PublishPress Revisions Free 3.8.0-rc4 - en to he_IL translation catalogue (555 entries)

en:  (Post Author: %s)
he_IL:  (מחבר הפוסט: %s)

en: %1$s (Autosave)
he_IL: %1$s (שמור אוטומטית)

en: %1$s (Current)
he_IL: %1$s (נוכחי)

en: %1$s <span>(Publish date: %2$s)</span>
he_IL: %1$s <span>(תאריך פרסום: %2$s)</span>

en: %1$s <span>(Requested publication: %2$s)</span>
he_IL: %1$s <span>(פרסום מבוקש: %2$s)</span>

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
he_IL: %1$s שאילתות ב-%2$s שניות. %3$s MB שאוחסן.

en: %1$s submitted changes to the %2$s "%3$s". You can review the changes for possible publication:
he_IL: %1$s הגיש שינויים ל-%2$s "%3$s". אתה יכול לעבור על השינויים לפרסום אפשרי:

en: %1$s updated a %2$s of the %3$s "%4$s".
he_IL: %1$s עדכן %2$s של %3$s "%4$s".

en: %s and %s are both disabled. See Revisions > Settings.
he_IL: %s ו-%s מושבתים. ראה גרסאות > הגדרות.

en: %s hour ago
he_IL: %s שעה לפני

en: %s hours ago
he_IL: %s שעות לפני

en: %s minute ago
he_IL: %s דקה לפני

en: %s minutes ago
he_IL: %s דקות לפני

en: %s revision approved. | %s revisions approved.
he_IL[0]: %s גרסה אושרה.
he_IL[1]: %s גרסאות אושרו.

en: %s revision declined. | %s revisions declined.
he_IL[0]: %s גרסה נדחתה.
he_IL[1]: %s גרסאות נדחו.

en: %s revision published. | %s revisions published.
he_IL[0]: %s גרסה פורסמה.
he_IL[1]: %s גרסאות פורסמו.

en: %s revision submitted. | %s revisions submitted.
he_IL[0]: %s גרסה הוגשה.
he_IL[1]: %s גרסאות הוגשו.

en: %s revision unscheduled. | %s revisions unscheduled.
he_IL[0]: %s גרסה לא מתוכננת.
he_IL[1]: %s גרסאות לא מתוכננות.

en: %s%s Revision Edit | %s%s Revision Edits
he_IL[0]: %s%s עריכת גרסה
he_IL[1]: %s%s עריכות גרסה

en: %s%s from now
he_IL: %s%s מעכשיו

en: %sCompare%s%sView Published Post%s
he_IL: %sהשווה%s%sצפה בפוסט שפורסם%s

en: %sManage%s
he_IL: %sנהל%s

en: %sMy Copies & Changes%s(%s) | %sMy Copies & Changes%s(%s)
he_IL[0]: %sהעותקים והשינויים שלי%s(%s)
he_IL[1]: %sהעותקים והשינויים שלי%s(%s)

en: %sMy Revisions%s(%s) | %sMy Revisions%s(%s)
he_IL[0]: %sהגרסאות שלי%s(%s)
he_IL[1]: %sהגרסאות שלי%s(%s)

en: %sRevisions to My Posts%s(%s)</span> | %sRevisions to My Posts%s(%s)
he_IL[0]: %sגרסאות לפוסטים שלי%s(%s)</span>
he_IL[1]: %sגרסאות לפוסטים שלי%s(%s)

en: %sView Published Post%s
he_IL: %sצפה בפוסט שפורסם%s

en: (on approval)
he_IL: (בהמתנה לאישור)

en: (unlimited)
he_IL: (ללא הגבלה)

en: <strong>Note:</strong> For visual display of revisions, add the following code to foliopress-wysiwyg.php:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;
he_IL: <strong>הערה:</strong> כדי להציג גרסאות באופן חזותי, הוסף את הקוד הבא ל foliopress-wysiwyg.php:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
he_IL: <strong>תוסף זה ניתן למחיקה.</strong>

en: A revision to the %1$s "%2$s" has been approved.
he_IL: גרסה ל-%1$s "%2$s" אושרה.

en: A scheduled revision to your %1$s "%2$s" has been published.
he_IL: גרסה מתוכננת ל-%1$s "%2$s" שלך פורסמה.

en: About
he_IL: על

en: About PublishPress Revisions
he_IL: על שינויים של PublishPress

en: Action
he_IL: פעולה

en: Active Plugin
he_IL: תוסף פעיל

en: Active Plugin Integration
he_IL: אינטגרציה של תוסף פעיל

en: Add database index to posts table for Revision queries
he_IL: הוסף אינדקס מסד נתונים לטבלת פוסטים עבור שאילתות גרסה

en: Adjust preview links to use "rv_preview" argument instead of "preview". Experiment to see which works best with your theme.
he_IL: התאימו את קישורי התצוגה המקדימה להשתמש בארגומנט "rv_preview" במקום "preview". נסו לראות מה עובד הכי טוב עם הנושא שלכם.

en: Admin
he_IL: admin

en: All
he_IL: הכל

en: All %s
he_IL: כל %s

en: All Approvers
he_IL: כל המאשרים

en: All Authors
he_IL: כל המחברים

en: All Post Types
he_IL: כל סוגי הפוסטים

en: All Posts
he_IL: כל הפוסטים

en: All Publish Dates
he_IL: כל תאריכי הפרסום

en: All Revision Authors
he_IL: כל מחברי התיקונים

en: All Revision Dates
he_IL: כל תאריכי התיקונים

en: All Revision Statuses
he_IL: כל מצב גרסה

en: All settings in this form (including those on unselected tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
he_IL: כל ההגדרות בטופס זה (כולל אלו בלשוניות שאינן נבחרות) יוחזרו לברירות המחדל. האם אתה בטוח?

en: All settings on this tab are assigned network-wide.
he_IL: כל ההגדרות בכרטיסייה זו מוקצות לכל הרשת.

en: Allow Past Revisions to be deleted
he_IL: אפשר מחיקת גרסאות קודמות

en: Allow custom fields (post meta) to be revisioned
he_IL: אפשר שדות מותאמים (מטה פוסט) להיות גרסאות

en: Allow the Author field to be modified by Revision
he_IL: אפשר לשנות את שדה המחבר על ידי גרסה

en: Also notify on Revision Update
he_IL: גם להודיע על עדכון גרסה

en: Always
he_IL: תמיד

en: Apply API actions to mimic Post Update
he_IL: החל פעולות API כדי לחקות עדכון פוסט

en: Apply Post Permissions to Revisions
he_IL: החל הרשאות פוסט על גרסאות

en: Apply this maintenance operation if Has Revision labels on Posts / Pages screens mismatch the New Revisions listing.
he_IL: החל את פעולת התחזוקה הזו אם תוויות Has Revision על מסכי פוסטים / דפים לא תואמות את רשימת הגרסאות החדשות.

en: Approve
he_IL: אשר

en: Approve Button on Compare screen
he_IL: כפתור אישור במסך השוואה

en: Approve Changes
he_IL: אשר שינויים

en: Approve Revision
he_IL: אשר גרסה

en: Approve and Publish
he_IL: אשר ופרסם

en: Approve and Schedule
he_IL: אשר וקדמי

en: Approved By
he_IL: מאושר על ידי

en: Approved by: %s
he_IL: מאושר על ידי: %s

en: Approving Changes...
he_IL: מאשר שינויים...

en: Assign capabilities to roles
he_IL: שייך יכולות לתפקידים

en: Assign capability to roles
he_IL: שייך יכולות לתפקידים

en: Asynchronous Publishing
he_IL: פרסום אסינכרוני

en: Author
he_IL: מחבר

[ctx: Author Name]
en: by %s
he_IL: על ידי %s

en: Auto-submit revisions
he_IL: הגשה אוטומטית של גרסאות

en: Auto-submit revisions created by a user with publishing capability
he_IL: הגשה אוטומטית של גרסאות שנוצרו על ידי משתמש עם יכולת פרסום

en: Auto-submit revisions if the user can directly edit the main post.
he_IL: הגש גרסאות אוטומטית אם למשתמש יש את האפשרות לערוך ישירות את הפוסט הראשי.

en: Beaver Builder Data
he_IL: נתוני בונה ביבר

en: Beaver Builder Settings
he_IL: הגדרות בונה ביבר

en: Broadest compat including Elementor, Divi, Beaver Builder
he_IL: תמיכה הרחבה ביותר כולל Elementor, Divi, Beaver Builder

en: By default
he_IL: ברירת מחדל

en: Bypass the above restrictions for others' revisions to logged in user's own posts.
he_IL: עקוף את ההגבלות הנ"ל עבור גרסאות של אחרים לפוסטים של המשתמש המחובר.

en: Can access New Revisions.
he_IL: יכול לגשת לשינויים חדשים.

en: Can edit Revisions from other users.
he_IL: יכול לערוך שינויים ממשתמשים אחרים.

en: Can edit draft Posts from other users.
he_IL: יכול לערוך פוסטים טיוטה ממשתמשים אחרים.

en: Can manage Unsubmitted Revisions.
he_IL: יכול לנהל שינויים שלא הוגשו.

en: Can see New Revisions from other users.
he_IL: יכול לראות שינויים חדשים ממשתמשים אחרים.

en: Caption the button as either "Approve and Publish" or "Approve and Schedule."
he_IL: כנה את הכפתור כ "אשר ופרסם" או "אשר ותקצב."

en: Change Request
he_IL: בקשת שינוי

en: Change Request submission require role capability
he_IL: דרישת שינוי להגיש דורשת יכולת תפקיד

en: Change Requests
he_IL: בקשות שינוי

en: Change Requests <span class="count">(%d)</span> | Change Requests <span class="count">(%d)</span>
he_IL[0]: בקשות שינוי <span class=\"count\">(%d)</span>
he_IL[1]: בקשות שינוי <span class=\"count\">(%d)</span>

en: Changes Submitted
he_IL: שינויים הוגשו

en: Changes are Scheduled.
he_IL: השינויים מתוכננים.

en: Clear cache on revision creation
he_IL: נקה מטמון בעת יצירת גרסה

en: Comment Status
he_IL: סטטוס תגובה

en: Compare %s of "%s"
he_IL: השווה %s של "%s"

en: Compare Changes
he_IL: השווה שינויים

en: Compare Changes in %s
he_IL: השוואת שינויים ב%s

en: Compare Past Revisions
he_IL: השווה גרסאות קודמות

en: Compare Past Revisions ordering:
he_IL: השווה את ההזמנות של גרסאות קודמות:

en: Compare revisions to Yoast SEO fields
he_IL: השוואת גרסאות לשדות Yoast SEO

en: Compare this revision to published copy, or to other revisions
he_IL: השווה גרסה זו להעתקה שפורסמה, או לגרסאות אחרות

en: Compatibility Mode
he_IL: מצב תאימות

en: Compatibility for Yoast SEO + Elementor
he_IL: התאמה ל- Yoast SEO + Elementor

en: Compatibility with ACF custom fields.
he_IL: תאימות עם שדות מותאמים של ACF.

en: Compatibility with Nitro Pack cache.
he_IL: תאימות עם מטמון Nitro Pack.

en: Compatibility with Pods custom fields.
he_IL: תאימות עם שדות מותאמים אישית של Pods.

en: Compatibility with Polylang translation.
he_IL: תאימות עם תרגום Polylang.

en: Compatible with Product Variations
he_IL: תואם עם וריאציות מוצר

en: Configure for any post type and role to match your editing workflow.
he_IL: הגדר עבור כל post type ותפקיד כדי להתאים את זרימת העבודה שלך בעריכה.

en: Contact
he_IL: צור קשר

en: Contact the PublishPress team
he_IL: צור קשר עם צוות PublishPress

en: Control New Revisions access with the %s.
he_IL: שלוט בגישה לגרסאות חדשות עם ה %s.

en: Control New Revisions access with the manage_revision_queue capability.
he_IL: שלוט בגישה לגרסאות חדשות עם יכולת manage_revision_queue.

en: Control access to statuses per-role
he_IL: שלוט בגישה לסטטוסים לפי תפקיד

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy content to the clipboard.
he_IL: העתק תוכן ללוח הגזירים.

en: Copy revision comments to published post
he_IL: שכפל הערות גרסה לפוסט מפורסם

en: Copy the above content to the clipboard.
he_IL: העתק את התוכן שלמעלה ללוח הגזירים.

en: Correct field display on Compare screen
he_IL: לתקן את הצגת השדה במסך השוואה

en: Could not insert revision into the database
he_IL: לא ניתן להכניס גרסה למסד הנתונים

en: Create Revision
he_IL: צור גרסה

en: Create Revision button in editor opens new tab
he_IL: כפתור יצירת גרסה בעורך פותח טאב חדש

en: Create Revision capabilities
he_IL: צור יכולות גרסה

en: Create Working Copy
he_IL: צור עותק עובד

en: Creating Revision...
he_IL: יוצרים גרסה...

en: Creating Working Copy...
he_IL: יוצר עותק עובד...

en: Current Time
he_IL: שעה נוכחית

en: Customize notification content and recipients for each notification type.
he_IL: התאימו אישית את תוכן ההודעה ואת הנמענים עבור כל סוג הודעה.

en: Customize notification message and subject
he_IL: התאימו אישית את הודעת ההודעה ואת הנושא

en: Decline
he_IL: דחה

en: Default labels are "Not Submitted for Approval", "Submitted for Approval", "Scheduled Revision"
he_IL: שמות ברירת מחדל הם "לא הוגש לאישור", "הוגש לאישור", "גרסה מתוכננת"

en: Define your own statuses before or after Revision Submitted
he_IL: הגדר את הסטטוסים שלך לפני או אחרי שהשינוי הוגש

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete Past Revision
he_IL: מחק גרסה קודמת

en: Delete Revision
he_IL: מחק גרסה

en: Delete settings and Revisions if plugin is deleted
he_IL: מחק הגדרות וגרסאות אם התוסף נמחק

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
he_IL: תיעוד מפורט זמין גם באתר התוסף.

en: Direct Edit
he_IL: עריכה ישירה

en: Disable Rank Math SEO panel for Revision edit
he_IL: השבת פאנל SEO של Rank Math עבור עריכת גרסה

en: Discard Revision
he_IL: זנח גרסה

en: Display Hints
he_IL: הצג רמזים

en: Display custom field changes
he_IL: להציג שינויים בשדות מותאמים

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit %s:
he_IL: ערוך %s:

en: Edit Parent
he_IL: ערוך הורה

en: Edit Revision
he_IL: ערוך גרסה

en: Edit of %s
he_IL: עריכה של %s

en: Edit of published Revision
he_IL: עריכה של תיקון שפורסם

en: Edit parent post
he_IL: ערוך פוסט הורה

en: Edit parent revision
he_IL: ערוך גרסה הורה

en: Edit published post
he_IL: ערוך פוסט שפורסם

en: Editing others' Revisions requires role capability
he_IL: עריכת גרסאות של אחרים דורשת יכולת תפקיד

en: Editor:
he_IL: עורך:

en: Email Editors and Administrators when a %s is approved
he_IL: שלח דוא"ל לעורכים ומנהלים כאשר %s מאושר

en: Email Editors and Administrators when a %s is published
he_IL: שלח דוא"ל לעורכים ומנהלים כאשר %s מתפרסם

en: Email Editors and Administrators when a %s is submitted
he_IL: שלח דוא"ל לעורכים ומנהלים כאשר %s מוגש

en: Email designated Publishers when a %s is approved
he_IL: שלח דוא"ל למפרסמים המיועדים כאשר %s מאושר

en: Email designated Publishers when a %s is published
he_IL: שלח דוא"ל למפרסמים המיועדים כאשר %s מתפרסם

en: Email designated Publishers when a %s is submitted
he_IL: שלח דוא"ל למפרסמים המיועדים כאשר %s מוגש

en: Email original Author when a %s is submitted
he_IL: שלח דוא"ל למחבר המקורי כאשר %s מוגש

en: Email the Revisor when a %s is approved
he_IL: שלח דוא"ל למבקר כאשר %s מאושר

en: Email the Revisor when a %s is published
he_IL: שלח דוא"ל למבקר כאשר %s מתפרסם

en: Email the original Author when a %s is approved
he_IL: שלח דוא"ל למחבר המקורי כאשר %s מאושר

en: Email the original Author when a %s is published
he_IL: שלח דוא"ל למחבר המקורי כאשר %s מתפרסם

en: Enable %s
he_IL: אפשר %s

en: Enable Change Requests
he_IL: אפשר בקשות שינוי

en: Enable deletion queue
he_IL: אפשר תור מחיקה

en: Enable legacy email notifications
he_IL: אפשר התראות דוא"ל ישנות

en: Enable notification buffer
he_IL: אפשר לאפשר את חיץ ההודעות

en: Enable published content to be copied, edited, submitted for approval and managed on the %sNew Revisions%s screen.
he_IL: אפשר תוכן שפורסם להיות מועתק, נערך, מוגש לאישור ומנוהל על מסך %sגרסאות חדשות%s.

en: Enhanced Revision access control with PublishPress plugins
he_IL: בקרת גישה משופרת לגרסאות עם תוספי PublishPress

en: Error Creating Revision
he_IL: שגיאה ביצירת גרסה

en: Every 2 Minutes
he_IL: כל 2 דקות

en: Featured Image
he_IL: תמונה מוצגת

en: Features
he_IL: תכונות

en: Filter
he_IL: סנן

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Planner Pro%s.
he_IL: עבור שילוב שינויים בלוח התוכן, סקירה ולוח התוכן, אנא עדכן %sPublishPress Planner Pro%s.

en: For custom field changes, edit a scheduled %s.
he_IL: לשינויים בשדה מותאם, ערוך %s מתוזמן.

en: For enhanced notifications, install %sPublishPress Planner%s.
he_IL: להודעות משופרות, התקן %sPublishPress Planner%s.

en: For enhanced notifications, update %sPublishPress Planner%s.
he_IL: כדי לשפר את ההודעות, עדכן %sPublishPress Planner%s.

en: Front end Revision editing
he_IL: עריכת גרסה מהקדמי

en: Front end Revision submission
he_IL: הגשת גרסה מהקדמי

en: Get PublishPress Statuses Pro
he_IL: קבל את PublishPress Statuses Pro

en: Get PublishPress Statuses Pro and optimize your revision process with custom revision statuses.
he_IL: קבל את PublishPress Statuses Pro והאיץ את תהליך השינויים שלך עם סטטוסים מותאמים אישית.

en: Get Statuses Pro
he_IL: קבל את Statuses Pro

en: Has Revision
he_IL: יש שינוי

en: Here you can change the default value for settings which are controlled separately on each site.
he_IL: כאן תוכל לשנות את ערך ברירת המחדל עבור הגדרות שמנוהלות בנפרד בכל אתר.

en: Hide copy buttons on Compare screen
he_IL: הסתר כפתורי העתקה במסך השוואה

en: Hide html tags on Compare screen
he_IL: הסתר תגי HTML במסך השוואה

en: History
he_IL: היסטוריה

en: If a currently published post or page is edited and a future date set, the change will not be applied until the selected date.
he_IL: אם פוסט או דף שפורסם כעת נערך ונקבע תאריך עתידי, השינוי לא ייכנס לתוקף עד לתאריך שנבחר.

en: If post contains custom html, require unfiltered_html capability
he_IL: אם הפוסט מכיל HTML מותאם אישית, דרוש יכולת unfiltered_html

en: If post-specific permissions restrict or expand access to a post, apply those permissions to its revisions also.
he_IL: אם הרשאות ספציפיות לפוסט מגבילות או מרחיבות גישה לפוסט, החל את ההרשאות הללו גם על הגרסאות שלו.

en: If the user can't edit the published post, require %s.
he_IL: אם המשתמש לא יכול לערוך את הפוסט המפורסם, דרוש %s.

en: If the user can't edit the published post, require Create Revision capabilities (copy_posts, copy_others_pages, etc.)
he_IL: אם המשתמש לא יכול לערוך את הפוסט שפורסם, דרושות יכולות יצירת גרסה (copy_posts, copy_others_pages, וכו')

en: If the user can't edit the published post, require Submit Revision capabilities (revise_posts, revise_others_pages, etc.)
he_IL: אם המשתמש לא יכול לערוך את הפוסט שפורסם, דרושות יכולות הגשת גרסה (revise_posts, revise_others_pages, וכו')

en: If the user can't edit the published post, require the %s.
he_IL: אם למשתמש אין אפשרות לערוך את הפוסט שפורסם, דרוש את ה %s.

en: If the user can't edit the published post, require the edit_others_revisions capability.
he_IL: אם למשתמש אין אפשרות לערוך את הפוסט שפורסם, דרוש את יכולת edit_others_revisions.

en: If the user can't edit the published post, require the list_others_revisions capability.
he_IL: אם למשתמש אין אפשרות לערוך את הפוסט שפורסם, דרוש את יכולת list_others_revisions.

en: If the user can't publish, require the %s to edit others' unpublished Posts.
he_IL: אם המשתמש לא יכול לפרסם, דרשו את %s כדי לערוך פוסטים לא מפורסמים של אחרים.

en: If the user can't publish, require the edit_others_drafts capability to edit others' unpublished Posts.
he_IL: אם המשתמש לא יכול לפרסם, דרשו את היכולת edit_others_drafts כדי לערוך פוסטים לא מפורסמים של אחרים.

en: If the user does not have a regular Edit link, recaption the %s link as "Edit."
he_IL: אם למשתמש אין קישור עריכה רגיל, שנה את שם הקישור %s ל"עריכה."

en: If you like %1$s, please leave us a %2$s rating. Thank you!
he_IL: אם אתה אוהב %1$s, אנא השאר לנו דירוג %2$s. תודה!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
he_IL: אם אתה צריך עזרה או יש לך בקשה לתכונה חדשה, הודע לנו.

en: In enhanced mode, a Revision's status is stored by standard WordPress schema. Some plugins are incompatible.
he_IL: במצב משופר, הסטטוס של גרסה נשמר על פי סכמת WordPress הסטנדרטית. כמה תוספים אינם תואמים.

en: Install Statuses Pro to unlock custom revision statuses.
he_IL: התקן את Statuses Pro כדי לפתוח סטטוסים מותאמים אישית של גרסאות.

en: Integration Active
he_IL: אינטגרציה פעילה

en: Integration with Beaver Builder's front end editor.
he_IL: אינטגרציה עם העורך הקדמי של Beaver Builder.

en: Integration with Divi Builder and Divi Theme.
he_IL: אינטגרציה עם Divi Builder ו- Divi Theme.

en: Integration with Elementor's front end editor.
he_IL: אינטגרציה עם עורך החזית של Elementor.

en: Integrations
he_IL: אינטגרציות

en: It will be published on %s
he_IL: זה יתפרסם ב-%s

en: Keep an archive of revision edits, even after the revision is published
he_IL: שמור ארכיון של עריכות גרסה, גם לאחר שהגרסה פורסמה

en: Language-specific revisions
he_IL: גרסאות ספציפיות לשפה

en: Learn More
he_IL: למד עוד

en: License
he_IL: רישיון

en: Limit to one active revision per post
he_IL: מגביל לגרסה פעילה אחת לכל פוסט

en: List
he_IL: רשימה

en: List %s for "My Activity" or "Revisions to My Posts" view
he_IL: רשום %s עבור תצוגת "הפעילות שלי" או "גרסאות לפוסטים שלי"

en: List Revisions of this Post
he_IL: רשימת גרסאות של פוסט זה

en: Listing capabilities
he_IL: יכולות רישום

en: Listing others' Revisions requires role capability
he_IL: רשימת גרסאות של אחרים דורשת יכולת תפקיד

en: Maintain published content with teamwork and precision using the Revisions model to submit, approve and schedule changes.
he_IL: שמור על תוכן פורסם עם עבודה צוותית ודייקנות באמצעות מודל השינויים כדי להגיש, לאשר ולתכנן שינויים.

en: Manage
he_IL: נהל

en: Management
he_IL: ניהול

en: Managing %s requires role capability
he_IL: ניהול %s דורש יכולת תפקיד

en: Maximum Revisions per post
he_IL: מספר מקסימלי של גרסאות לכל פוסט

en: Maximum revisions per post:
he_IL: מספר הגרסאות המרבי לכל פוסט:

en: Menu Order
he_IL: סדר תפריט

en: Modification Date
he_IL: תאריך שינוי

en: Modified
he_IL: עודכן

en: Modified Date
he_IL: תאריך שונה

en: Modify preview link for better theme compatibility
he_IL: שנה את קישור התצוגה המקדימה כדי לשפר את תאימות התבנית

en: Multilingual revisioning with WPML.
he_IL: גרסה רב-לשונית עם WPML.

en: My Activity
he_IL: הפעילות שלי

en: My Revisions
he_IL: השינויים שלי

en: Need Revisions Support?
he_IL: צריך תמיכה בגרסאות?

en: Network Defaults
he_IL: ברירות מחדל של רשת

en: Network Settings
he_IL: הגדרות רשת

en: Never
he_IL: לעולם לא

en: New Revisions
he_IL: שינויים חדשים

en: New Revisions %s
he_IL: גרסאות חדשות %s

en: New Revisions access requires role capability
he_IL: גישה לגרסאות חדשות דורשת יכולת תפקיד

en: New Revisions are changes which are not yet published.
he_IL: שינויים חדשים הם שינויים שעדיין לא פורסמו.

en: New Revisions:
he_IL: גרסאות חדשות:

en: New predefined statuses: Deferred, Needs Work, Rejected
he_IL: סטטוסים מוגדרים מראש חדשים: מושהה, דורש עבודה, נדחה

en: No author
he_IL: אין מחבר

en: No email notifications will be sent.
he_IL: לא יישלחו התראות בדוא"ל.

en: No revision specified.
he_IL: לא צוינה גרסה.

en: No revisions found.
he_IL: לא נמצאו שינויים.

en: Not Submitted
he_IL: לא הוגש

en: Not Submitted <span class="count">(%s)</span> | Not Submitted <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: לא הוגש <span class=\"count\">(%s)</span>
he_IL[1]: לא הוגש <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Note that %1$s network-wide settings%2$s may also be available.
he_IL: שימו לב ש-%1$s הגדרות ברשת%2$s עשויות להיות זמינות גם כן.

en: Note that archiving can also be disabled by %1$sPost Type%2$s.
he_IL: שימו לב שניתן גם להשבית ארכiving על ידי %1$sPost Type%2$s.

en: Note: Third party code may cause some post types to be incompatible with PublishPress Revisions.
he_IL: הערה: קוד צד שלישי עשוי לגרום לכך שסוגי פוסטים מסוימים יהיו אינם תואמים ל-PublishPress Revisions.

en: Notification Buffer
he_IL: מאגר הודעות

en: Notification Log
he_IL: יומן הודעות

en: Notifications
he_IL: התראות

en: Notify for a specific post type, category or term
he_IL: הודיעו על סוג פוסט, קטגוריה או מונח ספציפיים

en: Now
he_IL: עכשיו

en: On Revision publication, delete Editorial Comments
he_IL: בעת פרסום גרסה, מחק הערות עורך

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Page Template
he_IL: תבנית עמוד

en: Past
he_IL: עבר

en: Past Revisions
he_IL: שינויים קודמים

en: Past Revisions are earlier versions of a post.
he_IL: שינויים קודמים הם גרסאות קודמות של פוסט.

en: Permission for Submit Revision also enables Revision creation
he_IL: הרשאה לשליחת גרסה גם מאפשרת יצירת גרסה

en: Ping Status
he_IL: סטטוס פינג

en: Planner Notifications Access-Limited
he_IL: הודעות מתכנן גישה מוגבלת

en: Planner Notifications for revision actions
he_IL: התראות Planner לפעולות גרסה

en: Please save changes to the revision before submitting it.
he_IL: אנא שמור שינויים לשינוי לפני שליחתו.

en: Plugin integration details
he_IL: פרטי אינטגרציה של תוסף

en: Plugin settings, New Revisions contents and related data will be deleted, but only after the last copy of Revisions / Revisions Pro is deleted.
he_IL: הגדרות התוסף, תוכן גרסאות חדשות ונתונים קשורים יימחקו, אך רק לאחר שהעותק האחרון של גרסאות / גרסאות פרו יימחק.

en: Post Author
he_IL: מחבר הפוסט

en: Post Author: %s
he_IL: מחבר הפוסט: %s

en: Post Date
he_IL: תאריך פוסט

en: Post Parent
he_IL: פוסט הורה

en: Post Type
he_IL: post type

[ctx: Posts / Pages / etc.]
en: of %s
he_IL: של %s

en: Posts / Pages list: Use "Edit" caption for %s link
he_IL: רשימת פוסטים / דפים: השתמש בכיתוב "ערוך" עבור קישור %s

en: Prevent Revision creation if the post already has another Revision in progress.
he_IL: מניעת יצירת גרסה אם לפוסט כבר יש גרסה אחרת בתהליך.

en: Prevent Revisors from editing others' unpublished Posts
he_IL: מנע מעורכים לערוך פוסטים לא מפורסמים של אחרים

en: Prevent indexing of revisions
he_IL: מניעת אינדוקס של גרסאות

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the %s.
he_IL: מנע ממי שאינו מנהל לשחזר גרסה ללא ה%s.

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the restore_revisions capability
he_IL: מנע ממי שאינו מנהל לשחזר גרסה ללא יכולת restore_revisions

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview / Approve
he_IL: תצוגה מקדימה / אשר

en: Preview / Restore
he_IL: תצוגה מקדימה / שחזר

en: Preview Link Type
he_IL: סוג קישור תצוגה מקדימה

en: Preview Revision
he_IL: תצוגה מקדימה של גרסה

en: Preview and Approval:
he_IL: תצוגה מקדימה ואישור:

en: Preview it here:
he_IL: תצוגה מקדימה כאן:

en: Preview other user's Revisions (without needing editing access).
he_IL: תצוגה מקדימה של שינויים של משתמש אחר (ללא צורך בגישה לעריכה).

en: Preview revision in progress
he_IL: תצוגה מקדימה של גרסה בתהליך

en: Preview this Revision
he_IL: תצוגה מקדימה של גרסה זו

en: Priority on ongoing compatibility
he_IL: עדיפות על תאימות מתמשכת

en: Pro Feature
he_IL: תכונה פרו

en: Product revisions
he_IL: גרסאות מוצרים

en: Publication
he_IL: פרסום

en: Publication Date: %s
he_IL: תאריך פרסום: %s

en: Publish %son approval%s
he_IL: פורסם %son approval%s

en: Publish <b>on approval</b>
he_IL: פרסם <b>בהסכמה</b>

en: Publish Changes
he_IL: פרסם שינויים

en: Publish Now
he_IL: פרסם עכשיו

en: Publish Revision
he_IL: פרסם גרסה

en: Publish scheduled revisions asynchronously, via a secondary http request from the server.  This is usually best since it eliminates delay, but some servers may not support it.
he_IL: פרסם גרסאות מתוזמנות באופן אסינכרוני, באמצעות בקשת http משנית מהשרת. זה בדרך כלל הטוב ביותר מכיוון שזה מבטל עיכובים, אך כמה שרתים עשויים לא לתמוך בזה.

en: Publish scheduled revisions using the WP-Cron mechanism. On some sites, publication will fail if this setting is disabled.
he_IL: פרסם גרסאות מתוזמנות באמצעות מנגנון WP-Cron. במספר אתרים, הפרסום ייכשל אם הגדרה זו מושבתת.

en: PublishPress Planner Integration.
he_IL: אינטגרציה עם PublishPress Planner.

en: PublishPress Planner: Custom Notifications
he_IL: PublishPress Planner: התראות מותאמות אישית

en: PublishPress Revisions Documentation
he_IL: תיעוד שינויים של PublishPress

en: PublishPress Revisions Network Defaults
he_IL: ברירות המחדל של רשת PublishPress Revisions

en: PublishPress Revisions Network Settings
he_IL: הגדרות רשת PublishPress Revisions

en: PublishPress Revisions Settings
he_IL: הגדרות שינויים של PublishPress

en: PublishPress Revisions Site Settings
he_IL: הגדרות אתר גרסאות PublishPress

en: Published Author
he_IL: מחבר שפורסם

en: Published Date
he_IL: תאריך פרסום

en: Published Post
he_IL: פוסט שפורסם

en: Published Post Slug
he_IL: סלאג פוסט שפורסם

en: Publishers will be notified (but cannot be selected here).
he_IL: מפרסמים יתודעו (אך לא ניתן לבחור כאן).

en: Purge Notification Buffer
he_IL: נקה את מאגר ההודעות

en: Query Loop Block: Adjust Revisor and Contributor capabilities to allow previewing in Revision editor
he_IL: שאלת לולאת בלוק: התאם יכולות של עורך ותורם כדי לאפשר תצוגה מקדימה בעורך הגרסאות

en: Rank Math SEO may prevent Revision update on some sites.
he_IL: Rank Math SEO עשוי למנוע עדכון גרסה באתרי אינטרנט מסוימים.

en: Ready to enhance your revision notifications?
he_IL: מוכן לשפר את הודעות התיקון שלך?

en: Ready to enhance your revision workflow?
he_IL: מוכן לשפר את זרימת העבודה של השינויים שלך?

en: Refresh "Has Revision" flag before suppressing Create Revision
he_IL: רענן את דגל "יש גרסה" לפני דיכוי יצירת גרסה

en: Regenerate "post has revision" flags
he_IL: שחזר את דגלי "פוסט יש גרסה"

en: Request Support
he_IL: בקשת תמיכה

en: Requested for
he_IL: ביקש עבור

en: Requested publication: %s
he_IL: פרסום מבוקש: %s

en: Reset Filters
he_IL: איפוס מסננים

en: Restore
he_IL: שחזר

en: Restore an archived Revision as the current revision.
he_IL: שחזר שינוי ארכאי כשינוי הנוכחי.

en: Restoring a Revision requires role capability
he_IL: שחזור גרסה דורש יכולת תפקיד

en: Revert to Defaults
he_IL: חזור לברירות מחדל

en: Revised By
he_IL: נערך על ידי

en: Revision
he_IL: שינוי

en: Revision Author: %s
he_IL: מחבר הגרסה: %s

en: Revision Creation
he_IL: יצירת גרסה

en: Revision Date
he_IL: תאריך הגרסה

en: Revision Date: %s
he_IL: תאריך הגרסה: %s

en: Revision ID only
he_IL: רק מזהה גרסה

en: Revision Publication
he_IL: פרסום תיקון

en: Revision Scheduled
he_IL: גרסה מתוכננת

en: Revision Slug
he_IL: סלאג גרסה

en: Revision Status
he_IL: סטטוס גרסה

en: Revision Submission
he_IL: הגשת גרסה

en: Revision Submission Error
he_IL: שגיאת הגשת גרסה

en: Revision Submitted
he_IL: גרסה הוגשה

en: Revision Workflow
he_IL: תהליך גרסה

en: Revision by a user who does not have the %s will cause all custom html tags to be stripped out.
he_IL: גרסה של משתמש שאין לו את %s תגרום להסרת כל תגי HTML מותאמים.

en: Revision by a user who does not have the unfiltered_html capability will cause all custom html tags to be stripped out.
he_IL: גרסה של משתמש שאין לו את יכולת unfiltered_html תגרום להסרת כל תגי HTML מותאמים.

en: Revision creation requires role capability
he_IL: יצירת גרסה דורשת יכולת תפקיד

en: Revision for:
he_IL: גרסה עבור:

en: Revision of this post is not allowed.
he_IL: לא ניתן לערוך גרסה של פוסט זה.

en: Revision preview and redirects
he_IL: תצוגה מקדימה של גרסה והפניות

en: Revision ready to edit.
he_IL: גרסה מוכנה לעריכה.

en: Revision schedule shown in Calendar
he_IL: לוח זמנים של גרסאות מוצג בלוח שנה

en: Revision status: %s %s %s %s
he_IL: סטטוס גרסה: %s %s %s %s

en: Revision status: %s (requested publish date: %s) %s %s %s
he_IL: סטטוס גרסה: %s (תאריך פרסום מבוקש: %s) %s %s %s

en: Revision submission and approval for products.
he_IL: הגשת גרסה ואישור למוצרים.

en: Revision submission requires role capability
he_IL: הגשת גרסה דורשת יכולת תפקיד

en: Revision updated.
he_IL: הגרסה עודכנה.

en: Revision updated. %sView Preview%s
he_IL: הגרסה עודכנה. %sצפה בתצוגה מקדימה%s

en: Revisions
he_IL: שינויים

en: Revisions carry over Polylang data
he_IL: גרסאות נושאות נתוני Polylang

[ctx: Revisions of "Post Title"]
en: of "%s"
he_IL: של "%s"

en: Revisions of %s
he_IL: גרסאות של %s

[ctx: Revisions of Post "Post Title"]
en: of %s "%s"
he_IL: של %s "%s"

en: Revisor
he_IL: עורך

en: Revisors can create a new revision for any custom post type
he_IL: עורכים יכולים ליצור גרסה חדשה עבור כל סוג פוסט מותאם

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save Revision
he_IL: שמור גרסה

en: Save changes to continue.
he_IL: שמור שינויים כדי להמשיך.

en: Schedule
he_IL: לתכנן

en: Schedule Changes
he_IL: תכנן שינויים

en: Schedule Revision
he_IL: לתכנן גרסה

en: Scheduled
he_IL: מתוכנן

en: Scheduled <span class="count">(%d)</span> | Scheduled <span class="count">(%d)</span>
he_IL[0]: מתוכנן <span class=\"count\">(%d)</span>
he_IL[1]: מתוכנן <span class=\"count\">(%d)</span>

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: מתוכנן <span class=\"count\">(%s)</span>
he_IL[1]: מתוכנן <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Scheduled Change
he_IL: שינוי מתוכנן

en: Scheduled Changes
he_IL: שינויים מתוכננים

en: Scheduled Rev.
he_IL: גרסה מתוכננת

en: Scheduled Revision
he_IL: גרסה מתוכננת

en: Scheduled Revision Publication
he_IL: פרסום תיקון מתוכנן

en: Scheduled Revisions
he_IL: גרסאות מתוכננות

en: Scheduled Revisions are unavailable because WP-Cron is disabled. If you are triggering WP-Cron externally, see %sRevisions > Settings > New Revisions > Scheduling%s.
he_IL: שינויים מתוזמנים אינם זמינים כי WP-Cron מושבת. אם אתה מפעיל את WP-Cron מבחוץ, ראה %sשינויים > הגדרות > שינויים חדשים > תזמון%s.

en: Scheduled for
he_IL: מתוכנן ל

en: Scheduled publication: %s
he_IL: פרסום מתוכנן: %s

en: Scheduling
he_IL: תזמון

en: Search Revisions
he_IL: חפש גרסאות

en: Search results for "%s"
he_IL: תוצאות חיפוש עבור "%s"

en: Seconds until next buffer processing time: %d
he_IL: שניות עד לזמן עיבוד הבא של המאגר: %d

en: Send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
he_IL: שלח הודעות על פעולה של תיקונים באמצעות מערכת %1$sPublishPress Planner Notifications%2$s הניתנת להתאמה אישית.

en: Sent in last day: %d / %d
he_IL: נשלח ביום האחרון: %d / %d

en: Sent in last hour: %d / %d
he_IL: נשלח בשעה האחרונה: %d / %d

en: Sent in last minute: %d / %d
he_IL: נשלח בדקה האחרונה: %d / %d

en: Set "Needs Update" for any post with translations which was updated (possibly by revision approval) more recently than its translations.
he_IL: קבע "דורש עדכון" עבור כל פוסט עם תרגומים שהועלו (אולי על ידי אישור גרסה) לאחרונה יותר מהתרגומים שלו.

en: Setting Scope
he_IL: טווח הגדרה

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Show Current Revision top bar after revision publication
he_IL: הצג את שורת הכלים של גרסה נוכחית לאחר פרסום הגרסה

en: Show Notification Log / Buffer
he_IL: הצג את יומן ההודעות / המאגר

en: Show Preview Links
he_IL: הצג קישורי תצוגה מקדימה

en: Show descriptive captions for PublishPress Revisions settings.
he_IL: הצג כותרות תיאוריות עבור הגדרות הגרסאות של PublishPress.

en: Show with message content
he_IL: הצג עם תוכן ההודעה

en: Site uses a custom trigger for WP-Cron tasks
he_IL: האתר משתמש בהפעלה מותאמת עבור משימות WP-Cron

en: Some themes may block revision preview.
he_IL: חלק מהנושאים עשויים לחסום תצוגה מקדימה של גרסאות.

en: Some themes may require this setting for correct revision preview display.
he_IL: חלק מהנושאים עשויים לדרוש את ההגדרה הזו כדי להציג תצוגה מקדימה של גרסה כראוי.

en: Some themes or plugins may require Revision Slug or Revision ID link type for proper template loading and field display.
he_IL: חלק מהנושאים או התוספים עשויים לדרוש סוג קישור סלאג גרסה או מזהה גרסה כדי לטעון תבניות כראוי ולהציג שדות.

en: Sorry, you are not allowed to approve this revision.
he_IL: סליחה, אינך מורשה לאשר את השינוי הזה.

en: Sorry, you are not allowed to decline this revision.
he_IL: סליחה, אינך מורשה לדחות את השינוי הזה.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
he_IL: סליחה, אינך מורשה למחוק את השינוי הזה.

en: Sorry, you are not allowed to submit this revision.
he_IL: סליחה, אינך מורשה להגיש את השינוי הזה.

en: Specify which PublishPress Revisions Settings to control network-wide. Unselected settings are controlled separately on each site.
he_IL: ציין אילו הגדרות של PublishPress Revisions יש לשלוט ברשת. הגדרות שלא נבחרו נשלטות בנפרד בכל אתר.

en: Standard storage schema for broadest 3rd party compat
he_IL: סכמת אחסון סטנדרטית לתמיכה הרחבה ביותר של צד שלישי

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Status workflow can be nested with sub-statuses
he_IL: זרימת העבודה של הסטטוס יכולה להיות מקוננת עם תתי-סטטוסים

en: Statuses
he_IL: מצבים

en: Statuses can be specific to a post type
he_IL: סטטוסים יכולים להיות ספציפיים לסוג פוסט

en: Store custom fields of submitted and scheduled revisions for archive
he_IL: שמור שדות מותאמים של גרסאות שהוגשו ומוקצות לארכיון

en: Store custom fields with revisions
he_IL: לאחסן שדות מותאמים עם גרסאות

en: Submission
he_IL: הגשה

en: Submit
he_IL: שלח

en: Submit Change Request
he_IL: שלח בקשת שינוי

en: Submit Changes
he_IL: שלח שינויים

en: Submit Revision
he_IL: להגיש גרסה

en: Submit Revision capabilities
he_IL: הגש יכולות גרסה

en: Submitted
he_IL: הוגש

en: Submitted <span class="count">(%s)</span> | Submitted <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: הוגש <span class=\"count\">(%s)</span>
he_IL[1]: הוגש <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Submitted Rev.
he_IL: גרסה שהוגשה

en: Submitted Revision
he_IL: גרסה שהוגשה

en: Submitted Revisions
he_IL: גרסאות שהוגשו

en: Support ACFE data model.
he_IL: תמיכה במודל הנתונים של ACFE.

en: Support ACFE single_meta data type
he_IL: תמיכה בסוג הנתונים single_meta של ACFE

en: Supported Plugin
he_IL: תוסף נתמך

en: Supported Plugin Integration
he_IL: אינטגרציה של תוסף נתמך

en: Supported by PublishPress Revisions
he_IL: נתמך על ידי PublishPress Revisions

en: Supported by Revisions Pro
he_IL: נתמך על ידי Revisions Pro

en: Sync "Needs Update" flags
he_IL: סנכרן דגלים "דורש עדכון"

en: Target specific roles, users, or user groups
he_IL: מקדו תפקידים, משתמשים או קבוצות משתמשים ספציפיות

en: The Revision is Scheduled
he_IL: הגרסה מתוכננת

en: The Revision is Submitted
he_IL: הגרסה הוגשה

en: The Revision is ready to edit.
he_IL: הגרסה מוכנה לעריכה.

en: The WP-Cron trigger is disabled, but scheduled tasks are still excecuted using a custom trigger.
he_IL: הטריגר של WP-Cron מושבת, אך משימות מתוזמנות עדיין מתבצעות באמצעות טריגר מותאם אישית.

en: The post already has a revision in process.
he_IL: לפוסט כבר יש שינוי בתהליך.

en: The requested revision does not exist.
he_IL: הגרסה המבוקשת אינה קיימת.

en: The revision preview argument is configured by constant definition: %s
he_IL: הארגומנט של תצוגה מקדימה של גרסה מוגדר על ידי הגדרת קבוע: %s

en: The revision was approved and is now live on the site. %s
he_IL: הגרסה אושרה וכעת היא פעילה באתר. %s

en: The revision was published.
he_IL: השינוי פורסם.

en: The revision was restored.
he_IL: השינוי שוחזר.

en: The revision was scheduled for publication.
he_IL: השינוי תוכנן לפרסום.

en: The revision will be deleted. Are you sure?
he_IL: הגרסה תימחק. האם אתה בטוח?

en: The revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been approved.
he_IL: הגרסה ששלחת ל-%1$s "%2$s" אושרה.

en: The scheduled revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been published.
he_IL: הגרסה המתוכננת ששלחת ל-%1$s "%2$s" פורסמה.

en: The submitter was %1$s.
he_IL: המגיש היה %1$s.

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post.
he_IL: היכולת unfiltered_html נדרשת כדי ליצור גרסה של פוסט זה.

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post. See %sdocumentation%s.
he_IL: היכולת unfiltered_html נדרשת כדי ליצור שינוי של פוסט זה. ראה %sתיעוד%s.

en: Theme Compat: For front page revision preview, set home flag
he_IL: תאימות תבנית: עבור תצוגת תצוגה מקדימה של גרסה בעמוד הבית, הגדר דגל בית

en: These are the default settings for options which can be adjusted per-site.
he_IL: אלה הם ההגדרות ברירת מחדל עבור אפשרויות שניתן להתאים לכל אתר.

en: This allows immediate approval within the Compare screen. If disabled, a Preview link is provided instead.
he_IL: זה מאפשר אישור מיידי בתוך מסך ההשוואה. אם זה מושבת, קישור תצוגה מקדימה מסופק במקום זאת.

en: This is a %s (for publication on %s). %s %s %s
he_IL: זהו %s (לפרסום ב-%s). %s %s %s

en: This is a %s (requested publish date: %s). %s %s %s
he_IL: זהו %s (תאריך פרסום מבוקש: %s). %s %s %s

en: This is a %s. %s %s %s
he_IL: זהו %s. %s %s %s

en: This is a Past Revision (from %s). %s %s
he_IL: זו גרסה קודמת (מ-%s). %s %s

en: This is the Current Revision. %s
he_IL: זו הגרסה הנוכחית. %s

en: This may improve compatibility with some plugins.
he_IL: זה עשוי לשפר את ההתאמה עם כמה תוספים.

en: This plugin introduces a new user role, "Revisor."
he_IL: תוסף זה מציג תפקיד משתמש חדש, "מגיה."

en: This post type does not support Past Revisions.
he_IL: סוג פוסט זה אינו תומך בשינויים קודמים.

en: This revision is not scheduled yet. It must be approved.
he_IL: גרסה זו עדיין לא מתוכננת. היא חייבת להיות מאושרת.

en: This should usually be enabled, except to work around conflicts with other another plugin's postmeta data.
he_IL: זה בדרך כלל צריך להיות מופעל, למעט כדי לעקוף קונפליקטים עם נתוני postmeta של תוסף אחר.

en: This was an update to a revision which is still in the workflow process.
he_IL: זוהי עדכון לגרסה שעודנה בתהליך העבודה.

en: This was an update to a revision which was published after further editing.
he_IL: זוהי עדכון לגרסה שפורסמה לאחר עריכה נוספת.

en: To avoid notification failures, buffer emails for delayed sending once minute, hour or day limits are exceeded
he_IL: כדי למנוע כישלונות בהודעות, אחסן מיילים לשליחה מאוחרת כאשר מגבלות של דקה, שעה או יום חורגות

en: To expand the Pages list, assign %s.
he_IL: כדי להרחיב את רשימת העמודים, הקצה %s.

en: To expand the Pages list, assign Listing capabilities (list_others_pages, list_published_posts, etc.)
he_IL: כדי להרחיב את רשימת העמודים, הקצה יכולות רישום (list_others_pages, list_published_posts, וכו')

en: Translation Management integration
he_IL: שילוב של ניהול תרגומים

en: Translation retained on Revision approval
he_IL: תרגום נשמר בעת אישור גרסה

en: Trigger update on revision approval
he_IL: הפעל עדכון כאשר גרסה מאושרת

en: Truncate Notification Log
he_IL: קצר את יומן ההודעות

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
he_IL: פתח אינטגרציה של %s כדי לשפר את פתרון השינויים שלך.

en: Unlock Pro Integrations
he_IL: שחרר אינטגרציות פרו

en: Unschedule
he_IL: בטל תכנון

en: Unsubmitted Revision
he_IL: גרסה לא מוגשת

en: Unsubmitted Revisions
he_IL: גרסאות לא מוגשות

en: Update Modified Date
he_IL: עדכן תאריך שינויים

en: Update Publish Date
he_IL: עדכן תאריך פרסום

en: Update Revision
he_IL: עדכן גרסה

en: Update custom fields on revision publication
he_IL: לעדכן שדות מותאמים בעת פרסום גרסה

en: Update in progress...
he_IL: עדכון בעבודה...

en: Update post before creating %s.
he_IL: עדכן פוסט לפני יצירת %s.

en: Upgrade to Pro
he_IL: שדרג לגרסה פרו

en: Upgrade to Pro to enable this integration
he_IL: שדרג ל-Pro כדי להפעיל אינטגרציה זו

en: Upgrade to PublishPress Revisions Pro for integration with key features of these plugins:
he_IL: שדרג ל-PublishPress Revisions Pro כדי להתממשק עם תכונות מפתח של תוספים אלה:

en: Upgrade to Revisions Pro
he_IL: שדרג ל-PublishPress Revisions Pro

en: Upgrade to Revisions Pro for integration with our PublishPress Planner Notifications framework.
he_IL: שדרגו ל-Revisions Pro כדי לשלב עם מסגרת ההודעות של PublishPress Planner.

en: Upgrade to Revisions Pro to send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
he_IL: שדרג ל-Revisions Pro כדי לשלוח הודעות על פעולה של תיקונים באמצעות מערכת %1$sPublishPress Planner Notifications%2$s הניתנת להתאמה אישית.

en: Upgrade to Revisions Pro to unlock Planner Notifications integration.
he_IL: שדרגו ל-Revisions Pro כדי לפתוח את האינטגרציה של הודעות Planner.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
he_IL: שדרג לגרסה פרו עבור תאימות אופטימלית ותמיכה מקצועית מהירה.

en: Use %1$sPlanner Notifications%2$s
he_IL: השתמש בהודעות %1$sPlanner Notifications%2$s

en: Use WP-Cron scheduling
he_IL: השתמש בתזמון WP-Cron

en: Use alternate labeling: "Working Copy" > "Change Request" > "Scheduled Change"
he_IL: שימוש בתוויות חלופיות: "עותק עבודה" > "בקשת שינוי" > "שינוי מתוכנן"

en: Use extended captions for Approve button in Post Editor
he_IL: שימוש בכותרות מורחבות עבור כפתור אישור בעורך הפוסטים

en: Use this tab to make NETWORK-WIDE changes to PublishPress Revisions settings. %s
he_IL: השתמש בלשונית זו כדי לבצע שינויים ברשת עבור הגדרות PublishPress Revisions. %s

[ctx: User role]
en: Revisor
he_IL: עורך

en: Users can always administer revisions to their own editable posts
he_IL: משתמשים יכולים תמיד לנהל גרסאות של הפוסטים הניתנים לעריכה שלהם

en: Users matching Planner > Notifications configuration get revision notifications only if they can edit the published post.
he_IL: משתמשים התואמים את הגדרת Planner > Notifications מקבלים הודעות תיקון רק אם הם יכולים לערוך את הפוסט שפורסם.

en: Users will need the %s to edit others' Unsubmitted Revisions.
he_IL: משתמשים יזדקקו ל %s כדי לערוך גרסאות לא מוגשות של אחרים.

en: Users will need the manage_unsubmitted_revisions capability to edit others' Unsubmitted Revisions.
he_IL: משתמשים יזדקקו ליכולת manage_unsubmitted_revisions כדי לערוך גרסאות לא מוגשות של אחרים.

en: View / Approve
he_IL: צפה / אשר

en: View / Moderate saved revision
he_IL: צפה / נהל גרסה שמורה

en: View / Publish
he_IL: צפה / פרסם

en: View / Submit saved revision
he_IL: צפה / שלח גרסה שמורה

en: View / moderate saved revision
he_IL: צפה / נהל גרסה שמורה

en: View Knowledge Base
he_IL: צפה במאגר הידע

en: View Past Revisions.
he_IL: צפה בשינויים קודמים.

en: View it online:
he_IL: צפה בזה באינטרנט:

en: View only revisions of %s
he_IL: הצג רק גרסאות של %s

en: View preview
he_IL: צפה בתצוגה מקדימה

en: View published post
he_IL: הצג פוסט שפורסם

en: View revision in progress
he_IL: צפה בגרסה בעבודה

en: View saved revision
he_IL: צפה בגרסה שמורה

en: View unsaved changes
he_IL: צפה בשינויים לא שמורים

en: When a %s is published, update post modified date to current time.
he_IL: כאשר %s מתפרסם, עדכן את תאריך שינוי הפוסט לזמן הנוכחי.

en: When a %s is published, update post publish date to current time.
he_IL: כאשר %s מתפרסם, עדכן את תאריך פרסום הפוסט לזמן הנוכחי.

en: When a new revision is created by any user who is allowed to submit revisions, automatically submit it.
he_IL: כאשר גרסה חדשה נוצרת על ידי כל משתמש המורשה להגיש גרסאות, יש להגיש אותה אוטומטית.

en: With PublishPress Planner Pro, send notifications to a Slack channel
he_IL: עם PublishPress Planner Pro, שלחו הודעות לערוץ Slack

en: Work around cache plugin conflicts by requerying for revisions before suppressing the New Revision link.
he_IL: עבודה סביב קונפליקטים של תוסף מטמון על ידי חיפוש מחדש עבור גרסאות לפני דיכוי הקישור לגרסה חדשה.

en: Working Copies
he_IL: עותקים עובדים

en: Working Copies <span class="count">(%d)</span> | Working Copies <span class="count">(%d)</span>
he_IL[0]: עותקים עובדים <span class="count">(%d)</span>
he_IL[1]: עותק עובד <span class="count">(%d)</span>

en: Working Copy
he_IL: עותק עובד

en: Working Copy creation requires role capability
he_IL: יצירת עותק עבודה דורשת יכולת תפקיד

en: Working Copy ready
he_IL: עותק עובד מוכן

en: Y/m/d g:i a
he_IL: ש/ח/ש g:i a

en: Y/m/d, g:i:s a
he_IL: ש/ח/ש, g:i:s a

en: You are not allowed to manage revisions.
he_IL: אינך מורשה לנהל גרסאות.

en: You can also specify %1$sdefaults for site-specific settings%2$s.
he_IL: אתה יכול גם לציין %1$sברירות מחדל עבור הגדרות ספציפיות לאתר%2$s.

en: You're using PublishPress Revisions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
he_IL: אתה משתמש ב-PublishPress Revisions Free. הגרסה המקצועית כוללת יותר תכונות ותמיכה. %sשדרג לגרסה מקצועית%s

en: [%s] %s Publication Notice
he_IL: [%s] הודעת פרסום %s

en: [%s] %s Updated
he_IL: [%s] %s עודכן

en: [%s] Revision Approval Notice
he_IL: [%s] הודעת אישור גרסה

en: filter:
he_IL: סנן:

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Revisions
he_IL: גרסאות

en: just now
he_IL: עכשיו

en: network-wide control of "%s"
he_IL: שליטה ברשת על "%s"

en: no %s revisions available.
he_IL: אין %s גרסאות זמינות.

[ctx: revision date]
en: on %s
he_IL: ב-%s

[ctx: revisions]
en: Compare
he_IL: השווה

[ctx: revisions]
en: Decline
he_IL: דחה

en: select
he_IL: בחר

en: select recipients
he_IL: בחר נמען

en: show current users (%d)
he_IL: הצג משתמשים נוכחיים (%d)

en: show eligible users (%d)
he_IL: הצג משתמשים זכאים (%d)

en: unselect
he_IL: בטל בחירה
