PublishPress Revisions Free 3.8.0-rc4 - en to hu-HU translation catalogue (559 entries)

en:  (Post Author: %s)
hu-HU:  (Bejegyzés szerzője: %s)

en: %1$s (Autosave)
hu-HU: %1$s (Automatikus mentés)

en: %1$s (Current)
hu-HU: %1$s (Aktuális)

en: %1$s <span>(Publish date: %2$s)</span>
hu-HU: %1$s <span>(Közzététel dátuma: %2$s)</span>

en: %1$s <span>(Requested publication: %2$s)</span>
hu-HU: %1$s <span>(Kért közzététel: %2$s)</span>

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
hu-HU: %1$s lekérdezés %2$s másodperc alatt. %3$s MB használva.

en: %1$s submitted changes to the %2$s "%3$s". You can review the changes for possible publication:
hu-HU: %1$s benyújtott változásokat a %2$s "%3$s"-ra. Átnézheti a változásokat a lehetséges közzététel érdekében:

en: %1$s updated a %2$s of the %3$s "%4$s".
hu-HU: %1$s frissítette a %2$s a %3$s "%4$s".

en: %s and %s are both disabled. See Revisions > Settings.
hu-HU: %s és %s mindkettő le van tiltva. Lásd: Módosítások > Beállítások.

en: %s capability
hu-HU: %s képesség

en: %s hour ago
hu-HU: %s órával ezelőtt

en: %s hours ago
hu-HU: %s órával ezelőtt

en: %s minute ago
hu-HU: %s perccel ezelőtt

en: %s minutes ago
hu-HU: %s perccel ezelőtt

en: %s revision approved. | %s revisions approved.
hu-HU[0]: %s módosítást jóváhagyták.
hu-HU[1]: %s módosítást jóváhagyták.

en: %s revision declined. | %s revisions declined.
hu-HU[0]: %s módosítást elutasították.
hu-HU[1]: %s módosítást elutasították.

en: %s revision published. | %s revisions published.
hu-HU[0]: %s revízió közzétéve.
hu-HU[1]: %s revíziók közzétéve.

en: %s revision submitted. | %s revisions submitted.
hu-HU[0]: %s módosítást benyújtva.
hu-HU[1]: %s módosítást benyújtva.

en: %s revision unscheduled. | %s revisions unscheduled.
hu-HU[0]: %s revízió ütemezve van.
hu-HU[1]: %s revíziók ütemezve vannak.

en: %s%s Revision Edit | %s%s Revision Edits
hu-HU[0]: %s%s Revízió Szerkesztése
hu-HU[1]: %s%s Revízió Szerkesztései

en: %s%s from now
hu-HU: %s%s mostantól

en: %sCompare%s%sView Published Post%s
hu-HU: %sÖsszehasonlítás%s%sKözzétett bejegyzés megtekintése%s

en: %sManage%s
hu-HU: %sKezelés%s

en: %sMy Copies & Changes%s(%s) | %sMy Copies & Changes%s(%s)
hu-HU[0]: %sSaját Másolataim & Változások%s(%s)
hu-HU[1]: %sSaját Másolataim & Változások%s(%s)

en: %sMy Revisions%s(%s) | %sMy Revisions%s(%s)
hu-HU[0]: %sSaját Módosításaim%s(%s)
hu-HU[1]: %sSaját Módosításaim%s(%s)

en: %sRevisions to My Posts%s(%s)</span> | %sRevisions to My Posts%s(%s)
hu-HU[0]: %sMódosítások a Bejegyzéseimhez%s(%s)</span>
hu-HU[1]: %sMódosítások a Bejegyzéseimhez%s(%s)

en: %sView Published Post%s
hu-HU: %sKözzétett bejegyzés megtekintése%s

en: (on approval)
hu-HU: (jóváhagyás alatt)

en: (unlimited)
hu-HU: (határtalan)

en: <strong>Note:</strong> For visual display of revisions, add the following code to foliopress-wysiwyg.php:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;
hu-HU: <strong>Megjegyzés:</strong> A revíziók vizuális megjelenítéséhez adja hozzá a következő kódot a foliopress-wysiwyg.php-hoz:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
hu-HU: <strong>Ez a bővítmény törölhető.</strong>

en: A revision to the %1$s "%2$s" has been approved.
hu-HU: A %1$s "%2$s" módosítást jóváhagyták.

en: A scheduled revision to your %1$s "%2$s" has been published.
hu-HU: A tervezett módosítást a %1$s "%2$s" számára közzétették.

en: About
hu-HU: Névjegy

en: About PublishPress Revisions
hu-HU: A PublishPress módosításokról

en: Action
hu-HU: Művelet

en: Active Plugin
hu-HU: Aktív bővítmény

en: Active Plugin Integration
hu-HU: Aktív bővítmény integráció

en: Add database index to posts table for Revision queries
hu-HU: Adatbázis index hozzáadása a bejegyzések táblához a verziók lekérdezéséhez

en: Adjust preview links to use "rv_preview" argument instead of "preview". Experiment to see which works best with your theme.
hu-HU: Állítsa be az előnézeti linkeket, hogy a "rv_preview" argumentumot használja a "preview" helyett. Kísérletezzen, hogy megtudja, melyik működik a legjobban a témájával.

en: Admin
hu-HU: admin

en: All
hu-HU: Összes

en: All %s
hu-HU: Minden %s

en: All Approvers
hu-HU: Minden jóváhagyó

en: All Authors
hu-HU: Minden szerző

en: All Post Types
hu-HU: Minden bejegyzéstípus

en: All Posts
hu-HU: Minden bejegyzés

en: All Publish Dates
hu-HU: Minden közzétételi dátum

en: All Revision Authors
hu-HU: Minden revízió szerző

en: All Revision Dates
hu-HU: Minden revízió dátum

en: All Revision Statuses
hu-HU: Minden verzió állapot

en: All settings in this form (including those on unselected tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
hu-HU: Minden beállítás ezen a űrlapon (a nem kiválasztott lapokon lévő beállításokat is beleértve) alapértelmezettre lesz visszaállítva. Biztos benne?

en: All settings on this tab are assigned network-wide.
hu-HU: Minden beállítás ezen a lapon hálózaton belül van hozzárendelve.

en: Allow Past Revisions to be deleted
hu-HU: A múltbeli verziók törlésének engedélyezése

en: Allow custom fields (post meta) to be revisioned
hu-HU: Engedélyezze a testreszabott mezőket (bejegyzés meta) a verziózásra

en: Allow the Author field to be modified by Revision
hu-HU: Engedje meg, hogy a Szerző mezőt a verzió módosítsa

en: Also notify on Revision Update
hu-HU: Értesítés a felülvizsgálat frissítéséről

en: Always
hu-HU: Mindig

en: Apply API actions to mimic Post Update
hu-HU: API műveletek alkalmazása a bejegyzés frissítésének utánzására

en: Apply Post Permissions to Revisions
hu-HU: A bejegyzés jogosultságait alkalmazza a verziókra

en: Apply this maintenance operation if Has Revision labels on Posts / Pages screens mismatch the New Revisions listing.
hu-HU: Alkalmazza ezt a karbantartási műveletet, ha a Has Revision címkék a Bejegyzések / Oldalak képernyőn nem egyeznek meg az Új Revíziók listázásával.

en: Approve
hu-HU: Jóváhagyás

en: Approve Button on Compare screen
hu-HU: Jóváhagyás gomb a összehasonlító képernyőn

en: Approve Changes
hu-HU: Változások jóváhagyása

en: Approve Revision
hu-HU: Módosítás jóváhagyása

en: Approve and Publish
hu-HU: Jóváhagyás és Közzététel

en: Approve and Schedule
hu-HU: Jóváhagyás és Ütemezés

en: Approved By
hu-HU: Jóváhagyta

en: Approved by: %s
hu-HU: Jóváhagyta: %s

en: Approving Changes...
hu-HU: Változások jóváhagyása...

en: Assign capabilities to roles
hu-HU: Képességek hozzárendelése szerepekhez

en: Assign capability to roles
hu-HU: Képesség hozzárendelése szerepekhez

en: Asynchronous Publishing
hu-HU: Aszinkron közzététel

en: Author
hu-HU: Szerző

[ctx: Author Name]
en: by %s
hu-HU: által %s

en: Auto-submit revisions
hu-HU: Automatikusan benyújtja a revíziókat

en: Auto-submit revisions created by a user with publishing capability
hu-HU: Automatikusan benyújtja a revíziókat, amelyeket kiadási képességgel rendelkező felhasználó hozott létre

en: Auto-submit revisions if the user can directly edit the main post.
hu-HU: Automatikusan nyújtsa be a revíziókat, ha a felhasználó közvetlenül szerkesztheti a fő bejegyzést.

en: Beaver Builder Data
hu-HU: Beaver Builder adatok

en: Beaver Builder Settings
hu-HU: Beaver Builder beállítások

en: Broadest compat including Elementor, Divi, Beaver Builder
hu-HU: A legszélesebb kompatibilitás, beleértve az Elementor, Divi, Beaver Builder-t

en: By default
hu-HU: Alapértelmezés szerint

en: Bypass the above restrictions for others' revisions to logged in user's own posts.
hu-HU: Hagyd figyelmen kívül a fenti korlátozásokat mások revízióihoz a bejelentkezett felhasználó saját bejegyzéseihez.

en: Can access New Revisions.
hu-HU: Hozzáférhet az új módosításokhoz.

en: Can edit Revisions from other users.
hu-HU: Más felhasználók módosításait szerkesztheti.

en: Can edit draft Posts from other users.
hu-HU: Más felhasználók vázlatait szerkesztheti.

en: Can manage Unsubmitted Revisions.
hu-HU: Kezeletlen módosításokat kezelhet.

en: Can see New Revisions from other users.
hu-HU: Más felhasználók új módosításait láthatja.

en: Caption the button as either "Approve and Publish" or "Approve and Schedule."
hu-HU: A gomb feliratát állítsa be „Jóváhagyás és Közzététel” vagy „Jóváhagyás és Ütemezés” lehetőségre.

en: Change Request
hu-HU: Változtatási kérelem

en: Change Request submission require role capability
hu-HU: A változtatási kérelem benyújtásához szerepképesség szükséges

en: Change Requests
hu-HU: Változtatási kérelmek

en: Change Requests <span class="count">(%d)</span> | Change Requests <span class="count">(%d)</span>
hu-HU[0]: Változtatási kérelmek <span class=\"count\">(%d)</span>
hu-HU[1]: Változtatási kérelmek <span class=\"count\">(%d)</span>

en: Changes Submitted
hu-HU: Benyújtott változtatások

en: Changes are Scheduled.
hu-HU: A változások ütemezve vannak.

en: Clear cache on revision creation
hu-HU: Gyorsítótár törlése a verzió létrehozásakor

en: Comment Status
hu-HU: Hozzászólás állapot

en: Community
hu-HU: Közösség

en: Compare %s of "%s"
hu-HU: Összehasonlítás %s a "%s" -val

en: Compare Changes
hu-HU: Változások összehasonlítása

en: Compare Changes in %s
hu-HU: Változások összehasonlítása itt: %s

en: Compare Past Revisions
hu-HU: Korábbi verziók összehasonlítása

en: Compare Past Revisions ordering:
hu-HU: A múltbeli verziók összehasonlítása:

en: Compare revisions to Yoast SEO fields
hu-HU: Revíziók összehasonlítása a Yoast SEO mezőivel

en: Compare this revision to published copy, or to other revisions
hu-HU: Hasonlítsa össze ezt a revíziót a közzétett másolattal, vagy más revíziókkal

en: Compatibility Mode
hu-HU: Kompatibilitási mód

en: Compatibility for Yoast SEO + Elementor
hu-HU: Kompatibilitás a Yoast SEO + Elementor számára

en: Compatibility with ACF custom fields.
hu-HU: Kompatibilitás az ACF custom field-ekkel.

en: Compatibility with Nitro Pack cache.
hu-HU: Kompatibilitás a Nitro Pack gyorsítótárral.

en: Compatibility with Pods custom fields.
hu-HU: Kompatibilitás a Pods egyedi mezőkkel.

en: Compatibility with Polylang translation.
hu-HU: Kompatibilitás a Polylang fordítással.

en: Compatible with Product Variations
hu-HU: Kompatibilis a termékvariációkkal

en: Configure for any post type and role to match your editing workflow.
hu-HU: Konfigurálja bármely post type és szerep számára, hogy illeszkedjen a szerkesztési munkafolyamatához.

en: Contact
hu-HU: Kapcsolat

en: Contact the PublishPress team
hu-HU: Lépjen kapcsolatba a PublishPress csapattal

en: Control New Revisions access with the %s.
hu-HU: A %s segítségével ellenőrizze az Új Revíziók elérhetőségét.

en: Control New Revisions access with the manage_revision_queue capability.
hu-HU: A manage_revision_queue jogosultsággal ellenőrizze az Új Revíziók elérhetőségét.

en: Control access to statuses per-role
hu-HU: Szerepkör szerint szabályozza az állapotokhoz való hozzáférést

en: Copy
hu-HU: Másolás

en: Copy content to the clipboard.
hu-HU: A tartalom másolása a vágólapra.

en: Copy revision comments to published post
hu-HU: A verzió megjegyzéseinek másolása a közzétett bejegyzésbe

en: Copy the above content to the clipboard.
hu-HU: A fenti tartalom másolása a vágólapra.

en: Correct field display on Compare screen
hu-HU: Helyes mezőmegjelenítés az Összehasonlító képernyőn

en: Could not insert revision into the database
hu-HU: Nem sikerült a revíziót beilleszteni az adatbázisba

en: Create Revision
hu-HU: Módosítás létrehozása

en: Create Revision button in editor opens new tab
hu-HU: A Szerkesztőben a Verzió létrehozása gomb új lapot nyit meg

en: Create Revision capabilities
hu-HU: Revízió képességek létrehozása

en: Create Working Copy
hu-HU: Munkakópia létrehozása

en: Creating Revision...
hu-HU: Módosítás létrehozása...

en: Creating Working Copy...
hu-HU: Munkakópia létrehozása...

en: Current Time
hu-HU: Jelenlegi Idő

en: Customize notification content and recipients for each notification type.
hu-HU: Testreszabja az értesítési tartalmat és címzettjeit minden értesítéstípushoz.

en: Customize notification message and subject
hu-HU: Testreszabás a értesítési üzenethez és tárgyhoz

en: Decline
hu-HU: Elutasítás

en: Default labels are "Not Submitted for Approval", "Submitted for Approval", "Scheduled Revision"
hu-HU: Alapértelmezett címkék: "Nem benyújtva jóváhagyásra", "Benyújtva jóváhagyásra", "Ütemezett Revízió"

en: Define your own statuses before or after Revision Submitted
hu-HU: Határozza meg saját állapotait a Revízió Beküldése előtt vagy után

en: Delete
hu-HU: Törlés

en: Delete Past Revision
hu-HU: Régi módosítás törlése

en: Delete Revision
hu-HU: Revízió törlése

en: Delete settings and Revisions if plugin is deleted
hu-HU: A beállítások és a verziók törlése, ha a bővítmény törlésre kerül

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
hu-HU: Részletes dokumentáció a bővítmény weboldalán is elérhető.

en: Direct Edit
hu-HU: Közvetlen szerkesztés

en: Disable Rank Math SEO panel for Revision edit
hu-HU: A Rank Math SEO panel letiltása a verzió szerkesztéséhez

en: Discard Revision
hu-HU: Verzió elvetése

en: Display Hints
hu-HU: Javaslatok megjelenítése

en: Display custom field changes
hu-HU: Egyedi mezők változásainak megjelenítése

en: Documentation
hu-HU: Dokumentáció

en: E-Commerce
hu-HU: E-kereskedelem

en: Edit
hu-HU: Szerkesztés

en: Edit %s:
hu-HU: %s szerkesztése:

en: Edit Parent
hu-HU: Szülő szerkesztése

en: Edit Revision
hu-HU: Verzió szerkesztése

en: Edit of %s
hu-HU: %s szerkesztése

en: Edit of published Revision
hu-HU: Közzétett revízió szerkesztése

en: Edit parent post
hu-HU: Szülő bejegyzés szerkesztése

en: Edit parent revision
hu-HU: Szülő módosítás szerkesztése

en: Edit published post
hu-HU: Közzétett bejegyzés szerkesztése

en: Editing others' Revisions requires role capability
hu-HU: Mások felülvizsgálatainak szerkesztéséhez szerepképesség szükséges

en: Editor:
hu-HU: Szerkesztő:

en: Email Editors and Administrators when a %s is approved
hu-HU: E-mailt küld a Szerkesztőknek és Adminisztrátoroknak, amikor egy %s jóváhagyásra kerül

en: Email Editors and Administrators when a %s is published
hu-HU: E-mailt küld a Szerkesztőknek és Adminisztrátoroknak, amikor egy %s közzétételre kerül

en: Email Editors and Administrators when a %s is submitted
hu-HU: E-mailt küld a Szerkesztőknek és Adminisztrátoroknak, amikor egy %s be van nyújtva

en: Email designated Publishers when a %s is approved
hu-HU: E-mailt küld a kijelölt kiadóknak, amikor egy %s jóváhagyásra kerül

en: Email designated Publishers when a %s is published
hu-HU: E-mailt küld a kijelölt kiadóknak, amikor egy %s közzétételre kerül

en: Email designated Publishers when a %s is submitted
hu-HU: E-mailt küld a kijelölt kiadóknak, amikor egy %s be van nyújtva

en: Email original Author when a %s is submitted
hu-HU: E-mail az eredeti szerzőnek, amikor egy %s benyújtásra kerül

en: Email the Revisor when a %s is approved
hu-HU: E-mail a felülvizsgálónak, amikor egy %s jóváhagyásra kerül

en: Email the Revisor when a %s is published
hu-HU: E-mail a felülvizsgálónak, amikor egy %s közzétételre kerül

en: Email the original Author when a %s is approved
hu-HU: E-mail az eredeti szerzőnek, amikor egy %s jóváhagyásra kerül

en: Email the original Author when a %s is published
hu-HU: E-mail az eredeti szerzőnek, amikor egy %s közzétételre kerül

en: Enable %s
hu-HU: Engedélyezze a %s

en: Enable Change Requests
hu-HU: Változtatási kérelmek engedélyezése

en: Enable deletion queue
hu-HU: Törlési sor engedélyezése

en: Enable legacy email notifications
hu-HU: Örökölt e-mail értesítések engedélyezése

en: Enable notification buffer
hu-HU: Értesítési puffert engedélyezése

en: Enable published content to be copied, edited, submitted for approval and managed on the %sNew Revisions%s screen.
hu-HU: Engedélyezze a közzétett tartalom másolását, szerkesztését, jóváhagyásra való benyújtását és kezelését a %sÚj Revíziók%s képernyőn.

en: Enhanced Revision access control with PublishPress plugins
hu-HU: Fejlett Revízió hozzáférés-vezérlés a PublishPress bővítményekkel

en: Error Creating Revision
hu-HU: Revizió Létrehozási Hiba

en: Every 2 Minutes
hu-HU: Minden 2 percben

en: Featured Image
hu-HU: Kiemelt kép

en: Features
hu-HU: Funkciók

en: Fields
hu-HU: Mezők

en: Filter
hu-HU: Szűrő

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Planner Pro%s.
hu-HU: A Revisions integrációhoz a Tartalom Naptáron, Áttekintésen és Tartalom Táblán, kérjük, frissítse a %sPublishPress Planner Pro%s-t.

en: For custom field changes, edit a scheduled %s.
hu-HU: Egyedi mező változtatások esetén szerkessze a ütemezett %s-t.

en: For enhanced notifications, install %sPublishPress Planner%s.
hu-HU: A fejlettebb értesítésekhez telepítse a %sPublishPress Planner%s-t.

en: For enhanced notifications, update %sPublishPress Planner%s.
hu-HU: A fejlettebb értesítésekhez frissítse a %sPublishPress Planner%s-t.

en: Front end Revision editing
hu-HU: Front-end verzió szerkesztése

en: Front end Revision submission
hu-HU: Front-end verzió beküldése

en: Get PublishPress Statuses Pro
hu-HU: Szerezze be a PublishPress Statuses Pro-t

en: Get PublishPress Statuses Pro and optimize your revision process with custom revision statuses.
hu-HU: Szerezze be a PublishPress Statuses Pro-t, és optimalizálja revíziós folyamatát egyedi revíziós állapotokkal.

en: Get Statuses Pro
hu-HU: Szerezze be a Statuses Pro-t

en: Has Revision
hu-HU: Van revízió

en: Here you can change the default value for settings which are controlled separately on each site.
hu-HU: Itt megváltoztathatja az alapértelmezett értéket azokhoz a beállításokhoz, amelyeket külön-külön kezelnek minden webhelyen.

en: Hide copy buttons on Compare screen
hu-HU: Másoló gombok elrejtése az összehasonlító képernyőn

en: Hide html tags on Compare screen
hu-HU: HTML tagek elrejtése az összehasonlító képernyőn

en: History
hu-HU: Történet

en: If a currently published post or page is edited and a future date set, the change will not be applied until the selected date.
hu-HU: Ha egy jelenleg publikált bejegyzést vagy oldalt szerkesztenek és jövőbeli dátumot állítanak be, a változtatás nem lép életbe a kiválasztott dátumig.

en: If post contains custom html, require unfiltered_html capability
hu-HU: Ha a bejegyzés egyedi html-t tartalmaz, kérje az unfiltered_html képességet

en: If post-specific permissions restrict or expand access to a post, apply those permissions to its revisions also.
hu-HU: Ha a post-specifikus engedélyek korlátozzák vagy bővítik a hozzáférést egy bejegyzéshez, alkalmazza ezeket az engedélyeket annak verzióira is.

en: If the user can't edit the published post, require %s.
hu-HU: Ha a felhasználó nem tudja szerkeszteni a közzétett postot, akkor követeljen %s.

en: If the user can't edit the published post, require Create Revision capabilities (copy_posts, copy_others_pages, etc.)
hu-HU: Ha a felhasználó nem tudja szerkeszteni a közzétett bejegyzést, kötelező a Revízió létrehozásához szükséges jogosultságok (copy_posts, copy_others_pages, stb.)

en: If the user can't edit the published post, require Submit Revision capabilities (revise_posts, revise_others_pages, etc.)
hu-HU: Ha a felhasználó nem tudja szerkeszteni a közzétett bejegyzést, kötelező a Revízió benyújtásához szükséges jogosultságok (revise_posts, revise_others_pages, stb.)

en: If the user can't edit the published post, require the %s.
hu-HU: Ha a felhasználó nem tudja szerkeszteni a közzétett bejegyzést, kérje a %s-t.

en: If the user can't edit the published post, require the edit_others_revisions capability.
hu-HU: Ha a felhasználó nem tudja szerkeszteni a közzétett bejegyzést, kérje az edit_others_revisions jogosultságot.

en: If the user can't edit the published post, require the list_others_revisions capability.
hu-HU: Ha a felhasználó nem tudja szerkeszteni a közzétett bejegyzést, kérje a list_others_revisions jogosultságot.

en: If the user can't publish, require the %s to edit others' unpublished Posts.
hu-HU: Ha a felhasználó nem tud közzétenni, kérje meg a %s-t, hogy mások nem közzétett bejegyzéseit szerkeszthesse.

en: If the user can't publish, require the edit_others_drafts capability to edit others' unpublished Posts.
hu-HU: Ha a felhasználó nem tud közzétenni, kérje meg az edit_others_drafts képességet, hogy mások nem közzétett bejegyzéseit szerkeszthesse.

en: If the user does not have a regular Edit link, recaption the %s link as "Edit."
hu-HU: Ha a felhasználónak nincs rendszeres Szerkesztés linkje, nevezze át a %s linket "Szerkesztés." névre.

en: If you like %1$s, please leave us a %2$s rating. Thank you!
hu-HU: Ha tetszik a %1$s, kérjük, hagyjon nekünk egy %2$s értékelést. Köszönjük!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
hu-HU: Ha segítségre van szüksége, vagy új funkciókérése van, értesítsen minket.

en: In enhanced mode, a Revision's status is stored by standard WordPress schema. Some plugins are incompatible.
hu-HU: Fejlett módban a Revízió állapotát a standard WordPress séma tárolja. Néhány bővítmény inkompatibilis.

en: Install Statuses Pro to unlock custom revision statuses.
hu-HU: Telepítse a Statuses Pro-t, hogy feloldja a testreszabott revíziós állapotokat.

en: Integration Active
hu-HU: Integráció aktív

en: Integration with Beaver Builder's front end editor.
hu-HU: Integráció a Beaver Builder front-end szerkesztőjével.

en: Integration with Divi Builder and Divi Theme.
hu-HU: Integráció a Divi Builder-rel és a Divi témával.

en: Integration with Elementor's front end editor.
hu-HU: Integráció az Elementor front-end szerkesztőjével.

en: Integrations
hu-HU: Integrációk

en: It will be published on %s
hu-HU: Ez közzétételre kerül: %s

en: Keep an archive of revision edits, even after the revision is published
hu-HU: Archiválja a verziók szerkesztéseit, még a verzió közzététele után is

en: Language-specific revisions
hu-HU: Nyelvspecifikus revíziók

en: Learn More
hu-HU: Tudjon meg többet

en: License
hu-HU: Licenc

en: Limit to one active revision per post
hu-HU: Korlátozza egy aktív revízióra bejegyzésenként

en: List
hu-HU: Lista

en: List %s for "My Activity" or "Revisions to My Posts" view
hu-HU: Lista %s az "Aktivitásom" vagy "Verziók az én bejegyzéseimhez" nézethez

en: List Revisions of this Post
hu-HU: Ennek a bejegyzésnek a módosításai

en: Listing capabilities
hu-HU: Lista jogosultságok

en: Listing others' Revisions requires role capability
hu-HU: Mások felülvizsgálatainak listázásához szerepképesség szükséges

en: Maintain published content with teamwork and precision using the Revisions model to submit, approve and schedule changes.
hu-HU: A közzétett tartalom fenntartása csapatmunka és precizitás segítségével a Revisions modell felhasználásával a változások benyújtásához, jóváhagyásához és ütemezéséhez.

en: Manage
hu-HU: Kezelés

en: Management
hu-HU: Kezelés

en: Managing %s requires role capability
hu-HU: A %s kezelése szerepképességet igényel

en: Maximum Revisions per post
hu-HU: Maximális verziók bejegyzésenként

en: Maximum revisions per post:
hu-HU: Maximális revíziók postonként:

en: Menu Order
hu-HU: Menü sorrend

en: Modification Date
hu-HU: Módosítás dátuma

en: Modified
hu-HU: Módosítva:

en: Modified Date
hu-HU: Módosított dátum

en: Modify preview link for better theme compatibility
hu-HU: Előnézeti link módosítása a jobb téma kompatibilitás érdekében

en: Multilingual
hu-HU: Többnyelvű

en: Multilingual revisioning with WPML.
hu-HU: Többnyelvű revízió WPML-lel.

en: My Activity
hu-HU: Saját tevékenység

en: My Revisions
hu-HU: Saját módosításaim

en: Need Revisions Support?
hu-HU: Szüksége van Revisions Támogatásra?

en: Network Defaults
hu-HU: Hálózati alapértelmezések

en: Network Settings
hu-HU: Hálózati Beállítások

en: Never
hu-HU: Soha

en: New Revisions
hu-HU: Új revíziók

en: New Revisions %s
hu-HU: Új revíziók %s

en: New Revisions access requires role capability
hu-HU: Az új revíziók eléréséhez szerepképesség szükséges

en: New Revisions are changes which are not yet published.
hu-HU: Az új verziók olyan változások, amelyek még nincsenek közzétéve.

en: New Revisions:
hu-HU: Új revíziók:

en: New predefined statuses: Deferred, Needs Work, Rejected
hu-HU: Új előre definiált állapotok: Halasztott, Kér munkát, Elutasított

en: No author
hu-HU: Nincs szerző

en: No email notifications will be sent.
hu-HU: Nincs email értesítés küldve.

en: No revision specified.
hu-HU: Nincs megadva revízió.

en: No revisions found.
hu-HU: Nincs található módosítás.

en: Not Submitted
hu-HU: Nincs benyújtva

en: Not Submitted <span class="count">(%s)</span> | Not Submitted <span class="count">(%s)</span>
hu-HU[0]: Nincs benyújtva <span class=\"count\">(%s)</span>
hu-HU[1]: Nincs benyújtva <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Note that %1$s network-wide settings%2$s may also be available.
hu-HU: Vegye figyelembe, hogy %1$s a hálózati szintű beállítások %2$s is elérhetők lehetnek.

en: Note that archiving can also be disabled by %1$sPost Type%2$s.
hu-HU: Vegye figyelembe, hogy az archívum letiltható a %1$sPost Type%2$s által is.

en: Note: Third party code may cause some post types to be incompatible with PublishPress Revisions.
hu-HU: Megjegyzés: Harmadik fél kódja miatt egyes post type-ok nem lehetnek kompatibilisek a PublishPress Revisions-szal.

en: Notification Buffer
hu-HU: Értesítési Puffertároló

en: Notification Log
hu-HU: Értesítési Napló

en: Notifications
hu-HU: Értesítések

en: Notify for a specific post type, category or term
hu-HU: Értesítés egy adott post type, kategória vagy kifejezés esetén

en: Now
hu-HU: Most

en: On Revision publication, delete Editorial Comments
hu-HU: A verzió közzétételekor a szerkesztői megjegyzések törlése

en: Options
hu-HU: Opciók

en: Page Template
hu-HU: Oldal sablon

en: Past
hu-HU: Múlt

en: Past Revisions
hu-HU: Korábbi módosítások

en: Past Revisions are earlier versions of a post.
hu-HU: A korábbi verziók a bejegyzés korábbi változatai.

en: Permission for Submit Revision also enables Revision creation
hu-HU: A Verzió benyújtásához szükséges jogosultság a verzió létrehozását is lehetővé teszi

en: Ping Status
hu-HU: Ping állapot

en: Planner Notifications Access-Limited
hu-HU: Tervezői értesítések hozzáférés-korlátozott

en: Planner Notifications for revision actions
hu-HU: Planner értesítések a verzió műveletekhez

en: Please save changes to the revision before submitting it.
hu-HU: Kérjük, mentse a változtatásokat a revízióban, mielőtt benyújtja.

en: Plugin integration details
hu-HU: Bővítmény integrációs részletei

en: Plugin settings, New Revisions contents and related data will be deleted, but only after the last copy of Revisions / Revisions Pro is deleted.
hu-HU: A bővítmény beállításai, az Új Verziók tartalma és a kapcsolódó adatok törlésre kerülnek, de csak a Verziók / Verziók Pro utolsó példányának törlése után.

en: Post Author
hu-HU: Bejegyzés Szerzője

en: Post Author: %s
hu-HU: Bejegyzés szerzője: %s

en: Post Date
hu-HU: Bejegyzés dátuma

en: Post Parent
hu-HU: Szülő közzététele

[ctx: Posts / Pages / etc.]
en: of %s
hu-HU: a %s

en: Posts / Pages list: Use "Edit" caption for %s link
hu-HU: Bejegyzések / Oldalak lista: Használja az "Edit" feliratot a %s linkhez

en: Prevent Revision creation if the post already has another Revision in progress.
hu-HU: Megakadályozza a Revízió létrehozását, ha a bejegyzésnek már van egy másik folyamatban lévő Revíziója.

en: Prevent Revisors from editing others' unpublished Posts
hu-HU: Megakadályozza a felülvizsgálók által mások közzé nem tett bejegyzéseinek szerkesztését

en: Prevent indexing of revisions
hu-HU: A revíziók indexelésének megakadályozása

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the %s.
hu-HU: Megakadályozza, hogy a nem-adminisztrátorok helyreállítsanak egy revíziót a %s nélkül.

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the restore_revisions capability
hu-HU: Megakadályozza, hogy a nem-adminisztrátorok helyreállítsanak egy revíziót a restore_revisions képesség nélkül

en: Preview
hu-HU: Előnézet

en: Preview / Approve
hu-HU: Előnézet / Jóváhagyás

en: Preview / Restore
hu-HU: Előnézet / Visszaállítás

en: Preview Link Type
hu-HU: Előnézeti link típusa

en: Preview Revision
hu-HU: Módosítás előnézete

en: Preview and Approval:
hu-HU: Előnézet és jóváhagyás:

en: Preview it here:
hu-HU: Előnézet itt:

en: Preview other user's Revisions (without needing editing access).
hu-HU: Más felhasználó módosításait előnézheti (szerkesztési hozzáférés nélkül).

en: Preview revision in progress
hu-HU: A revízió előnézete folyamatban

en: Preview this Revision
hu-HU: Ezen Revízió Előnézete

en: Priority on ongoing compatibility
hu-HU: Prioritás a folyamatban lévő kompatibilitásra

en: Pro Feature
hu-HU: Pro Funkció

en: Product revisions
hu-HU: Termék verziók

en: Publication
hu-HU: Közzététel

en: Publication Date: %s
hu-HU: Közzététel dátuma: %s

en: Publish %son approval%s
hu-HU: Közzététel %son approval%s

en: Publish <b>on approval</b>
hu-HU: Közzététel <b>jóváhagyásra</b>

en: Publish Changes
hu-HU: Változások közzététele

en: Publish Now
hu-HU: Közzététel most

en: Publish Revision
hu-HU: Módosítás közzététele

en: Publish scheduled revisions asynchronously, via a secondary http request from the server.  This is usually best since it eliminates delay, but some servers may not support it.
hu-HU: Publikálja a ütemezett revíziókat aszinkron módon, a szerverről egy másodlagos http kérésen keresztül. Ez általában a legjobb, mivel megszünteti a késedelmet, de egyes szerverek nem támogathatják.

en: Publish scheduled revisions using the WP-Cron mechanism. On some sites, publication will fail if this setting is disabled.
hu-HU: Publikálja a ütemezett revíziókat a WP-Cron mechanizmus használatával. Néhány webhelyen a publikálás meghiúsul, ha ez a beállítás le van tiltva.

en: PublishPress Planner Integration.
hu-HU: PublishPress Planner integráció.

en: PublishPress Planner: Custom Notifications
hu-HU: PublishPress Planner: Egyedi Értesítések

en: PublishPress Revisions Documentation
hu-HU: PublishPress módosítások dokumentáció

en: PublishPress Revisions Network Defaults
hu-HU: PublishPress Revisions Hálózati Alapértelmezések

en: PublishPress Revisions Network Settings
hu-HU: PublishPress Revisions Hálózati Beállítások

en: PublishPress Revisions Settings
hu-HU: PublishPress módosítások beállításai

en: PublishPress Revisions Site Settings
hu-HU: PublishPress verziók webhelybeállításai

en: Published Author
hu-HU: Közzétett szerző

en: Published Date
hu-HU: Közzététel dátuma

en: Published Post
hu-HU: Közzétett Bejegyzés

en: Published Post Slug
hu-HU: Közzétett bejegyzés slug

en: Publishers will be notified (but cannot be selected here).
hu-HU: A kiadók értesítést kapnak (de itt nem választhatók ki).

en: Purge Notification Buffer
hu-HU: Értesítési Puffertároló Törlése

en: Query Loop Block: Adjust Revisor and Contributor capabilities to allow previewing in Revision editor
hu-HU: Lekérdezési ciklus blokk: Állítsa be a Revisor és Contributor jogosultságait a verzió szerkesztőjében való előnézet engedélyezéséhez

en: Rank Math SEO may prevent Revision update on some sites.
hu-HU: A Rank Math SEO megakadályozhatja a verziófrissítést egyes webhelyeken.

en: Ready to enhance your revision notifications?
hu-HU: Készen áll arra, hogy fejlessze a módosítási értesítéseit?

en: Ready to enhance your revision workflow?
hu-HU: Készen áll a revíziós munkafolyamatának javítására?

en: Refresh "Has Revision" flag before suppressing Create Revision
hu-HU: Frissítse a "Van revízió" jelzőt, mielőtt elnyomja a Revízió létrehozása lehetőséget

en: Regenerate "post has revision" flags
hu-HU: Regenerálja a „bejegyzésnek van revíziója” jelzéseket

en: Request Support
hu-HU: Támogatás Kérése

en: Requested for
hu-HU: Kért:

en: Requested publication: %s
hu-HU: Kért közzététel: %s

en: Reset Filters
hu-HU: Szűrők visszaállítása

en: Restore
hu-HU: Visszaállítás

en: Restore an archived Revision as the current revision.
hu-HU: Egy archivált módosítást visszaállíthat aktuális módosításként.

en: Restoring a Revision requires role capability
hu-HU: A verzió helyreállításához szerepkör képesség szükséges

en: Revert to Defaults
hu-HU: Visszaállítás az alapértelmezettekre

en: Revised By
hu-HU: Javította

en: Revision
hu-HU: Revízió

en: Revision Author: %s
hu-HU: Revízió szerzője: %s

en: Revision Creation
hu-HU: Revízió létrehozása

en: Revision Date
hu-HU: Revízió dátuma

en: Revision Date: %s
hu-HU: Revízió dátuma: %s

en: Revision ID only
hu-HU: Csak a verzió ID

en: Revision Publication
hu-HU: Revízió közzététel

en: Revision Scheduled
hu-HU: Módosítás Ütemezve

en: Revision Slug
hu-HU: Verzió slug

en: Revision Status
hu-HU: Revízió állapot

en: Revision Submission
hu-HU: Revízió benyújtása

en: Revision Submission Error
hu-HU: Revizió Benyújtási Hiba

en: Revision Submitted
hu-HU: Módosítás Benyújtva

en: Revision Workflow
hu-HU: Revíziós folyamat

en: Revision by a user who does not have the %s will cause all custom html tags to be stripped out.
hu-HU: Egy olyan felhasználó által végzett revízió, akinek nincs meg a %s, minden egyedi html címkét eltávolít.

en: Revision by a user who does not have the unfiltered_html capability will cause all custom html tags to be stripped out.
hu-HU: Egy olyan felhasználó által végzett revízió, akinek nincs meg az unfiltered_html jogosultság, minden egyedi html címkét eltávolít.

en: Revision creation requires role capability
hu-HU: A revízió létrehozása szerepképességet igényel

en: Revision for:
hu-HU: Módosítás a következőhöz:

en: Revision of this post is not allowed.
hu-HU: A bejegyzés revíziója nem engedélyezett.

en: Revision preview and redirects
hu-HU: Verzió előnézet és átirányítások

en: Revision ready to edit.
hu-HU: Módosítás készen áll a szerkesztésre.

en: Revision schedule shown in Calendar
hu-HU: Verzió ütemezés a Naptárban

en: Revision status: %s %s %s %s
hu-HU: Revízió állapot: %s %s %s %s

en: Revision status: %s (requested publish date: %s) %s %s %s
hu-HU: Revízió állapot: %s (kért közzétételi dátum: %s) %s %s %s

en: Revision submission and approval for products.
hu-HU: Verzió benyújtása és jóváhagyás termékekhez.

en: Revision submission requires role capability
hu-HU: A felülvizsgálati benyújtáshoz szerepképesség szükséges

en: Revision updated.
hu-HU: A verzió frissítve.

en: Revision updated. %sView Preview%s
hu-HU: A verzió frissítve. %sElőnézet megtekintése%s

en: Revisions
hu-HU: Módosítások

en: Revisions carry over Polylang data
hu-HU: A verziók átviszik a Polylang adatokat

[ctx: Revisions of "Post Title"]
en: of "%s"
hu-HU: a "%s"

en: Revisions of %s
hu-HU: A %s revíziói

[ctx: Revisions of Post "Post Title"]
en: of %s "%s"
hu-HU: a %s "%s"

en: Revisor
hu-HU: Felülvizsgáló

en: Revisors can create a new revision for any custom post type
hu-HU: A felülvizsgálók új verziót készíthetnek bármelyéni post type esetén

en: Save Changes
hu-HU: Változások mentése

en: Save Revision
hu-HU: Revízió mentése

en: Save changes to continue.
hu-HU: Mentse a változtatásokat a folytatáshoz.

en: Schedule
hu-HU: Ütemezés

en: Schedule Changes
hu-HU: Változások ütemezése

en: Schedule Revision
hu-HU: Módosítás Ütemezése

en: Scheduled
hu-HU: Ütemezve

en: Scheduled <span class="count">(%d)</span> | Scheduled <span class="count">(%d)</span>
hu-HU[0]: Ütemezett <span class=\"count\">(%d)</span>
hu-HU[1]: Ütemezett <span class=\"count\">(%d)</span>

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
hu-HU[0]: Ütemezve <span class=\"count\">(%s)</span>
hu-HU[1]: Ütemezve <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Scheduled Change
hu-HU: Ütemezett változás

en: Scheduled Changes
hu-HU: Ütemezett változások

en: Scheduled Rev.
hu-HU: Ütemezett Rev.

en: Scheduled Revision
hu-HU: Ütemezett Módosítás

en: Scheduled Revision Publication
hu-HU: Ütemezett revízió közzététel

en: Scheduled Revisions
hu-HU: Ütemezett Módosítások

en: Scheduled Revisions are unavailable because WP-Cron is disabled. If you are triggering WP-Cron externally, see %sRevisions > Settings > New Revisions > Scheduling%s.
hu-HU: A tervezett módosítások nem érhetők el, mert a WP-Cron ki van kapcsolva. Ha a WP-Cron-t külsőleg indítja, lásd a %sMódosítások > Beállítások > Új módosítások > Ütemezés%s.

en: Scheduled for
hu-HU: Ütemezve:

en: Scheduled publication: %s
hu-HU: Ütemezett közzététel: %s

en: Scheduling
hu-HU: Ütemezés

en: Search Revisions
hu-HU: Módosítások keresése

en: Search results for "%s"
hu-HU: Keresési eredmények a "%s" kifejezésre

en: Seconds until next buffer processing time: %d
hu-HU: Másodpercek a következő pufferfeldolgozási időig: %d

en: Send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
hu-HU: Küldjön módosítási akció értesítéseket a testreszabható %1$sPublishPress Planner Notifications rendszer%2$s segítségével.

en: Sent in last day: %d / %d
hu-HU: Utolsó napon elküldve: %d / %d

en: Sent in last hour: %d / %d
hu-HU: Utolsó órában elküldve: %d / %d

en: Sent in last minute: %d / %d
hu-HU: Utolsó percben elküldve: %d / %d

en: Set "Needs Update" for any post with translations which was updated (possibly by revision approval) more recently than its translations.
hu-HU: Állítsa be a "Frissítés szükséges" jelzést bármely olyan bejegyzéshez, amelynek fordításai frissebbek (esetleg a verziójóváhagyás miatt) mint a fordításai.

en: Setting Scope
hu-HU: Beállítási terjedelem

en: Settings
hu-HU: Beállítások

en: Show Current Revision top bar after revision publication
hu-HU: A jelenlegi verzió felső sávjának megjelenítése a verzió közzététele után

en: Show Notification Log / Buffer
hu-HU: Értesítési Napló / Puffer megjelenítése

en: Show Preview Links
hu-HU: Előnézeti linkek megjelenítése

en: Show descriptive captions for PublishPress Revisions settings.
hu-HU: Mutassa a leíró feliratokat a PublishPress Revisions beállításokhoz.

en: Show with message content
hu-HU: Megjelenítés üzenet tartalommal

en: Site uses a custom trigger for WP-Cron tasks
hu-HU: Az oldal egyedi kiváltót használ a WP-Cron feladatokhoz

en: Some themes may block revision preview.
hu-HU: Néhány téma blokkolhatja a verzió előnézetét.

en: Some themes may require this setting for correct revision preview display.
hu-HU: Néhány téma ezt a beállítást igényelheti a helyes verzió előnézeti megjelenítéséhez.

en: Some themes or plugins may require Revision Slug or Revision ID link type for proper template loading and field display.
hu-HU: Néhány téma vagy bővítmény a Verzió slug vagy Verzió ID link típust igényelheti a megfelelő sablon betöltéséhez és mező megjelenítéséhez.

en: Sorry, you are not allowed to approve this revision.
hu-HU: Sajnálom, nem vagy jogosult jóváhagyni ezt a revíziót.

en: Sorry, you are not allowed to decline this revision.
hu-HU: Sajnálom, nem vagy jogosult elutasítani ezt a revíziót.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
hu-HU: Sajnálom, nem vagy jogosult törölni ezt a revíziót.

en: Sorry, you are not allowed to submit this revision.
hu-HU: Sajnálom, nem vagy jogosult benyújtani ezt a revíziót.

en: Specify which PublishPress Revisions Settings to control network-wide. Unselected settings are controlled separately on each site.
hu-HU: Adja meg, hogy mely PublishPress Revisions beállításokat szeretné hálózati szinten irányítani. A nem kiválasztott beállítások külön-külön vannak irányítva minden webhelyen.

en: Standard storage schema for broadest 3rd party compat
hu-HU: Általános tárolási séma a legszélesebb harmadik fél kompatibilitás érdekében

en: Status
hu-HU: Állapot

en: Status workflow can be nested with sub-statuses
hu-HU: Az állapot munkafolyamatok beágyazhatók aláállapotokkal

en: Statuses
hu-HU: Állapotok

en: Statuses can be specific to a post type
hu-HU: Az állapotok specifikusak lehetnek egy post type-ra

en: Store custom fields of submitted and scheduled revisions for archive
hu-HU: A benyújtott és ütemezett verziók egyedi mezőinek tárolása az archívumhoz

en: Store custom fields with revisions
hu-HU: Egyedi mezők tárolása verziókkal

en: Submission
hu-HU: Beküldés

en: Submit
hu-HU: Beküldés

en: Submit Change Request
hu-HU: Változtatási kérelem benyújtása

en: Submit Changes
hu-HU: Változások benyújtása

en: Submit Revision
hu-HU: Módosítás Benyújtása

en: Submit Revision capabilities
hu-HU: Revízió benyújtási jogosultságok

en: Submitted
hu-HU: Benyújtva

en: Submitted <span class="count">(%s)</span> | Submitted <span class="count">(%s)</span>
hu-HU[0]: Benyújtva <span class=\"count\">(%s)</span>
hu-HU[1]: Benyújtva <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Submitted Rev.
hu-HU: Beküldött Rev.

en: Submitted Revision
hu-HU: Benyújtott Módosítás

en: Submitted Revisions
hu-HU: Benyújtott Módosítások

en: Support ACFE data model.
hu-HU: ACFE adatmodell támogatása.

en: Support ACFE single_meta data type
hu-HU: ACFE single_meta adat típusa támogatása

en: Supported
hu-HU: Támogatott

en: Supported Plugin
hu-HU: Támogatott bővítmény

en: Supported Plugin Integration
hu-HU: Támogatott bővítmény integráció

en: Supported by PublishPress Revisions
hu-HU: A PublishPress Revisions támogatja

en: Supported by Revisions Pro
hu-HU: A Revisions Pro támogatja

en: Sync "Needs Update" flags
hu-HU: Sync "Frissítés szükséges" jelzések

en: Target specific roles, users, or user groups
hu-HU: Célzott szerepkörök, felhasználók vagy felhasználói csoportok

en: The Revision is Scheduled
hu-HU: A Módosítás Ütemezve

en: The Revision is Submitted
hu-HU: A Módosítás Benyújtva

en: The Revision is ready to edit.
hu-HU: A módosítás készen áll a szerkesztésre.

en: The WP-Cron trigger is disabled, but scheduled tasks are still excecuted using a custom trigger.
hu-HU: A WP-Cron trigger le van tiltva, de az ütemezett feladatokat továbbra is végrehajtják egy egyedi trigger segítségével.

en: The post already has a revision in process.
hu-HU: A bejegyzésnek már van folyamatban lévő revíziója.

en: The requested revision does not exist.
hu-HU: A kért verzió nem létezik.

en: The revision preview argument is configured by constant definition: %s
hu-HU: A verzió előnézeti argumentumot konstans definícióval konfigurálják: %s

en: The revision was approved and is now live on the site. %s
hu-HU: A revízió jóváhagyásra került, és most élő az oldalon. %s

en: The revision was published.
hu-HU: A revízió közzétéve.

en: The revision was restored.
hu-HU: A revízió visszaállítva.

en: The revision was scheduled for publication.
hu-HU: A revízió ütemezve lett a közzétételre.

en: The revision will be deleted. Are you sure?
hu-HU: A revízió törlésre kerül. Biztos benne?

en: The revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been approved.
hu-HU: A %1$s "%2$s" módosítást, amelyet benyújtott, jóváhagyták.

en: The scheduled revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been published.
hu-HU: A tervezett módosítást, amelyet benyújtott a %1$s "%2$s" számára, közzétették.

en: The submitter was %1$s.
hu-HU: A benyújtó: %1$s.

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post.
hu-HU: A nem szűrt_html képesség szükséges ehhez a bejegyzéshez tartozó revízió létrehozásához.

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post. See %sdocumentation%s.
hu-HU: Az unfiltered_html jogosultság szükséges ennek a bejegyzésnek a revíziójának létrehozásához. Lásd a %s dokumentációt %s.

en: Theme Compat: For front page revision preview, set home flag
hu-HU: Téma kompatibilitás: A kezdőlap verzió előnézetéhez állítsa be a kezdőlap jelzőt

en: These are the default settings for options which can be adjusted per-site.
hu-HU: Ezek az alapértelmezett beállítások, amelyeket webhelyenként lehet módosítani.

en: This allows immediate approval within the Compare screen. If disabled, a Preview link is provided instead.
hu-HU: Ez lehetővé teszi az azonnali jóváhagyást az Összehasonlító képernyőn. Ha le van tiltva, akkor egy Előnézeti linket biztosítanak helyette.

en: This is a %s (for publication on %s). %s %s %s
hu-HU: Ez egy %s (közzétételhez a %s-on). %s %s %s

en: This is a %s (requested publish date: %s). %s %s %s
hu-HU: Ez egy %s (kért közzétételi dátum: %s). %s %s %s

en: This is a %s. %s %s %s
hu-HU: Ez egy %s. %s %s %s

en: This is a Past Revision (from %s). %s %s
hu-HU: Ez egy Múltbeli Revízió (a %s-ból). %s %s

en: This is the Current Revision. %s
hu-HU: Ez a Jelenlegi Revízió. %s

en: This may improve compatibility with some plugins.
hu-HU: Ez javíthatja a kompatibilitást egyes bővítményekkel.

en: This plugin introduces a new user role, "Revisor."
hu-HU: Ez a bővítmény egy új felhasználói szerepet vezet be, "Revisor."

en: This post type does not support Past Revisions.
hu-HU: Ez a post type nem támogatja a korábbi verziókat.

en: This revision is not scheduled yet. It must be approved.
hu-HU: Ez a módosítás még nincs ütemezve. Jóvá kell hagyni.

en: This should usually be enabled, except to work around conflicts with other another plugin's postmeta data.
hu-HU: Ezt általában engedélyezni kell, kivéve, ha másik bővítmény postmeta adatainak ütközéseit kell megkerülni.

en: This was an update to a revision which is still in the workflow process.
hu-HU: Ez egy frissítés volt egy olyan revízióhoz, amely még mindig a munkafolyamatban van.

en: This was an update to a revision which was published after further editing.
hu-HU: Ez egy frissítés volt egy olyan revízióhoz, amelyet további szerkesztés után tettek közzé.

en: To avoid notification failures, buffer emails for delayed sending once minute, hour or day limits are exceeded
hu-HU: Az értesítési hibák elkerülése érdekében a késleltetett küldéshez pufferezze az e-maileket, ha az egy perc, óra vagy nap korlátokat túllépik

en: To expand the Pages list, assign %s.
hu-HU: A Pages lista kibővítéséhez rendeljen %s.

en: To expand the Pages list, assign Listing capabilities (list_others_pages, list_published_posts, etc.)
hu-HU: A Pages lista kibővítéséhez rendeljen Lista jogosultságokat (list_others_pages, list_published_posts, stb.)

en: Translation Management integration
hu-HU: Fordítási menedzsment integráció

en: Translation retained on Revision approval
hu-HU: A fordítás megmarad a verzió jóváhagyásakor

en: Trigger update on revision approval
hu-HU: Frissítés indítása a verzió jóváhagyásakor

en: Truncate Notification Log
hu-HU: Értesítési Napló Lerövidítése

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
hu-HU: Oldja fel a %s integrációt a revíziós megoldása fokozásához.

en: Unlock Pro Integrations
hu-HU: Pro Integrációk feloldása

en: Unschedule
hu-HU: Ütemezés eltávolítása

en: Unsubmitted Revision
hu-HU: Benyújtott módosítás nélkül

en: Unsubmitted Revisions
hu-HU: Benyújtott módosítások nélkül

en: Update Modified Date
hu-HU: Módosított dátum frissítése

en: Update Publish Date
hu-HU: Közzétételi dátum frissítése

en: Update Revision
hu-HU: Revizió Frissítése

en: Update custom fields on revision publication
hu-HU: Egyedi mezők frissítése a verzió közzétételekor

en: Update in progress...
hu-HU: Frissítés folyamatban...

en: Update post before creating %s.
hu-HU: Frissítse a bejegyzést a %s létrehozása előtt.

en: Upgrade to Pro
hu-HU: Frissítés Pro verzióra

en: Upgrade to Pro to enable this integration
hu-HU: Frissítse a Pró verzióra, hogy engedélyezze ezt az integrációt

en: Upgrade to PublishPress Revisions Pro for integration with key features of these plugins:
hu-HU: Frissítés a PublishPress Revisions Pro-ra a következő bővítmények kulcsfontosságú funkcióival való integrációhoz:

en: Upgrade to Revisions Pro
hu-HU: Frissítés Revisions Pro-ra

en: Upgrade to Revisions Pro for integration with our PublishPress Planner Notifications framework.
hu-HU: Frissítsen a Revisions Pro-ra az integrációhoz a PublishPress Planner Notifications keretrendszerünkkel.

en: Upgrade to Revisions Pro to send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
hu-HU: Frissítse a Revisions Pro-ra, hogy módosítási akció értesítéseket küldhessen a testreszabható %1$sPublishPress Planner Notifications rendszer%2$s segítségével.

en: Upgrade to Revisions Pro to unlock Planner Notifications integration.
hu-HU: Frissítsen a Revisions Pro-ra a Planner Notifications integráció feloldásához.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
hu-HU: Frissítés a Pro verzióra az optimális kompatibilitás és a gyors, professzionális támogatás érdekében.

en: Use %1$sPlanner Notifications%2$s
hu-HU: Használja a %1$sTervező Értesítések%2$s-t

en: Use WP-Cron scheduling
hu-HU: WP-Cron ütemezés használata

en: Use alternate labeling: "Working Copy" > "Change Request" > "Scheduled Change"
hu-HU: Alternatív címkézés használata: "Munka másolat" > "Módosítási kérelem" > "Ütemezett módosítás"

en: Use extended captions for Approve button in Post Editor
hu-HU: Használjon kiterjesztett feliratokat az Engedélyezés gombhoz a Bejegyzés szerkesztőjében

en: Use this tab to make NETWORK-WIDE changes to PublishPress Revisions settings. %s
hu-HU: Használja ezt a lapot a PublishPress Revisions beállításainak HÁLÓZATI VÁLTOZTATÁSAIhoz. %s

[ctx: User role]
en: Revisor
hu-HU: Felülvizsgáló

en: Users can always administer revisions to their own editable posts
hu-HU: A felhasználók mindig kezelhetik a saját szerkeszthető bejegyzéseikhez tartozó felülvizsgálatokat

en: Users matching Planner > Notifications configuration get revision notifications only if they can edit the published post.
hu-HU: A Planner > Notifications beállításoknak megfelelő felhasználók csak akkor kapnak módosítási értesítéseket, ha szerkeszthetik a közzétett bejegyzést.

en: Users will need the %s to edit others' Unsubmitted Revisions.
hu-HU: A felhasználóknak szükségük lesz a %s-ra, hogy szerkeszthessék mások Nem Benyújtott Revízióit.

en: Users will need the manage_unsubmitted_revisions capability to edit others' Unsubmitted Revisions.
hu-HU: A felhasználóknak szükségük lesz a manage_unsubmitted_revisions jogosultságra, hogy szerkeszthessék mások Nem Benyújtott Revízióit.

en: View / Approve
hu-HU: Megtekintés / Jóváhagyás

en: View / Moderate saved revision
hu-HU: Megtekintés / Mentett revízió moderálása

en: View / Publish
hu-HU: Megtekintés / Közzététel

en: View / Submit saved revision
hu-HU: Megtekintés / Mentett revízió benyújtása

en: View / moderate saved revision
hu-HU: Mentett módosítás megtekintése / mérséklése

en: View Knowledge Base
hu-HU: Tudásbázis Megtekintése

en: View Past Revisions.
hu-HU: Korábbi módosítások megtekintése.

en: View it online:
hu-HU: Online megtekintés:

en: View only revisions of %s
hu-HU: Csak a %s verziók megtekintése

en: View preview
hu-HU: Előnézet megtekintése

en: View published post
hu-HU: Kiadott bejegyzés megtekintése

en: View revision in progress
hu-HU: Folyamatban lévő revízió megtekintése

en: View saved revision
hu-HU: Mentett módosítás megtekintése

en: View unsaved changes
hu-HU: Mentetlen változások megtekintése

en: WPML Translation Management
hu-HU: WPML Fordítási Menedzsment

en: When a %s is published, update post modified date to current time.
hu-HU: Amikor egy %s közzétételre kerül, frissítse a bejegyzés módosított idejét a jelenlegi időre.

en: When a %s is published, update post publish date to current time.
hu-HU: Amikor egy %s közzétételre kerül, frissítse a bejegyzés közzétételi idejét a jelenlegi időre.

en: When a new revision is created by any user who is allowed to submit revisions, automatically submit it.
hu-HU: Amikor egy új revíziót készít bármely felhasználó, akinek engedélyezett a revíziók benyújtása, automatikusan nyújtsa be azt.

en: With PublishPress Planner Pro, send notifications to a Slack channel
hu-HU: A PublishPress Planner Pro segítségével értesítéseket küldhet egy Slack csatornára

en: Work around cache plugin conflicts by requerying for revisions before suppressing the New Revision link.
hu-HU: Kerülje el a cache bővítmény konfliktusokat azzal, hogy újra lekérdezi a revíziókat a Új Revízió link elrejtése előtt.

en: Workflow
hu-HU: Munkafolyamat

en: Working Copies
hu-HU: Munkakópiák

en: Working Copies <span class="count">(%d)</span> | Working Copies <span class="count">(%d)</span>
hu-HU[0]: Munkakópiák <span class=\"count\">(%d)</span>
hu-HU[1]: Munkakópiák <span class=\"count\">(%d)</span>

en: Working Copy
hu-HU: Munkakópia

en: Working Copy creation requires role capability
hu-HU: A munka másolat létrehozása szerepképességet igényel

en: Working Copy ready
hu-HU: Munkakópia készen áll

en: You are not allowed to manage revisions.
hu-HU: Nincs engedélye a módosítások kezelésére.

en: You can also specify %1$sdefaults for site-specific settings%2$s.
hu-HU: Megadhat %1$s alapértelmezett beállításokat webhelyspecifikus beállításokhoz %2$s is.

en: You're using PublishPress Revisions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
hu-HU: A PublishPress Revisions Free-t használja. A Pro verzió több funkciót és támogatást kínál. %sFrissítés Pro%s

en: [%s] %s Publication Notice
hu-HU: [%s] %s Közzétételi Értesítő

en: [%s] %s Updated
hu-HU: [%s] %s frissítve

en: [%s] Revision Approval Notice
hu-HU: [%s] Módosítási Jóváhagyási Értesítő

en: filter:
hu-HU: szűrő:

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Revisions
hu-HU: Revíziók

en: just now
hu-HU: éppen most

en: network-wide control of "%s"
hu-HU: hálózati szintű irányítás a "%s" felett

en: no %s revisions available.
hu-HU: nincs %s rendelkezésre álló verzió.

[ctx: revisions]
en: Compare
hu-HU: Összehasonlítás

[ctx: revisions]
en: Decline
hu-HU: Elutasítás

en: select
hu-HU: válassza

en: select recipients
hu-HU: válassza ki a címzetteket

en: show current users (%d)
hu-HU: jelenlegi felhasználók megjelenítése (%d)

en: show eligible users (%d)
hu-HU: jogosult felhasználók megjelenítése (%d)

en: unselect
hu-HU: törlés
