van berichtmachtigingen op revisies

en: Apply this maintenance operation if Has Revision labels on Posts / Pages screens mismatch the New Revisions listing.
nl-NL: Voer deze onderhoudsoperatie uit als de Has Revision-labels op de Posts / Pagina's-schermen niet overeenkomen met de Nieuwe Revisies-lijst.

en: Approve
nl-NL: Goedkeuren

en: Approve Button on Compare screen
nl-NL: Goedkeurknop op Vergelijk scherm

en: Approve Changes
nl-NL: Wijzigingen goedkeuren

en: Approve Revision
nl-NL: Revisie goedkeuren

en: Approve and Publish
nl-NL: Goedkeuren en Publiceren

en: Approve and Schedule
nl-NL: Goedkeuren en Plannen

en: Approved By
nl-NL: Goedgekeurd door

en: Approved by: %s
nl-NL: Goedgekeurd door: %s

en: Approving Changes...
nl-NL: Wijzigingen goedkeuren...

en: Assign capabilities to roles
nl-NL: Wijs mogelijkheden toe aan rollen

en: Assign capability to roles
nl-NL: Wijs mogelijkheden toe aan rollen

en: Asynchronous Publishing
nl-NL: Asynchrone publicatie

en: Author
nl-NL: Auteur

[ctx: Author Name]
en: by %s
nl-NL: door %s

en: Auto-submit revisions
nl-NL: Automatisch indienen van revisies

en: Auto-submit revisions created by a user with publishing capability
nl-NL: Automatisch revisies indienen die zijn gemaakt door een gebruiker met publicatie rechten

en: Auto-submit revisions if the user can directly edit the main post.
nl-NL: Dien revisies automatisch in als de gebruiker de hoofdpost direct kan bewerken.

en: Beaver Builder Data
nl-NL: Beaver Builder gegevens

en: Beaver Builder Settings
nl-NL: Beaver Builder instellingen

en: Broadest compat including Elementor, Divi, Beaver Builder
nl-NL: Breedste compatibiliteit, inclusief Elementor, Divi, Beaver Builder

en: Builder
nl-NL: Bouwer

en: By default
nl-NL: Standaard

en: Bypass the above restrictions for others' revisions to logged in user's own posts.
nl-NL: Negeer bovenstaande beperkingen voor revisies van anderen voor posts van de ingelogde gebruiker.

en: Can access New Revisions.
nl-NL: Kan nieuwe revisies openen.

en: Can edit Revisions from other users.
nl-NL: Kan revisies van andere gebruikers bewerken.

en: Can edit draft Posts from other users.
nl-NL: Kan conceptberichten van andere gebruikers bewerken.

en: Can manage Unsubmitted Revisions.
nl-NL: Kan niet-ingediende revisies beheren.

en: Can see New Revisions from other users.
nl-NL: Kan nieuwe revisies van andere gebruikers zien.

en: Caption the button as either "Approve and Publish" or "Approve and Schedule."
nl-NL: Label de knop als "Goedkeuren en Publiceren" of "Goedkeuren en Inplannen."

en: Change Request
nl-NL: Wijzigingsverzoek

en: Change Request submission require role capability
nl-NL: Indienen van wijzigingsverzoek vereist rolcapaciteit

en: Change Requests
nl-NL: Wijziging aanvraag

en: Change Requests <span class="count">(%d)</span> | Change Requests <span class="count">(%d)</span>
nl-NL[0]: Wijzigingsverzoeken <span class="count">(%d)</span>
nl-NL[1]: Wijzigingsverzoeken <span class="count">(%d)</span>

en: Changes Submitted
nl-NL: Wijzigingen ingediend

en: Changes are Scheduled.
nl-NL: Wijzigingen zijn gepland.

en: Clear cache on revision creation
nl-NL: Cache wissen bij het aanmaken van een revisie

en: Comment Status
nl-NL: Reactiestatus

en: Compare %s of "%s"
nl-NL: Vergelijk %s van "%s"

en: Compare Changes
nl-NL: Wijzigingen vergelijken

en: Compare Changes in %s
nl-NL: Vergelijk wijzigingen in %s

en: Compare Past Revisions
nl-NL: Eerdere revisies vergelijken

en: Compare Past Revisions ordering:
nl-NL: Sortering voor het vergelijken van eerdere revisies:

en: Compare revisions to Yoast SEO fields
nl-NL: Vergelijk revisies met Yoast SEO velden

en: Compare this revision to published copy, or to other revisions
nl-NL: Vergelijk deze revisie met het gepubliceerde exemplaar of met andere revisies

en: Compatibility Mode
nl-NL: Compatibiliteitsmodus

en: Compatibility for Yoast SEO + Elementor
nl-NL: Compatibiliteit voor Yoast SEO + Elementor

en: Compatibility with ACF custom fields.
nl-NL: Compatibiliteit met ACF custom fields.

en: Compatibility with Nitro Pack cache.
nl-NL: Compatibiliteit met de Nitro Pack-cache.

en: Compatibility with Pods custom fields.
nl-NL: Compatibiliteit met Pods aangepaste velden.

en: Compatibility with Polylang translation.
nl-NL: Compatibiliteit met Polylang vertaling.

en: Compatible with Product Variations
nl-NL: Compatibel met Productvariaties

en: Configure for any post type and role to match your editing workflow.
nl-NL: Configureer voor elk post type en rol om je bewerkingsworkflow te laten aansluiten.

en: Contact the PublishPress team
nl-NL: Neem contact op met het PublishPress-team

en: Control New Revisions access with the %s.
nl-NL: Beheer de toegang tot Nieuwe Revisies met de %s.

en: Control New Revisions access with the manage_revision_queue capability.
nl-NL: Beheer de toegang tot Nieuwe Revisies met de manage_revision_queue-vaardigheid.

en: Control access to statuses per-role
nl-NL: Beheer toegang tot statussen per rol

en: Copy
nl-NL: Kopiëren

en: Copy content to the clipboard.
nl-NL: Kopieer inhoud naar het klembord.

en: Copy revision comments to published post
nl-NL: Kopieer revisie reacties naar gepubliceerd bericht

en: Copy the above content to the clipboard.
nl-NL: Kopieer de bovenstaande inhoud naar het klembord.

en: Correct field display on Compare screen
nl-NL: Correcte weergave van velden op het Vergelijk scherm

en: Could not insert revision into the database
nl-NL: Kon revisie niet in de database invoeren

en: Create Revision
nl-NL: Maak revisie aan

en: Create Revision button in editor opens new tab
nl-NL: Knop Revisie maken in de editor opent een nieuw tabblad

en: Create Revision capabilities
nl-NL: Creëer revisiemogelijkheden

en: Create Working Copy
nl-NL: Werkkopie maken

en: Creating Revision...
nl-NL: Revisie aanmaken...

en: Creating Working Copy...
nl-NL: Werkkopie aan het maken...

en: Current Time
nl-NL: Huidige Tijd

en: Customize notification content and recipients for each notification type.
nl-NL: Pas notificatie-inhoud en ontvangers aan voor elk notificatietype.

en: Customize notification message and subject
nl-NL: Pas notificatiebericht en onderwerp aan

en: Decline
nl-NL: Afwijzen

en: Default labels are "Not Submitted for Approval", "Submitted for Approval", "Scheduled Revision"
nl-NL: Standaardlabels zijn "Niet ingediend voor goedkeuring", "Ingediend voor goedkeuring", "Geplande revisie"

en: Define your own statuses before or after Revision Submitted
nl-NL: Definieer je eigen statussen voor of na Revisie Verzonden

en: Delete
nl-NL: Verwijderen

en: Delete Past Revision
nl-NL: Verwijder vorige revisie

en: Delete Revision
nl-NL: Revisie verwijderen

en: Delete settings and Revisions if plugin is deleted
nl-NL: Verwijder instellingen en Revisies als de plugin wordt verwijderd

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
nl-NL: Gedetailleerde documentatie is ook beschikbaar op de site van de plugin.

en: Direct Edit
nl-NL: Direct bewerken

en: Disable Rank Math SEO panel for Revision edit
nl-NL: Deactiveer Rank Math SEO-paneel voor Revisiebewerking

en: Discard Revision
nl-NL: Revisie verwerpen

en: Display Hints
nl-NL: Hints weergeven

en: Display custom field changes
nl-NL: Toon wijzigingen in custom fields

en: Documentation
nl-NL: Documentatie

en: Edit
nl-NL: Bewerken

en: Edit %s:
nl-NL: Bewerk %s:

en: Edit Parent
nl-NL: Bewerk bovenliggend

en: Edit Revision
nl-NL: Revisie bewerken

en: Edit of %s
nl-NL: Bewerking van %s

en: Edit of published Revision
nl-NL: Bewerking van gepubliceerde Herziening

en: Edit parent post
nl-NL: Bewerk bovenliggend bericht

en: Edit parent revision
nl-NL: Bewerk bovenliggende revisie

en: Edit published post
nl-NL: Bewerk gepubliceerd bericht

en: Editing others' Revisions requires role capability
nl-NL: Bewerken van revisies van anderen vereist rol rechten

en: Editor:
nl-NL: Redacteur:

en: Email Editors and Administrators when a %s is approved
nl-NL: E-mail redacteuren en beheerders wanneer een %s wordt toegestaan

en: Email Editors and Administrators when a %s is published
nl-NL: E-mail redacteuren en beheerders wanneer een %s wordt gepubliceerd

en: Email Editors and Administrators when a %s is submitted
nl-NL: E-mail redacteuren en beheerders wanneer een %s wordt ingediend

en: Email designated Publishers when a %s is approved
nl-NL: E-mail aangewezen uitgevers wanneer een %s wordt goedgekeurd

en: Email designated Publishers when a %s is published
nl-NL: E-mail aangewezen uitgevers wanneer een %s wordt gepubliceerd

en: Email designated Publishers when a %s is submitted
nl-NL: E-mail aangewezen uitgevers wanneer een %s wordt ingediend

en: Email original Author when a %s is submitted
nl-NL: Email de oorspronkelijke auteur wanneer een %s wordt ingediend

en: Email the Revisor when a %s is approved
nl-NL: E-mail de revisor wanneer een %s wordt goedgekeurd

en: Email the Revisor when a %s is published
nl-NL: E-mail de revisor wanneer een %s wordt gepubliceerd

en: Email the original Author when a %s is approved
nl-NL: Email de oorspronkelijke auteur wanneer een %s wordt goedgekeurd

en: Email the original Author when a %s is published
nl-NL: Email de oorspronkelijke auteur wanneer een %s wordt gepubliceerd

en: Enable %s
nl-NL: Inschakelen %s

en: Enable Change Requests
nl-NL: Wijzigingsverzoeken inschakelen

en: Enable deletion queue
nl-NL: Schakel verwijderingswachtrij in

en: Enable legacy email notifications
nl-NL: Schakel legacy e-mailmeldingen in

en: Enable notification buffer
nl-NL: Meldingsbuffer inschakelen

en: Enable published content to be copied, edited, submitted for approval and managed on the %sNew Revisions%s screen.
nl-NL: Sta gepubliceerde inhoud toe om te worden gekopieerd, bewerkt, ingediend ter goedkeuring en beheerd in %sNieuwe revisies%s scherm.

en: Enhanced Revision access control with PublishPress plugins
nl-NL: Verbeterde toegang tot revisies met PublishPress-plugins

en: Error Creating Revision
nl-NL: Fout bij maken revisie

en: Every 2 Minutes
nl-NL: Elke 2 minuten

en: Featured Image
nl-NL: Uitgelichte afbeelding

en: Features
nl-NL: Functies

en: Fields
nl-NL: Velden

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Planner Pro%s.
nl-NL: Voor integratie van Revisies op de Content Kalender, Overzicht en Content Bord, werk %sPublishPress Planner Pro%s bij.

en: For custom field changes, edit a scheduled %s.
nl-NL: Voor wijzigingen in aangepast veld, bewerk een geplande %s.

en: For enhanced notifications, install %sPublishPress Planner%s.
nl-NL: Voor verbeterde meldingen, installeer %sPublishPress Planner%s.

en: For enhanced notifications, update %sPublishPress Planner%s.
nl-NL: Voor verbeterde meldingen, update %sPublishPress Planner%s.

en: Front end Revision editing
nl-NL: Bewerken van revisies aan de front-end

en: Front end Revision submission
nl-NL: Indiening van revisies aan de front-end

en: Get PublishPress Statuses Pro
nl-NL: Krijg PublishPress Statuses Pro

en: Get PublishPress Statuses Pro and optimize your revision process with custom revision statuses.
nl-NL: Krijg PublishPress Statuses Pro en optimaliseer je revisieproces met aangepaste revisiestatussen.

en: Get Statuses Pro
nl-NL: Krijg Statuses Pro

en: Has Revision
nl-NL: Heeft revisie

en: Here you can change the default value for settings which are controlled separately on each site.
nl-NL: Hier kun je de standaardwaarde wijzigen voor instellingen die afzonderlijk op elke site worden beheerd.

en: Hide copy buttons on Compare screen
nl-NL: Verberg kopieerknoppen op vergelijkingsscherm

en: Hide html tags on Compare screen
nl-NL: Verberg HTML-tags op vergelijkingsscherm

en: History
nl-NL: Geschiedenis

en: If a currently published post or page is edited and a future date set, the change will not be applied until the selected date.
nl-NL: Als een momenteel gepubliceerd bericht of pagina wordt bewerkt en een toekomstige datum wordt ingesteld, wordt de wijziging pas toegepast op de geselecteerde datum.

en: If post contains custom html, require unfiltered_html capability
nl-NL: Als het bericht aangepaste html bevat, vereis unfiltered_html capaciteit

en: If post-specific permissions restrict or expand access to a post, apply those permissions to its revisions also.
nl-NL: Als post-specifieke machtigingen de toegang tot een post beperken of uitbreiden, pas die machtigingen dan ook toe op de revisies.

en: If the user can't edit the published post, require %s.
nl-NL: Als de gebruiker de gepubliceerde post niet kan bewerken, vereis dan %s.

en: If the user can't edit the published post, require Create Revision capabilities (copy_posts, copy_others_pages, etc.)
nl-NL: Als de gebruiker de gepubliceerde post niet kan bewerken, vereis dan de mogelijkheid om Revisies te maken (copy_posts, copy_others_pages, enz.)

en: If the user can't edit the published post, require Submit Revision capabilities (revise_posts, revise_others_pages, etc.)
nl-NL: Als de gebruiker de gepubliceerde post niet kan bewerken, vereis dan Indienen Revisie mogelijkheden (revise_posts, revise_others_pages, enz.)

en: If the user can't edit the published post, require the %s.
nl-NL: Als de gebruiker de gepubliceerde post niet kan bewerken, is de %s vereist.

en: If the user can't edit the published post, require the edit_others_revisions capability.
nl-NL: Als de gebruiker de gepubliceerde post niet kan bewerken, is de edit_others_revisions-vaardigheid vereist.

en: If the user can't edit the published post, require the list_others_revisions capability.
nl-NL: Als de gebruiker de gepubliceerde post niet kan bewerken, is de list_others_revisions-vaardigheid vereist.

en: If the user can't publish, require the %s to edit others' unpublished Posts.
nl-NL: Als de gebruiker niet kan publiceren, is het nodig dat de %s om anderen' niet-gepubliceerde berichten te bewerken.

en: If the user can't publish, require the edit_others_drafts capability to edit others' unpublished Posts.
nl-NL: Als de gebruiker niet kan publiceren, is het nodig dat de edit_others_drafts mogelijkheid om anderen' niet-gepubliceerde berichten te bewerken.

en: If the user does not have a regular Edit link, recaption the %s link as "Edit."
nl-NL: Als de gebruiker geen reguliere bewerk link heeft, hernoem de %s link als "Bewerk".

en: If you like %1$s, please leave us a %2$s rating. Thank you!
nl-NL: Als je %1$s leuk vindt, laat ons dan een %2$s waardering achter. Bedankt!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
nl-NL: Als je hulp nodig hebt of een nieuw functieverzoek hebt, laat het ons weten.

en: In enhanced mode, a Revision's status is stored by standard WordPress schema. Some plugins are incompatible.
nl-NL: In de verbeterde modus wordt de status van een Revisie opgeslagen volgens de standaard WordPress-structuur. Sommige plugins zijn niet compatibel.

en: Install Statuses Pro to unlock custom revision statuses.
nl-NL: Installeer Statuses Pro om aangepaste revisiestatussen te ontgrendelen.

en: Integration Active
nl-NL: Integratie Actief

en: Integration with Beaver Builder's front end editor.
nl-NL: Integratie met de front-end editor van Beaver Builder.

en: Integration with Divi Builder and Divi Theme.
nl-NL: Integratie met Divi Builder en Divi Thema.

en: Integration with Elementor's front end editor.
nl-NL: Integratie met de front-end editor van Elementor.

en: Integrations
nl-NL: Integraties

en: It will be published on %s
nl-NL: Het wordt gepubliceerd op %s

en: Keep an archive of revision edits, even after the revision is published
nl-NL: Houd een archief bij van revisie-bewerkingen, zelfs nadat de revisie is gepubliceerd

en: Language-specific revisions
nl-NL: Taal-specifieke revisies

en: Learn More
nl-NL: Leer Meer

en: License
nl-NL: Licentie

en: Limit to one active revision per post
nl-NL: Beperk tot één actieve revisie per bericht

en: List
nl-NL: Lijst

en: List %s for "My Activity" or "Revisions to My Posts" view
nl-NL: Lijst %s voor "Mijn Activiteit" of "Revisies van Mijn Berichten" weergave

en: List Revisions of this Post
nl-NL: Lijst revisies van dit bericht

en: Listing capabilities
nl-NL: Lijstmogelijkheden

en: Listing others' Revisions requires role capability
nl-NL: Het vermelden van revisies van anderen vereist rol rechten

en: M j, Y @ G:i
nl-NL: j M Y @ G:i

en: M j, Y @ H:i
nl-NL: j M Y @ G:i

en: M j, Y @ g:i a
nl-NL: j M, Y @ g:i a

en: Maintain published content with teamwork and precision using the Revisions model to submit, approve and schedule changes.
nl-NL: Onderhoud gepubliceerde inhoud met teamwork en precisie met behulp van het revisies model om wijzigingen in te dienen, goed te keuren en te plannen.

en: Manage
nl-NL: Beheren

en: Management
nl-NL: Beheer

en: Managing %s requires role capability
nl-NL: Het beheren van %s vereist rol capaciteiten

en: Maximum Revisions per post
nl-NL: Maximaal aantal revisies per bericht

en: Maximum revisions per post:
nl-NL: Maximale revisies per post:

en: Menu Order
nl-NL: Menuvolgorde

en: Modification Date
nl-NL: Wijzigingsdatum

en: Modified
nl-NL: Gewijzigd

en: Modified Date
nl-NL: Gewijzigde datum

en: Modify preview link for better theme compatibility
nl-NL: Pas de voorbeeldlink aan voor een betere themacompatibiliteit

en: Multilingual
nl-NL: Meertalig

en: Multilingual revisioning with WPML.
nl-NL: Meertalige revisie met WPML.

en: My Activity
nl-NL: Mijn activiteit

en: My Revisions
nl-NL: Mijn revisies

en: Need Revisions Support?
nl-NL: Heeft u Revisie Ondersteuning nodig?

en: Network Defaults
nl-NL: Netwerkstandaarden

en: Network Settings
nl-NL: Netwerkinstellingen

en: Never
nl-NL: Nooit

en: New Revisions
nl-NL: Nieuwe Revisies

en: New Revisions %s
nl-NL: Nieuwe revisies %s

en: New Revisions access requires role capability
nl-NL: Toegang tot nieuwe revisies vereist rol capaciteiten

en: New Revisions are changes which are not yet published.
nl-NL: Nieuwe Revisies zijn wijzigingen die nog niet zijn gepubliceerd.

en: New Revisions:
nl-NL: Nieuwe Herzieningen:

en: New predefined statuses: Deferred, Needs Work, Rejected
nl-NL: Nieuwe vooraf gedefinieerde statussen: Uitgesteld, Heeft Werk Nodig, Afgewezen

en: No author
nl-NL: Geen auteur

en: No email notifications will be sent.
nl-NL: Er worden geen e-mailmeldingen verzonden.

en: No revision specified.
nl-NL: Geen revisie opgegeven.

en: No revisions found.
nl-NL: Geen revisies gevonden.

en: Not Submitted
nl-NL: Niet ingediend

en: Not Submitted <span class="count">(%s)</span> | Not Submitted <span class="count">(%s)</span>
nl-NL[0]: Niet ingediend <span class="count">(%s)</span>
nl-NL[1]: Niet ingediend <span class="count">(%s)</span>

en: Note that %1$s network-wide settings%2$s may also be available.
nl-NL: Houd er rekening mee dat %1$s netwerkbrede instellingen%2$s mogelijk ook beschikbaar zijn.

en: Note that archiving can also be disabled by %1$sPost Type%2$s.
nl-NL: Let op dat archivering ook kan worden uitgeschakeld door %1$sPost Type%2$s.

en: Note: Third party code may cause some post types to be incompatible with PublishPress Revisions.
nl-NL: Opmerking: code van derden kan ervoor zorgen dat sommige berichttypen niet compatibel zijn met PublishPress Revisions.

en: Notification Buffer
nl-NL: Meldingsbuffer

en: Notification Log
nl-NL: Melding log

en: Notifications
nl-NL: Meldingen

en: Notify for a specific post type, category or term
nl-NL: Meld voor een specifieke post type, categorie of term

en: Now
nl-NL: Nu

en: On Revision publication, delete Editorial Comments
nl-NL: Bij publicatie van revisie, verwijder redactionele reacties

en: Options
nl-NL: Opties

en: Page Template
nl-NL: Pagina template

en: Past
nl-NL: Verleden

en: Past Revisions
nl-NL: Eerdere revisies

en: Past Revisions are earlier versions of a post.
nl-NL: Vorige revisies zijn eerdere versies van een bericht.

en: Permission for Submit Revision also enables Revision creation
nl-NL: Machtiging voor Indienen Revisie stelt ook het maken van Revisie in staat

en: Ping Status
nl-NL: Ping status

en: Planner Notifications Access-Limited
nl-NL: Planner meldingen Toegang-Beperkt

en: Planner Notifications for revision actions
nl-NL: Planner meldingen voor revisie-acties

en: Please save changes to the revision before submitting it.
nl-NL: Sla wijzigingen in de revisie op voordat u deze indient.

en: Plugin integration details
nl-NL: Plugin integratie details...

en: Plugin settings, New Revisions contents and related data will be deleted, but only after the last copy of Revisions / Revisions Pro is deleted.
nl-NL: Plugininstellingen, Inhoud van Nieuwe Revisies en gerelateerde gegevens worden verwijderd, maar alleen nadat de laatste kopie van Revisies / Revisies Pro is verwijderd.

en: Post Author
nl-NL: Bericht auteur

en: Post Author: %s
nl-NL: Berichtauteur: %s

en: Post Date
nl-NL: Berichtdatum

en: Post Parent
nl-NL: Hoofd van bericht

en: Post Type
nl-NL: Berichttype

[ctx: Posts / Pages / etc.]
en: of %s
nl-NL: van %s

en: Posts / Pages list: Use "Edit" caption for %s link
nl-NL: Berichten/pagina's lijst: gebruik "bewerken" als bijschrijft voor %s link

en: Prevent Revision creation if the post already has another Revision in progress.
nl-NL: Voorkom het maken van een Revisie als de post al een andere Revisie in behandeling heeft.

en: Prevent Revisors from editing others' unpublished Posts
nl-NL: Voorkom dat Revisors andermans onuitgegeven Berichten bewerken

en: Prevent indexing of revisions
nl-NL: Voorkom indexering van revisies

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the %s.
nl-NL: Voorkom dat niet-beheerders een revisie herstellen zonder de %s.

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the restore_revisions capability
nl-NL: Voorkom dat niet-beheerders een revisie terugzetten zonder de restore_revisions rechten

en: Preview
nl-NL: Voorbeeld

en: Preview / Approve
nl-NL: Voorbeeld/goedkeuren

en: Preview / Restore
nl-NL: Voorbeeld/terugzetten

en: Preview Link Type
nl-NL: Voorbeeld link type

en: Preview Revision
nl-NL: Voorbeeld van revisie

en: Preview and Approval:
nl-NL: Voorbeeld en goedkeuring:

en: Preview it here:
nl-NL: Bekijk hier een voorbeeld:

en: Preview other user's Revisions (without needing editing access).
nl-NL: Bekijk revisies van andere gebruikers (zonder bewerkingsrechten nodig te hebben).

en: Preview revision in progress
nl-NL: Voorbeeld van revisie in uitvoering

en: Preview this Revision
nl-NL: Bekijk deze revisie voorvertoning

en: Priority on ongoing compatibility
nl-NL: Prioriteit voor voortdurende compatibiliteit

en: Pro Feature
nl-NL: Pro-functie

en: Product revisions
nl-NL: Productrevisies

en: Publication
nl-NL: Publicatie

en: Publication Date: %s
nl-NL: Publicatie Datum: %s

en: Publish %son approval%s
nl-NL: Publiceer %s bij goedkeuring%s

en: Publish <b>on approval</b>
nl-NL: Publiceer <b>bij goedkeuring</b>

en: Publish Changes
nl-NL: Wijzigingen publiceren

en: Publish Now
nl-NL: Nu Publiceren

en: Publish Revision
nl-NL: Revisie publiceren

en: Publish scheduled revisions asynchronously, via a secondary http request from the server.  This is usually best since it eliminates delay, but some servers may not support it.
nl-NL: Publiceer geplande revisies asynchroon, via een secundair HTTP aanvraag van de server. Dit is meestal het beste omdat het vertraging elimineert, maar sommige servers ondersteunen dit mogelijk niet.

en: Publish scheduled revisions using the WP-Cron mechanism. On some sites, publication will fail if this setting is disabled.
nl-NL: Publiceer geplande revisies met behulp van het WP cron mechanisme. Op sommige sites mislukt publicatie als deze instelling is uitgeschakeld.

en: PublishPress Planner Integration.
nl-NL: Integratie met PublishPress Planner.

en: PublishPress Planner: Custom Notifications
nl-NL: PublishPress Planner: Aangepaste Meldingen

en: PublishPress Revisions Documentation
nl-NL: PublishPress Revisies Documentatie

en: PublishPress Revisions Network Defaults
nl-NL: PublishPress Revisions netwerkstandaarden

en: PublishPress Revisions Network Settings
nl-NL: PublishPress Revisions netwerkinstellingen

en: PublishPress Revisions Settings
nl-NL: PublishPress Revisions instellingen

en: PublishPress Revisions Site Settings
nl-NL: PublishPress Revisions site instellingen

en: Published Author
nl-NL: Gepubliceerde auteur

en: Published Date
nl-NL: Publicatiedatum

en: Published Post
nl-NL: Gepubliceerd bericht

en: Published Post Slug
nl-NL: Gepubliceerd bericht

en: Publishers will be notified (but cannot be selected here).
nl-NL: Uitgevers worden op de hoogte gebracht (maar kunnen hier niet worden geselecteerd).

en: Purge Notification Buffer
nl-NL: Meldingsbuffer opschonen

en: Query Loop Block: Adjust Revisor and Contributor capabilities to allow previewing in Revision editor
nl-NL: Query Loop Blok: Pas Revisor en Contributor capaciteiten aan om previewen in de Revisie-editor toe te staan

en: Rank Math SEO may prevent Revision update on some sites.
nl-NL: Rank Math SEO kan de revisie-update op sommige sites voorkomen.

en: Ready to enhance your revision notifications?
nl-NL: Klaar om uw revisiemeldingen te verbeteren?

en: Ready to enhance your revision workflow?
nl-NL: Klaar om je revisieworkflow te verbeteren?

en: Refresh "Has Revision" flag before suppressing Create Revision
nl-NL: Vernieuw "Heeft Revisie" vlag voordat je Creëer Revisie onderdrukt

en: Regenerate "post has revision" flags
nl-NL: Vlaggen "bericht heeft revisie" opnieuw genereren

en: Request Support
nl-NL: Vraag ondersteuning aan

en: Requested for
nl-NL: Aangevraagd voor

en: Requested publication: %s
nl-NL: Verzochte publicatie: %s

en: Reset Filters
nl-NL: Filters resetten

en: Restore
nl-NL: Terugzetten

en: Restore an archived Revision as the current revision.
nl-NL: Herstel een gearchiveerde revisie als de huidige revisie.

en: Restoring a Revision requires role capability
nl-NL: Het herstellen van een revisie vereist rolcapaciteit

en: Revert to Defaults
nl-NL: Terug naar standaardinstellingen

en: Revised By
nl-NL: Herzien door

en: Revision
nl-NL: Revisie

en: Revision Author: %s
nl-NL: Auteur revisie: %s

en: Revision Creation
nl-NL: Revisie aanmaak

en: Revision Date
nl-NL: Revisiedatum

en: Revision Date: %s
nl-NL: Revisie Datum: %s

en: Revision ID only
nl-NL: Alleen revisie ID

en: Revision Publication
nl-NL: Herziening Publicatie

en: Revision Scheduled
nl-NL: Revisie gepland

en: Revision Slug
nl-NL: Revisie slug

en: Revision Status
nl-NL: Revisiestatus

en: Revision Submission
nl-NL: Revisie indiening

en: Revision Submission Error
nl-NL: Fout bij indienen van revisie

en: Revision Submitted
nl-NL: Revisie Ingediend

en: Revision Workflow
nl-NL: Revisie workflow

en: Revision by a user who does not have the %s will cause all custom html tags to be stripped out.
nl-NL: Een revisie door een gebruiker die niet over de %s beschikt, zal ervoor zorgen dat alle aangepaste html-tags worden verwijderd.

en: Revision by a user who does not have the unfiltered_html capability will cause all custom html tags to be stripped out.
nl-NL: Een revisie door een gebruiker die niet over de unfiltered_html mogelijkheid beschikt, zal ervoor zorgen dat alle aangepaste html-tags worden verwijderd.

en: Revision creation requires role capability
nl-NL: Het aanmaken van een revisie vereist rol capaciteiten

en: Revision for:
nl-NL: Revisie voor:

en: Revision of this post is not allowed.
nl-NL: Revisie van dit bericht is niet toegestaan.

en: Revision preview and redirects
nl-NL: Voorbeeld van revisies en omleidingen

en: Revision ready to edit.
nl-NL: Revisie klaar om te bewerken.

en: Revision schedule shown in Calendar
nl-NL: Revisieschema weergegeven in Kalender

en: Revision status: %s %s %s %s
nl-NL: Revisiestatus: %s %s %s %s

en: Revision status: %s (requested publish date: %s) %s %s %s
nl-NL: Revisiestatus: %s (gevraagd publicatiedatum: %s) %s %s %s

en: Revision submission and approval for products.
nl-NL: Indiening en goedkeuring van revisies voor producten.

en: Revision submission requires role capability
nl-NL: Indienen van revisie vereist rolcapaciteit

en: Revision updated.
nl-NL: Revisie geüpdatet.

en: Revision updated. %sView Preview%s
nl-NL: Revisie geüpdatet. %sBekijk voorbeeld%s

en: Revisions
nl-NL: Revisies

en: Revisions carry over Polylang data
nl-NL: Revisies dragen Polylang-gegevens over

en: Revisions of %s
nl-NL: Revisies van %s

en: Revisors can create a new revision for any custom post type
nl-NL: Revisors kunnen een nieuwe revisie aanmaken voor elk aangepast post type

en: Save Changes
nl-NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Revision
nl-NL: Revisie opslaan

en: Save changes to continue.
nl-NL: Sla wijzigingen op om door te gaan.

en: Schedule
nl-NL: Schema

en: Schedule Changes
nl-NL: Wijzigingen plannen

en: Schedule Revision
nl-NL: Revisie inplannen

en: Scheduled
nl-NL: Gepland

en: Scheduled <span class="count">(%d)</span> | Scheduled <span class="count">(%d)</span>
nl-NL[0]: Geplande <span class="count">(%d)</span>
nl-NL[1]: Geplande <span class="count">(%d)</span>

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
nl-NL[0]: Gepland <span class=\"count\">(%s)</span>
nl-NL[1]: Gepland <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Scheduled Change
nl-NL: Geplande wijziging

en: Scheduled Changes
nl-NL: Geplande wijzigingen

en: Scheduled Rev.
nl-NL: Geplande revisie.

en: Scheduled Revision
nl-NL: Geplande revisie

en: Scheduled Revision Publication
nl-NL: Geplande Herziening Publicatie

en: Scheduled Revisions
nl-NL: Geplande revisies

en: Scheduled Revisions are unavailable because WP-Cron is disabled. If you are triggering WP-Cron externally, see %sRevisions > Settings > New Revisions > Scheduling%s.
nl-NL: Geplande revisies zijn niet beschikbaar omdat WP-Cron is uitgeschakeld. Als je WP-Cron extern aanroept, zie %sRevisies > Instellingen > Nieuwe Revisies > Planning%s.

en: Scheduled for
nl-NL: Gepland voor

en: Scheduled publication: %s
nl-NL: Geplande publicatie: %s

en: Scheduling
nl-NL: Planning

en: Search Revisions
nl-NL: Revisies zoeken

en: Search results for "%s"
nl-NL: Zoekresultaten voor "%s"

en: Seconds until next buffer processing time: %d
nl-NL: Seconden tot de volgende buffer verwerkingstijd: %d

en: Send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
nl-NL: Stuur revisieactie-meldingen met behulp van het aanpasbare %1$sPublishPress Planner Notifications-systeem%2$s.

en: Sent in last day: %d / %d
nl-NL: Verzonden in laatste dag: %d / %d

en: Sent in last hour: %d / %d
nl-NL: Verzonden in het laatste uur: %d / %d

en: Sent in last minute: %d / %d
nl-NL: Verzonden in de laatste minuut: %d / %d

en: Set "Needs Update" for any post with translations which was updated (possibly by revision approval) more recently than its translations.
nl-NL: Stel "Update nodig" in voor elk bericht met vertalingen dat recentelijker is geüpdatet (mogelijk door revisie goedkeuring) dan de vertalingen.

en: Setting Scope
nl-NL: Instellingsbereik

en: Settings
nl-NL: Instellingen

en: Show Current Revision top bar after revision publication
nl-NL: Toon huidig revisie bovenbalk na publicatie van de revisie

en: Show Notification Log / Buffer
nl-NL: Melding log/buffer weergeven

en: Show Preview Links
nl-NL: Voorbeeld links weergeven

en: Show descriptive captions for PublishPress Revisions settings.
nl-NL: Beschrijvende bijschriften weergeven voor PublishPress Revisions instellingen

en: Show with message content
nl-NL: Weergeven met berichtinhoud

en: Site uses a custom trigger for WP-Cron tasks
nl-NL: De site gebruikt een aangepaste trigger voor WP cron taken

en: Some themes may block revision preview.
nl-NL: Sommige thema's kunnen de revisiepreview blokkeren.

en: Some themes may require this setting for correct revision preview display.
nl-NL: Sommige thema's kunnen deze instelling vereisen voor correcte revisie voorbeeld tonen.

en: Some themes or plugins may require Revision Slug or Revision ID link type for proper template loading and field display.
nl-NL: Sommige thema's of plugins vereisen mogelijk de revisie slug of revisie ID link type voor het correct laden van template en het weergeven van velden.

en: Sorry, you are not allowed to approve this revision.
nl-NL: Je hebt geen toestemming om deze revisie goed te keuren.

en: Sorry, you are not allowed to decline this revision.
nl-NL: Je hebt geen toestemming om deze revisie te weigeren.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
nl-NL: Je hebt geen toestemming om deze revisie te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to submit this revision.
nl-NL: Je hebt geen toestemming om deze revisie in te dienen.

en: Specify which PublishPress Revisions Settings to control network-wide. Unselected settings are controlled separately on each site.
nl-NL: Specificeer welke PublishPress Revisions instellingen netwerkbreed moeten worden beheerd. Niet-geselecteerde instellingen worden afzonderlijk op elke site beheerd.

en: Standard storage schema for broadest 3rd party compat
nl-NL: Standaard opslagstructuur voor de breedste compatibiliteit met derden

en: Status workflow can be nested with sub-statuses
nl-NL: Statusworkflow kan genest zijn met substatussen

en: Statuses
nl-NL: Statussen

en: Statuses can be specific to a post type
nl-NL: Statussen kunnen specifiek zijn voor een post type

en: Store custom fields of submitted and scheduled revisions for archive
nl-NL: Bewaar aangepaste velden van ingediende en geplande revisies voor archief

en: Store custom fields with revisions
nl-NL: Sla custom fields op met revisies

en: Submission
nl-NL: Indiening

en: Submit
nl-NL: Indienen

en: Submit Change Request
nl-NL: Wijzigingsverzoek indienen

en: Submit Changes
nl-NL: Wijzigingen indienen

en: Submit Revision
nl-NL: Revisie indienen

en: Submit Revision capabilities
nl-NL: Indienen Revisie mogelijkheden

en: Submitted
nl-NL: Ingediend

en: Submitted <span class="count">(%s)</span> | Submitted <span class="count">(%s)</span>
nl-NL[0]: Ingediend <span class=\"count\">(%s)</span>
nl-NL[1]: Ingediend <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Submitted Rev.
nl-NL: Ingediende revisie.

en: Submitted Revision
nl-NL: Ingediende revisie

en: Submitted Revisions
nl-NL: Ingediende revisies

en: Support ACFE data model.
nl-NL: Ondersteuning voor ACFE datamodel.

en: Support ACFE single_meta data type
nl-NL: Ondersteuning voor ACFE single_meta datatype

en: Supported
nl-NL: Ondersteund

en: Supported Plugin
nl-NL: Ondersteunde Plugin

en: Supported Plugin Integration
nl-NL: Ondersteunde Plugin Integratie

en: Supported by PublishPress Revisions
nl-NL: Ondersteund door PublishPress Revisions

en: Supported by Revisions Pro
nl-NL: Ondersteund door Revisions Pro

en: Sync "Needs Update" flags
nl-NL: Synchroniseer de vlaggen "Update nodig"

en: Target specific roles, users, or user groups
nl-NL: Richt je op specifieke rollen, gebruikers of gebruikersgroepen

en: The Revision is Scheduled
nl-NL: De revisie is gepland

en: The Revision is Submitted
nl-NL: De revisie is ingediend

en: The Revision is ready to edit.
nl-NL: De revisie is gereed om te bewerken.

en: The WP-Cron trigger is disabled, but scheduled tasks are still excecuted using a custom trigger.
nl-NL: De WP cron trigger is uitgeschakeld, maar geplande taken worden nog steeds uitgevoerd met een aangepaste trigger.

en: The post already has a revision in process.
nl-NL: De post heeft al een revisie in behandeling.

en: The requested revision does not exist.
nl-NL: De gevraagde revisie bestaat niet.

en: The revision preview argument is configured by constant definition: %s
nl-NL: Het revisie voorbeeldargument wordt geconfigureerd door constante definitie: %s

en: The revision was approved and is now live on the site. %s
nl-NL: De revisie is goedgekeurd en is nu live op de site. %s

en: The revision was published.
nl-NL: De revisie is gepubliceerd.

en: The revision was restored.
nl-NL: De revisie is teruggezet.

en: The revision was scheduled for publication.
nl-NL: De revisie is gepland voor publicatie.

en: The revision will be deleted. Are you sure?
nl-NL: De revisie wordt verwijderd. Weet je het zeker?

en: The revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been approved.
nl-NL: De revisie die je hebt ingediend voor de %1$s "%2$s" is goedgekeurd.

en: The scheduled revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been published.
nl-NL: De geplande revisie die je hebt ingediend voor de %1$s "%2$s" is gepubliceerd.

en: The submitter was %1$s.
nl-NL: De indiener was %1$s.

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post.
nl-NL: De unfiltered_html-machtiging is vereist om een revisie van deze post te maken.

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post. See %sdocumentation%s.
nl-NL: De unfiltered_html mogelijkheid is vereist om een revisie van deze post te maken. Zie %sdocumentatie%s.

en: Theme Compat: For front page revision preview, set home flag
nl-NL: Thema compatibiliteit: voor voorpagina revisie voorbeeld, stel home vlag in

en: These are the default settings for options which can be adjusted per-site.
nl-NL: Dit zijn de standaardinstellingen voor opties die per site kunnen worden aangepast.

en: This allows immediate approval within the Compare screen. If disabled, a Preview link is provided instead.
nl-NL: Dit maakt onmiddellijke goedkeuring binnen het Vergelijk-scherm mogelijk. Als dit is uitgeschakeld, wordt in plaats daarvan een Voorbeeldlink weergegeven.

en: This is a %s (for publication on %s). %s %s %s
nl-NL: Dit is een %s (voor publicatie op %s). %s %s %s

en: This is a %s (requested publish date: %s). %s %s %s
nl-NL: Dit is een %s (verzochte publicatiedatum: %s). %s %s %s

en: This is a %s. %s %s %s
nl-NL: Dit is een %s. %s %s %s

en: This is a Past Revision (from %s). %s %s
nl-NL: Dit is een eerdere revisie (vanaf %s). %s %s

en: This is the Current Revision. %s
nl-NL: Dit is de huidige revisie. %s

en: This may improve compatibility with some plugins.
nl-NL: Dit kan de compatibiliteit met sommige plugins verbeteren.

en: This plugin introduces a new user role, "Revisor."
nl-NL: Deze plugin introduceert een nieuwe gebruikersrol, "Revisor."

en: This post type does not support Past Revisions.
nl-NL: Dit post type ondersteunt geen Vorige Revisies.

en: This revision is not scheduled yet. It must be approved.
nl-NL: Deze revisie is nog niet gepland. Hij moet goedgekeurd worden.

en: This should usually be enabled, except to work around conflicts with other another plugin's postmeta data.
nl-NL: Dit zou meestal ingeschakeld moeten zijn, behalve om conflicten met de postmeta-gegevens van een andere plugin te omzeilen.

en: This was an update to a revision which is still in the workflow process.
nl-NL: Dit was een update van een revisie die nog in het workflowproces zit.

en: This was an update to a revision which was published after further editing.
nl-NL: Dit was een update van een revisie die werd gepubliceerd na verdere bewerking.

en: To avoid notification failures, buffer emails for delayed sending once minute, hour or day limits are exceeded
nl-NL: Om meldingsfouten te voorkomen, buffer e-mails voor vertraagde verzending zodra de limieten van een minuut, uur of dag worden overschreden

en: To expand the Pages list, assign %s.
nl-NL: Om de Pagina's lijst uit te breiden, wijs %s toe.

en: To expand the Pages list, assign Listing capabilities (list_others_pages, list_published_posts, etc.)
nl-NL: Om de Pagina's lijst uit te breiden, wijs Lijstmogelijkheden toe (list_others_pages, list_published_posts, enz.)

en: Translation Management integration
nl-NL: Integratie van vertaalbeheer

en: Translation retained on Revision approval
nl-NL: Vertaling behouden bij goedkeuring van revisie

en: Trigger update on revision approval
nl-NL: Trigger update bij goedkeuring van revisie

en: Truncate Notification Log
nl-NL: Melding log afkappen

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
nl-NL: Ontgrendel %s integratie om uw revisieoplossing te verbeteren.

en: Unlock Pro Integrations
nl-NL: Ontgrendel Pro Integraties

en: Unschedule
nl-NL: Uit schema halen

en: Unsubmitted Revision
nl-NL: Niet ingediende revisie

en: Unsubmitted Revisions
nl-NL: Niet ingediende revisies

en: Update Modified Date
nl-NL: Update wijzigingsdatum

en: Update Publish Date
nl-NL: Publicatiedatum updaten

en: Update Revision
nl-NL: Update revisie

en: Update custom fields on revision publication
nl-NL: Werk custom fields bij bij publicatie van revisie

en: Update in progress...
nl-NL: Bijwerken in uitvoering...

en: Update post before creating %s.
nl-NL: Bericht updaten voordat je %s maakt.

en: Upgrade to Pro
nl-NL: Upgrade naar Pro

en: Upgrade to Pro to enable this integration
nl-NL: Upgrade naar Pro om deze integratie in te schakelen

en: Upgrade to PublishPress Revisions Pro for integration with key features of these plugins:
nl-NL: Upgrade naar PublishPress Revisions Pro voor integratie met belangrijke functies van deze plugins:

en: Upgrade to Revisions Pro
nl-NL: Upgrade naar Revisions Pro

en: Upgrade to Revisions Pro for integration with our PublishPress Planner Notifications framework.
nl-NL: Upgrade naar Revisions Pro voor integratie met ons PublishPress Planner Notifications framework.

en: Upgrade to Revisions Pro to send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
nl-NL: Upgrade naar Revisions Pro om revisieactie-meldingen te sturen met behulp van het aanpasbare %1$sPublishPress Planner Notifications-systeem%2$s.

en: Upgrade to Revisions Pro to unlock Planner Notifications integration.
nl-NL: Upgrade naar Revisions Pro om de integratie van Planner Notifications te ontgrendelen.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
nl-NL: Upgrade naar de Pro-versie voor optimale compatibiliteit en snelle, professionele ondersteuning.

en: Use %1$sPlanner Notifications%2$s
nl-NL: Gebruik %1$sPlanner notificaties%2$s

en: Use WP-Cron scheduling
nl-NL: Gebruik WP cron planning

en: Use alternate labeling: "Working Copy" > "Change Request" > "Scheduled Change"
nl-NL: Gebruik alternatieve labeling: "werkende kopie" > "wijzigingsverzoek" > "geplande wijziging"

en: Use extended captions for Approve button in Post Editor
nl-NL: Gebruik uitgebreide bijschriften voor de Goedkeuren-knop in de Berichteditor

en: Use this tab to make NETWORK-WIDE changes to PublishPress Revisions settings. %s
nl-NL: Gebruik deze tab om NETWERKBREDE wijzigingen aan te brengen in de PublishPress Revisions instellingen. %s

en: Users can always administer revisions to their own editable posts
nl-NL: Gebruikers kunnen altijd revisies beheren van hun eigen bewerkbare berichten

en: Users matching Planner > Notifications configuration get revision notifications only if they can edit the published post.
nl-NL: Gebruikers die overeenkomen met de Planner > Meldingen-configuratie ontvangen revisiemeldingen alleen als ze de gepubliceerde post kunnen bewerken.

en: Users will need the %s to edit others' Unsubmitted Revisions.
nl-NL: Gebruikers hebben de %s nodig om de Niet-ingediende Revisies van anderen te bewerken.

en: Users will need the manage_unsubmitted_revisions capability to edit others' Unsubmitted Revisions.
nl-NL: Gebruikers hebben de manage_unsubmitted_revisions-vaardigheid nodig om de Niet-ingediende Revisies van anderen te bewerken.

en: View / Approve
nl-NL: Bekijken/goedkeuren

en: View / Moderate saved revision
nl-NL: Bekijk/modereer opgeslagen revisie

en: View / Publish
nl-NL: Bekijken/publiceren

en: View / Submit saved revision
nl-NL: Bekijk/dien opgeslagen revisie in

en: View / moderate saved revision
nl-NL: Bekijken/modereren opgeslagen revisie

en: View Knowledge Base
nl-NL: Bekijk de kennisbank

en: View Past Revisions.
nl-NL: Bekijk eerdere revisies.

en: View it online:
nl-NL: Bekijk het online:

en: View only revisions of %s
nl-NL: Alleen revisies van %s bekijken

en: View preview
nl-NL: Bekijk voorbeeld

en: View published post
nl-NL: Gepubliceerd bericht bekijken

en: View revision in progress
nl-NL: Bekijk revisie in uitvoering

en: View saved revision
nl-NL: Opgeslagen revisie bekijken

en: View unsaved changes
nl-NL: Niet-opgeslagen wijzigingen bekijken

en: WPML Translation Management
nl-NL: WPML vertaalbeheer

en: When a %s is published, update post modified date to current time.
nl-NL: Wanneer een %s wordt gepubliceerd, update de gewijzigde datum van het bericht naar de huidige tijd.

en: When a %s is published, update post publish date to current time.
nl-NL: Wanneer een %s wordt gepubliceerd, update publicatiedatum van bericht naar huidige tijd.

en: When a new revision is created by any user who is allowed to submit revisions, automatically submit it.
nl-NL: Wanneer een nieuwe revisie wordt aangemaakt door een gebruiker die het recht heeft om revisies in te dienen, dien deze dan automatisch in.

en: With PublishPress Planner Pro, send notifications to a Slack channel
nl-NL: Met PublishPress Planner Pro, stuur notificaties naar een Slack-kanaal

en: Work around cache plugin conflicts by requerying for revisions before suppressing the New Revision link.
nl-NL: Los conflicten met cache-plugins op door opnieuw naar revisies te vragen voordat de Nieuwe Revisie-link wordt onderdrukt.

en: Working Copies
nl-NL: Werkkopieën

en: Working Copies <span class="count">(%d)</span> | Working Copies <span class="count">(%d)</span>
nl-NL[0]: Werkende Kopieën <span class="count">(%d)</span>
nl-NL[1]: Werkende Kopie <span class="count">(%d)</span>

en: Working Copy
nl-NL: Werkkopie

en: Working Copy creation requires role capability
nl-NL: Het aanmaken van een Werkversie vereist rol capaciteiten

en: Working Copy ready
nl-NL: Werkkopie gereed

en: Y/m/d g:i a
nl-NL: j M Y, G:i

en: You are not allowed to manage revisions.
nl-NL: Je hebt geen toestemming om revisies te beheren.

en: You can also specify %1$sdefaults for site-specific settings%2$s.
nl-NL: Je kunt ook %1$sstandaardwaarden voor site-specifieke instellingen%2$s opgeven.

en: You're using PublishPress Revisions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
nl-NL: Je gebruikt PublishPress Revisions Free. De Pro versie heeft meer functies en ondersteuning. %sUpgrade naar Pro%s

en: [%s] %s Publication Notice
nl-NL: [%s] %s publicatie bericht

en: [%s] %s Updated
nl-NL: [%s] %s Geüpdatet

en: [%s] Revision Approval Notice
nl-NL: [%s] revisie goedkeuringsbericht

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Revisions
nl-NL: Revisies

en: just now
nl-NL: zojuist

en: network-wide control of "%s"
nl-NL: netwerk brede controle van "%s"

en: no %s revisions available.
nl-NL: geen %s revisies beschikbaar.

[ctx: revision date]
en: on %s
nl-NL: op %s

[ctx: revisions]
en: Compare
nl-NL: Vergelijken

[ctx: revisions]
en: Decline
nl-NL: Afwijzen

en: select
nl-NL: selecteren

en: select recipients
nl-NL: ontvangers selecteren

en: show current users (%d)
nl-NL: toon huidige gebruikers (%d)

en: show eligible users (%d)
nl-NL: toon in aanmerking komende gebruikers (%d)

en: unselect
nl-NL: deselecteren
