PublishPress Revisions Free 3.8.0-rc4 - en to fa_IR translation catalogue (560 entries)

note: Description of the plugin
en: Maintain published content with teamwork and precision using the Revisions model to submit, approve and schedule changes.
fa_IR: با استفاده از مدل ویرایش‌ها، محتویات منتشر شده را با همکاری و دقت حفظ کنید تا تغییرات را ارسال، تأیید و زمانبندی کنید.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
fa_IR: متأسفیم، شما اجازه حذف این ویرایش را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to approve this revision.
fa_IR: متأسفیم، شما اجازه تأیید این ویرایش را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to submit this revision.
fa_IR: متأسفیم، شما اجازه ارسال این ویرایش را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to decline this revision.
fa_IR: متأسفیم، شما اجازه رد این ویرایش را ندارید.

en: The revision was restored.
fa_IR: ویرایش بازیابی شد.

en: The revision was scheduled for publication.
fa_IR: ویرایش برای انتشار زمانبندی شد.

en: The revision was published.
fa_IR: ویرایش منتشر شد.

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post. See %sdocumentation%s.
fa_IR: برای ایجاد ویرایش این پست، قابلیت unfiltered_html نیاز است. به %sمدارک%s مراجعه کنید.

en: The post already has a revision in process.
fa_IR: این پست قبلاً یک ویرایش در حال انجام دارد.

en: Revision
fa_IR: ویرایش

en: Has Revision
fa_IR: دارای ویرایش

en: New Revisions
fa_IR: ویرایش‌های جدید

en: PublishPress Revisions Network Settings
fa_IR: تنظیمات شبکه ویرایش‌های PublishPress

en: Network Settings
fa_IR: تنظیمات شبکه

en: PublishPress Revisions Network Defaults
fa_IR: پیش‌فرض‌های شبکه ویرایش‌های PublishPress

en: Network Defaults
fa_IR: تنظیمات شبکه

en: Scheduled Revisions are unavailable because WP-Cron is disabled. If you are triggering WP-Cron externally, see %sRevisions > Settings > New Revisions > Scheduling%s.
fa_IR: بازبینی‌های زمان‌بندی شده در دسترس نیستند زیرا WP-Cron غیرفعال است. اگر شما WP-Cron را به صورت خارجی فعال می‌کنید، به %sبازبینی‌ها > تنظیمات > بازبینی‌های جدید > زمان‌بندی%s مراجعه کنید.

en: Revisions
fa_IR: بازبینی‌ها

en: Past Revisions
fa_IR: بازبینی‌های گذشته

en: PublishPress Revisions Settings
fa_IR: تنظیمات بازبینی‌های PublishPress

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Upgrade to Pro
fa_IR: ارتقاء به نسخه پرو

en: Can edit draft Posts from other users.
fa_IR: می‌تواند پیش‌نویس پست‌های کاربران دیگر را ویرایش کند.

en: Can edit Revisions from other users.
fa_IR: می‌تواند بازبینی‌های کاربران دیگر را ویرایش کند.

en: Can see New Revisions from other users.
fa_IR: می‌تواند بازبینی‌های جدید کاربران دیگر را ببیند.

en: Can access New Revisions.
fa_IR: می‌تواند به بازبینی‌های جدید دسترسی داشته باشد.

en: Can manage Unsubmitted Revisions.
fa_IR: می‌تواند بازبینی‌های ارسال نشده را مدیریت کند.

en: Preview other user's Revisions (without needing editing access).
fa_IR: پیش‌نمایش بازبینی‌های کاربر دیگر (بدون نیاز به دسترسی ویرایش).

en: Restore an archived Revision as the current revision.
fa_IR: یک بازبینی آرشیو شده را به عنوان بازبینی جاری بازگردانی کنید.

en: View Past Revisions.
fa_IR: بازبینی‌های گذشته را مشاهده کنید.

en: If you like %1$s, please leave us a %2$s rating. Thank you!
fa_IR: اگر %1$s را دوست دارید، لطفاً برای ما یک %2$s امتیاز بدهید. متشکریم!

en: About PublishPress Revisions
fa_IR: درباره بازبینی‌های PublishPress

en: About
fa_IR: درباره

en: PublishPress Revisions Documentation
fa_IR: مستندات بازبینی‌های PublishPress

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Contact the PublishPress team
fa_IR: با تیم PublishPress تماس بگیرید

en: Contact
fa_IR: تماس

en: show current users (%d)
fa_IR: نمایش کاربران فعلی (%d)

en: show eligible users (%d)
fa_IR: نمایش کاربران واجد شرایط (%d)

en: filter:
fa_IR: فیلتر:

en: select
fa_IR: انتخاب

en: unselect
fa_IR: عدم انتخاب

en: This was an update to a revision which is still in the workflow process.
fa_IR: این یک به‌روزرسانی برای یک بازنگری است که هنوز در فرآیند کار است.

en: This was an update to a revision which was published after further editing.
fa_IR: این یک به‌روزرسانی برای یک بازنگری است که پس از ویرایش بیشتر منتشر شد.

en: Revision Author: %s
fa_IR: نویسنده بازنگری: %s

en: Post Author: %s
fa_IR: نویسنده پست: %s

en: Revision Date: %s
fa_IR: تاریخ بازنگری: %s

en: Approved by: %s
fa_IR: تأیید شده توسط: %s

en: Publication Date: %s
fa_IR: تاریخ انتشار: %s

en: Search results for "%s"
fa_IR: نتایج جستجو برای "%s"

en: Delete Revision
fa_IR: حذف بازنگری

en: Post Type
fa_IR: نوع پست

en: Revised By
fa_IR: بازنگری شده توسط

en: Revision Date
fa_IR: تاریخ بازنگری

en: Action
fa_IR: عملیات

en: Approved By
fa_IR: تأیید شده توسط

en: Published Date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Published Author
fa_IR: نویسنده منتشر شده

en: just now
fa_IR: همین حالا

en: %s minutes ago
fa_IR: %s دقیقه پیش

en: %s minute ago
fa_IR: %s دقیقه پیش

en: %s hours ago
fa_IR: %s ساعت پیش

en: %s hour ago
fa_IR: %s ساعت پیش

en: Scheduled Revision Publication
fa_IR: انتشار بازبینی برنامه‌ریزی‌شده

en: Revision Publication
fa_IR: انتشار بازبینی

en: Edit of %s
fa_IR: ویرایش %s

en: Edit of published Revision
fa_IR: ویرایش بازبینی منتشر شده

en: Direct Edit
fa_IR: ویرایش مستقیم

en: All Post Types
fa_IR: همه انواع پست‌ها

en: All Revision Authors
fa_IR: همه نویسندگان بازبینی

en: All Revision Dates
fa_IR: همه تاریخ‌های بازبینی

en: All Publish Dates
fa_IR: همه تاریخ‌های انتشار

en: All Approvers
fa_IR: همه تأییدکنندگان

en: All Authors
fa_IR: همه نویسندگان

en: Reset Filters
fa_IR: تنظیم مجدد فیلترها

en: All
fa_IR: همه

en: My Revisions
fa_IR: ویرایش‌های من

en: Compare Changes in %s
fa_IR: مقایسه تغییرات در %s

en: Preview Revision
fa_IR: پیش‌نمایش ویرایش

en: Edit parent revision
fa_IR: ویرایش ویرایش والد

en: Edit parent post
fa_IR: ویرایش پست والد

en: Edit Parent
fa_IR: ویرایش والد

en: List Revisions of this Post
fa_IR: لیست ویرایش‌های این پست

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Delete Past Revision
fa_IR: حذف ویرایش گذشته

en: No revisions found.
fa_IR: هیچ ویرایشی پیدا نشد.

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: View preview
fa_IR: مشاهده پیش‌نمایش

en: Y/m/d, g:i:s a
fa_IR: Y/m/d, g:i:s ب.ظ

en: Y/m/d g:i a
fa_IR: Y/m/d g:i ب.ظ

en: Scheduled publication: %s
fa_IR: انتشار برنامه‌ریزی شده: %s

en: Requested publication: %s
fa_IR: انتشار درخواست شده: %s

en: This revision is not scheduled yet. It must be approved.
fa_IR: این ویرایش هنوز برنامه‌ریزی نشده است. باید تأیید شود.

en: No author
fa_IR: بدون نویسنده

note: translators: %s: post title
en: Edit published post
fa_IR: ویرایش پست منتشر شده

note: translators: %s: post title
en: View only revisions of %s
fa_IR: فقط نسخه‌های اصلاح‌شده %s را مشاهده کنید

en: View published post
fa_IR: مشاهده پست منتشر شده

en: Compare Past Revisions
fa_IR: مقایسه نسخه‌های گذشته

en: History
fa_IR: تاریخچه

en: My Activity
fa_IR: فعالیت من

en: All %s
fa_IR: همه %s

en: Unschedule
fa_IR: لغو زمان‌بندی

note: translators: %s: post title
en: Discard Revision
fa_IR: رد کردن نسخه

en: All Revision Statuses
fa_IR: همه وضعیت‌های نسخه

en: All Posts
fa_IR: همه پست‌ها

note: translators: %s: post title
en: Edit Revision
fa_IR: ویرایش نسخه

en: Compare Changes
fa_IR: مقایسه تغییرات

en: Publish <b>on approval</b>
fa_IR: منتشر کردن <b>پس از تأیید</b>

en: Revision updated. %sView Preview%s
fa_IR: نسخه به‌روزرسانی شد. %sنمایش پیش‌نمایش%s

en: Revision updated.
fa_IR: نسخه به‌روزرسانی شد.

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy content to the clipboard.
fa_IR: محتوا را به کلیپ‌بورد کپی کنید.

en: Copy the above content to the clipboard.
fa_IR: محتوای بالا را به کلیپ‌بورد کپی کنید.

en: Compare %s of "%s"
fa_IR: مقایسه %s از "%s"

en: Post Date
fa_IR: تاریخ پست

en: Post Parent
fa_IR: والد پست

en: Menu Order
fa_IR: ترتیب منو

en: Comment Status
fa_IR: وضعیت نظر

en: Ping Status
fa_IR: وضعیت پینگ

en: Page Template
fa_IR: قالب صفحه

en: Featured Image
fa_IR: تصویر برجسته

en: Beaver Builder Data
fa_IR: داده‌های بیور بیلدر

en: Beaver Builder Settings
fa_IR: تنظیمات بیور بیلدر

en: Scheduled for
fa_IR: برنامه‌ریزی شده برای

en: Requested for
fa_IR: درخواست شده برای

en: Modified
fa_IR: تغییر یافته

en: %s%s from now
fa_IR: %s%s از حالا

en: Approve
fa_IR: تأیید

en: Preview / Approve
fa_IR: پیش‌نمایش / تأیید

en: Preview
fa_IR: پیش‌نمایش

en: Preview / Restore
fa_IR: پیش‌نمایش / بازیابی

en: Manage
fa_IR: مدیریت

en: List
fa_IR: لیست

en: All settings on this tab are assigned network-wide.
fa_IR: تمام تنظیمات در این برگه به صورت شبکه‌ای اختصاص یافته‌اند.

en: Setting Scope
fa_IR: دامنه تنظیمات

en: Features
fa_IR: ویژگی‌ها

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Integrations
fa_IR: یکپارچه‌سازی‌ها

en: Statuses
fa_IR: وضعیت‌ها

en: Notifications
fa_IR: اطلاعیه‌ها

en: Revision Submission
fa_IR: ارسال نسخه

en: Use alternate labeling: "Working Copy" > "Change Request" > "Scheduled Change"
fa_IR: از برچسب‌گذاری جایگزین استفاده کنید: "نسخه کاری" > "درخواست تغییر" > "تغییر برنامه‌ریزی‌شده"

en: New Revisions access requires role capability
fa_IR: دسترسی به نسخه‌های جدید نیاز به قابلیت نقش دارد

en: Managing %s requires role capability
fa_IR: مدیریت %s نیاز به قابلیت نقش دارد

en: Working Copy creation requires role capability
fa_IR: ایجاد نسخه کاری نیاز به قابلیت نقش دارد

en: Revision creation requires role capability
fa_IR: ایجاد نسخه نیاز به قابلیت نقش دارد

en: Posts / Pages list: Use "Edit" caption for %s link
fa_IR: لیست پست‌ها / صفحات: از عنوان "ویرایش" برای لینک %s استفاده کنید

en: Enable %s
fa_IR: فعال کردن %s

en: Limit to one active revision per post
fa_IR: محدود کردن به یک نسخه فعال در هر پست

en: Refresh "Has Revision" flag before suppressing Create Revision
fa_IR: پرچم "دارای نسخه" را قبل از غیرفعال کردن ایجاد نسخه تازه‌سازی کنید

en: If post contains custom html, require unfiltered_html capability
fa_IR: اگر پست شامل html سفارشی است، نیاز به قابلیت unfiltered_html دارد

en: Auto-submit revisions created by a user with publishing capability
fa_IR: نسخه‌های ایجاد شده توسط کاربری با قابلیت انتشار به‌طور خودکار ارسال شوند

en: Auto-submit revisions
fa_IR: ارسال خودکار نسخه‌ها

en: Change Request submission require role capability
fa_IR: ارسال درخواست تغییر به قابلیت نقش نیاز دارد

en: Revision submission requires role capability
fa_IR: ارسال تجدید نظر به قابلیت نقش نیاز دارد

en: Editing others' Revisions requires role capability
fa_IR: ویرایش تجدید نظرهای دیگران به قابلیت نقش نیاز دارد

en: Listing others' Revisions requires role capability
fa_IR: فهرست کردن تجدید نظرهای دیگران به قابلیت نقش نیاز دارد

en: Users can always administer revisions to their own editable posts
fa_IR: کاربران همیشه می‌توانند تجدید نظرها را به پست‌های قابل ویرایش خود مدیریت کنند

en: Also notify on Revision Update
fa_IR: همچنین در مورد به‌روزرسانی تجدید نظر اطلاع‌رسانی کنید

en: Apply API actions to mimic Post Update
fa_IR: اعمال اقدامات API برای شبیه‌سازی به‌روزرسانی پست

en: Hide html tags on Compare screen
fa_IR: مخفی کردن تگ‌های html در صفحه مقایسه

en: Hide copy buttons on Compare screen
fa_IR: مخفی کردن دکمه‌های کپی در صفحه مقایسه

en: Use WP-Cron scheduling
fa_IR: استفاده از برنامه‌ریزی WP-Cron

en: Site uses a custom trigger for WP-Cron tasks
fa_IR: سایت از یک trigger سفارشی برای وظایف WP-Cron استفاده می‌کند

en: Asynchronous Publishing
fa_IR: انتشار غیرهمزمان

en: Update Publish Date
fa_IR: به‌روزرسانی تاریخ انتشار

en: Update Modified Date
fa_IR: به‌روزرسانی تاریخ ویرایش شده

en: Use %1$sPlanner Notifications%2$s
fa_IR: استفاده از %1$sاطلاعیه‌های برنامه‌ریزی%2$s

en: Email original Author when a %s is submitted
fa_IR: ایمیل به نویسنده اصلی زمانی که یک %s ارسال می‌شود

en: Email the original Author when a %s is approved
fa_IR: ایمیل به نویسنده اصلی زمانی که یک %s تأیید می‌شود

en: Email the Revisor when a %s is approved
fa_IR: ایمیل به بازنگر زمانی که یک %s تأیید می‌شود

en: Email the original Author when a %s is published
fa_IR: ایمیل به نویسنده اصلی زمانی که یک %s منتشر می‌شود

en: Email the Revisor when a %s is published
fa_IR: ایمیل به بازنگر زمانی که یک %s منتشر می‌شود

en: Enable notification buffer
fa_IR: فعال کردن بافر اعلان

en: Revisors can create a new revision for any custom post type
fa_IR: بازنگرها می‌توانند یک بازنگری جدید برای هر نوع پست سفارشی ایجاد کنند

en: Prevent Revisors from editing others' unpublished Posts
fa_IR: جلوگیری از ویرایش پست‌های منتشر نشده دیگران توسط بازنگرها

en: Add database index to posts table for Revision queries
fa_IR: افزودن ایندکس پایگاه داده به جدول پست‌ها برای پرس‌وجوهای بازنگری

en: Display Hints
fa_IR: نمایش نکات

en: Delete settings and Revisions if plugin is deleted
fa_IR: حذف تنظیمات و بازنگری‌ها اگر افزونه حذف شود

en: Show Preview Links
fa_IR: نمایش لینک‌های پیش‌نمایش

en: Preview Link Type
fa_IR: نوع لینک پیش‌نمایش

en: Modify preview link for better theme compatibility
fa_IR: تعدیل لینک پیش‌نمایش برای سازگاری بهتر با تم

en: Theme Compat: For front page revision preview, set home flag
fa_IR: سازگاری تم: برای پیش‌نمایش بازنگری صفحه اصلی، پرچم خانه را تنظیم کنید

en: Approve Button on Compare screen
fa_IR: دکمه تأیید در صفحه مقایسه

en: Copy revision comments to published post
fa_IR: کپی نظرات بازنگری به پست منتشر شده

en: Compare Past Revisions ordering:
fa_IR: مقایسه ترتیب بازنگری‌های گذشته:

en: List %s for "My Activity" or "Revisions to My Posts" view
fa_IR: فهرست %s برای نمایش "فعالیت من" یا "بازنگری‌ها به پست‌های من"

en: Store custom fields of submitted and scheduled revisions for archive
fa_IR: ذخیره فیلدهای سفارشی بازنگری‌های ارسال شده و زمان‌بندی شده برای بایگانی

en: Keep an archive of revision edits, even after the revision is published
fa_IR: نگهداری بایگانی از ویرایش‌های بازنگری، حتی پس از انتشار بازنگری

en: Show Current Revision top bar after revision publication
fa_IR: نمایش نوار بالای بازنگری جاری پس از انتشار بازنگری

en: On Revision publication, delete Editorial Comments
fa_IR: هنگام انتشار بازنگری، نظرات ویراستاری را حذف کنید

en: Enable deletion queue
fa_IR: فعال کردن صف حذف

en: Allow Past Revisions to be deleted
fa_IR: اجازه حذف بازنگری‌های گذشته

en: Restoring a Revision requires role capability
fa_IR: بازیابی یک تجدید نظر نیاز به قابلیت نقش دارد

en: Compatibility Mode
fa_IR: حالت سازگاری

en: Planner Notifications Access-Limited
fa_IR: دسترسی به اعلان‌های برنامه‌ریز محدود شده

en: Maximum Revisions per post
fa_IR: حداکثر تجدید نظرها در هر پست

en: Apply Post Permissions to Revisions
fa_IR: اعمال مجوزهای پست به تجدید نظرها

en: Enable legacy email notifications
fa_IR: فعال‌سازی اعلان‌های ایمیل قدیمی

en: Use extended captions for Approve button in Post Editor
fa_IR: استفاده از زیرنویس‌های گسترش یافته برای دکمه تأیید در ویرایشگر پست

en: Allow the Author field to be modified by Revision
fa_IR: اجازه دادن به اصلاح فیلد نویسنده توسط تجدید نظر

en: Create Revision button in editor opens new tab
fa_IR: دکمه ایجاد تجدید نظر در ویرایشگر یک تب جدید باز می‌کند

en: Query Loop Block: Adjust Revisor and Contributor capabilities to allow previewing in Revision editor
fa_IR: بلوک حلقه پرس و جو: تنظیم قابلیت‌های بازنگر و مشارکت‌کننده برای اجازه پیش‌نمایش در ویرایشگر تجدید نظر

en: Disable Rank Math SEO panel for Revision edit
fa_IR: غیرفعال کردن پنل سئو Rank Math برای ویرایش تجدید نظر

en: Allow custom fields (post meta) to be revisioned
fa_IR: اجازه دادن به فیلدهای سفارشی (متای پست) برای تجدید نظر

en: Permission for Submit Revision also enables Revision creation
fa_IR: مجوز برای ارسال تجدید نظر همچنین ایجاد تجدید نظر را فعال می‌کند

en: Email designated Publishers when a %s is submitted
fa_IR: ایمیل به ناشران مشخص شده زمانی که یک %s ارسال می‌شود

en: Email designated Publishers when a %s is published
fa_IR: ایمیل به ناشران مشخص شده زمانی که یک %s منتشر می‌شود

en: Email designated Publishers when a %s is approved
fa_IR: ایمیل به ناشران مشخص شده زمانی که یک %s تأیید می‌شود

en: Email Editors and Administrators when a %s is submitted
fa_IR: ایمیل به ویرایشگران و مدیران زمانی که یک %s ارسال می‌شود

en: Email Editors and Administrators when a %s is published
fa_IR: ایمیل به ویرایشگران و مدیران زمانی که یک %s منتشر می‌شود

en: Email Editors and Administrators when a %s is approved
fa_IR: ایمیل به ویرایشگران و مدیران زمانی که یک %s تأیید می‌شود

en: PublishPress Revisions Site Settings
fa_IR: تنظیمات سایت تجدید نظرهای PublishPress

en: These are the default settings for options which can be adjusted per-site.
fa_IR: اینها تنظیمات پیش‌فرض برای گزینه‌هایی هستند که می‌توانند به صورت جداگانه برای هر سایت تنظیم شوند.

en: Use this tab to make NETWORK-WIDE changes to PublishPress Revisions settings. %s
fa_IR: از این زبانه برای ایجاد تغییرات در سطح شبکه در تنظیمات PublishPress Revisions استفاده کنید. %s

en: You can also specify %1$sdefaults for site-specific settings%2$s.
fa_IR: شما همچنین می‌توانید %1$sتنظیمات پیش‌فرض مخصوص سایت%2$s را مشخص کنید.

en: Here you can change the default value for settings which are controlled separately on each site.
fa_IR: در اینجا می‌توانید مقدار پیش‌فرض تنظیماتی را که به صورت جداگانه در هر سایت کنترل می‌شوند، تغییر دهید.

en: Note that %1$s network-wide settings%2$s may also be available.
fa_IR: توجه داشته باشید که %1$sتنظیمات در سطح شبکه%2$s نیز ممکن است در دسترس باشد.

en: License
fa_IR: مجوز

en: Past Revisions are earlier versions of a post.
fa_IR: Revisionهای گذشته نسخه‌های قبلی یک پست هستند.

en: This post type does not support Past Revisions.
fa_IR: این نوع پست از Revisionهای گذشته پشتیبانی نمی‌کند.

en: New Revisions are changes which are not yet published.
fa_IR: Revisionهای جدید تغییراتی هستند که هنوز منتشر نشده‌اند.

en: Note: Third party code may cause some post types to be incompatible with PublishPress Revisions.
fa_IR: توجه: کد شخص ثالث ممکن است باعث شود برخی از انواع پست با PublishPress Revisions سازگار نباشند.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Planner Pro%s.
fa_IR: برای ادغام Revisionها در تقویم محتوا، نمای کلی و تخته محتوا، لطفاً %sPublishPress Planner Pro%s را به‌روزرسانی کنید.

en: Ready to enhance your revision workflow?
fa_IR: آماده‌اید که جریان کار Revision خود را بهبود ببخشید؟

en: Get PublishPress Statuses Pro and optimize your revision process with custom revision statuses.
fa_IR: PublishPress Statuses Pro را دریافت کنید و فرآیند Revision خود را با وضعیت‌های سفارشی بهینه کنید.

en: Define your own statuses before or after Revision Submitted
fa_IR: وضعیت‌های خود را قبل یا بعد از ارسال Revision تعریف کنید

en: New predefined statuses: Deferred, Needs Work, Rejected
fa_IR: وضعیت‌های پیش‌فرض جدید: معلق، نیاز به کار، رد شده

en: Statuses can be specific to a post type
fa_IR: وضعیت‌ها می‌توانند خاص یک نوع پست باشند

en: Control access to statuses per-role
fa_IR: دسترسی به وضعیت‌ها را بر اساس نقش کنترل کنید

en: Status workflow can be nested with sub-statuses
fa_IR: جریان کار وضعیت می‌تواند با زیر وضعیت‌ها تو در تو باشد

en: Get PublishPress Statuses Pro
fa_IR: PublishPress Statuses Pro را دریافت کنید

en: Learn More
fa_IR: بیشتر بیاموزید

en: Install Statuses Pro to unlock custom revision statuses.
fa_IR: نصب Statuses Pro برای آنلاک کردن وضعیت‌های سفارشی تجدید نظر.

en: Configure for any post type and role to match your editing workflow.
fa_IR: برای هر post type و نقش پیکربندی کنید تا با گردش کار ویرایش شما مطابقت داشته باشد.

en: Get Statuses Pro
fa_IR: دریافت Statuses Pro

en: Maximum revisions per post:
fa_IR: حداکثر تجدید نظرها در هر پست:

en: (unlimited)
fa_IR: (نامحدود)

en: Note that archiving can also be disabled by %1$sPost Type%2$s.
fa_IR: توجه داشته باشید که آرشیو کردن نیز می‌تواند توسط %1$sPost Type%2$s غیرفعال شود.

en: %s capability
fa_IR: %s قابلیت

en: Assign capability to roles
fa_IR: تخصیص قابلیت به نقش‌ها

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the %s.
fa_IR: جلوگیری از بازگرداندن تجدید نظر توسط غیرمدیران بدون %s.

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the restore_revisions capability
fa_IR: جلوگیری از بازگرداندن تجدید نظر توسط غیرمدیران بدون قابلیت restore_revisions

en: Modification Date
fa_IR: تاریخ اصلاح

en: Revision Creation
fa_IR: ایجاد تجدید نظر

en: Submission
fa_IR: ارسال

en: Scheduling
fa_IR: زمان‌بندی

en: Publication
fa_IR: انتشار

en: Management
fa_IR: مدیریت

en: Create Revision capabilities
fa_IR: ایجاد قابلیت‌های تجدید نظر

en: Assign capabilities to roles
fa_IR: تخصیص قابلیت‌ها به نقش‌ها

en: If the user can't edit the published post, require %s.
fa_IR: اگر کاربر نتواند پست منتشر شده را ویرایش کند، نیاز به %s است.

en: If the user can't edit the published post, require Create Revision capabilities (copy_posts, copy_others_pages, etc.)
fa_IR: اگر کاربر نتواند پست منتشر شده را ویرایش کند، به قابلیت‌های ایجاد نسخه (copy_posts, copy_others_pages و غیره) نیاز است.

en: To expand the Pages list, assign %s.
fa_IR: برای گسترش فهرست صفحات، %s را اختصاص دهید.

en: Listing capabilities
fa_IR: قابلیت‌های فهرست‌گذاری

en: To expand the Pages list, assign Listing capabilities (list_others_pages, list_published_posts, etc.)
fa_IR: برای گسترش فهرست صفحات، قابلیت‌های فهرست‌گذاری (list_others_pages, list_published_posts و غیره) را اختصاص دهید.

en: This plugin introduces a new user role, "Revisor."
fa_IR: این افزونه یک نقش کاربری جدید به نام "Revisor" معرفی می‌کند.

en: Revision by a user who does not have the %s will cause all custom html tags to be stripped out.
fa_IR: نسخه‌برداری توسط کاربری که %s را ندارد باعث می‌شود تمام تگ‌های html سفارشی حذف شوند.

en: Revision by a user who does not have the unfiltered_html capability will cause all custom html tags to be stripped out.
fa_IR: نسخه‌برداری توسط کاربری که قابلیت unfiltered_html را ندارد باعث می‌شود تمام تگ‌های html سفارشی حذف شوند.

en: Broadest compat including Elementor, Divi, Beaver Builder
fa_IR: گسترده‌ترین سازگاری شامل Elementor، Divi، Beaver Builder

en: Standard storage schema for broadest 3rd party compat
fa_IR: طرح ذخیره‌سازی استاندارد برای گسترده‌ترین سازگاری با طرف‌های سوم

en: Enhanced Revision access control with PublishPress plugins
fa_IR: کنترل دسترسی به نسخه‌های بهبود یافته با افزونه‌های PublishPress

en: In enhanced mode, a Revision's status is stored by standard WordPress schema. Some plugins are incompatible.
fa_IR: در حالت بهبود یافته، وضعیت یک نسخه بر اساس طرح استاندارد WordPress ذخیره می‌شود. برخی از افزونه‌ها سازگار نیستند.

en: Prevent Revision creation if the post already has another Revision in progress.
fa_IR: از ایجاد نسخه جلوگیری کنید اگر پست در حال حاضر یک نسخه دیگر در حال پیشرفت دارد.

en: Work around cache plugin conflicts by requerying for revisions before suppressing the New Revision link.
fa_IR: با درخواست مجدد برای نسخه‌ها قبل از خاموش کردن لینک نسخه جدید، از تضادهای افزونه کش جلوگیری کنید.

en: If the user does not have a regular Edit link, recaption the %s link as "Edit."
fa_IR: اگر کاربر لینک ویرایش عادی ندارد، لینک %s را به عنوان "ویرایش" تغییر نام دهید.

en: Default labels are "Not Submitted for Approval", "Submitted for Approval", "Scheduled Revision"
fa_IR: برچسب‌های پیش‌فرض "برای تأیید ارسال نشده"، "برای تأیید ارسال شده"، "نسخه زمان‌بندی شده" هستند.

en: Enable published content to be copied, edited, submitted for approval and managed on the %sNew Revisions%s screen.
fa_IR: امکان کپی، ویرایش، ارسال برای تأیید و مدیریت محتوای منتشر شده در صفحه %sنسخه‌های جدید%s را فعال کنید.

en: Submit Revision capabilities
fa_IR: قابلیت‌های ارسال نسخه

en: If the user can't edit the published post, require Submit Revision capabilities (revise_posts, revise_others_pages, etc.)
fa_IR: اگر کاربر نتواند پست منتشر شده را ویرایش کند، به قابلیت‌های ارسال نسخه (revise_posts, revise_others_pages و غیره) نیاز است.

en: When a %s is published, update post publish date to current time.
fa_IR: زمانی که یک %s منتشر می‌شود، تاریخ انتشار پست را به زمان جاری به‌روزرسانی کنید.

en: When a %s is published, update post modified date to current time.
fa_IR: زمانی که یک %s منتشر می‌شود، تاریخ ویرایش پست را به زمان جاری به‌روزرسانی کنید.

en: When a new revision is created by any user who is allowed to submit revisions, automatically submit it.
fa_IR: زمانی که یک نسخه جدید توسط هر کاربری که مجاز به ارسال نسخه‌ها است ایجاد شود، به‌طور خودکار آن را ارسال کنید.

en: Auto-submit revisions if the user can directly edit the main post.
fa_IR: نسخه‌ها را به‌طور خودکار ارسال کنید اگر کاربر می‌تواند به‌طور مستقیم پست اصلی را ویرایش کند.

en: This allows immediate approval within the Compare screen. If disabled, a Preview link is provided instead.
fa_IR: این امکان تأیید فوری را در صفحه مقایسه فراهم می‌کند. اگر غیرفعال باشد، یک لینک پیش‌نمایش به‌جای آن ارائه می‌شود.

en: If a currently published post or page is edited and a future date set, the change will not be applied until the selected date.
fa_IR: اگر یک پست یا صفحه منتشر شده در حال حاضر ویرایش شود و یک تاریخ آینده تعیین شود، تغییر تا تاریخ انتخاب شده اعمال نخواهد شد.

en: Publish scheduled revisions using the WP-Cron mechanism. On some sites, publication will fail if this setting is disabled.
fa_IR: نسخه‌های زمان‌بندی شده را با استفاده از مکانیزم WP-Cron منتشر کنید. در برخی سایت‌ها، انتشار در صورت غیرفعال بودن این تنظیم ناموفق خواهد بود.

en: Publish scheduled revisions asynchronously, via a secondary http request from the server.  This is usually best since it eliminates delay, but some servers may not support it.
fa_IR: نسخه‌های زمان‌بندی شده را به‌صورت ناهمزمان، از طریق یک درخواست HTTP ثانویه از سرور منتشر کنید. این معمولاً بهترین حالت است زیرا تأخیر را حذف می‌کند، اما برخی سرورها ممکن است از آن پشتیبانی نکنند.

en: The WP-Cron trigger is disabled, but scheduled tasks are still excecuted using a custom trigger.
fa_IR: تراگر WP-Cron غیرفعال است، اما وظایف زمان‌بندی شده هنوز با استفاده از یک تراگر سفارشی اجرا می‌شوند.

en: Caption the button as either "Approve and Publish" or "Approve and Schedule."
fa_IR: دکمه را به عنوان «تأیید و انتشار» یا «تأیید و زمان‌بندی» نام‌گذاری کنید.

en: This may improve compatibility with some plugins.
fa_IR: این ممکن است سازگاری با برخی افزونه‌ها را بهبود بخشد.

en: Control New Revisions access with the %s.
fa_IR: دسترسی به نسخه‌های جدید را با %s کنترل کنید.

en: Control New Revisions access with the manage_revision_queue capability.
fa_IR: دسترسی به نسخه‌های جدید را با قابلیت manage_revision_queue کنترل کنید.

en: Users will need the %s to edit others' Unsubmitted Revisions.
fa_IR: کاربران برای ویرایش نسخه‌های غیرمنتشر شده دیگران به %s نیاز خواهند داشت.

en: Users will need the manage_unsubmitted_revisions capability to edit others' Unsubmitted Revisions.
fa_IR: کاربران برای ویرایش نسخه‌های غیرمنتشر شده دیگران به قابلیت manage_unsubmitted_revisions نیاز خواهند داشت.

en: If the user can't edit the published post, require the %s.
fa_IR: اگر کاربر نتواند پست منتشر شده را ویرایش کند، به %s نیاز دارید.

en: If the user can't edit the published post, require the edit_others_revisions capability.
fa_IR: اگر کاربر نتواند پست منتشر شده را ویرایش کند، به قابلیت edit_others_revisions نیاز دارید.

en: If the user can't edit the published post, require the list_others_revisions capability.
fa_IR: اگر کاربر نتواند پست منتشر شده را ویرایش کند، به قابلیت list_others_revisions نیاز دارید.

en: Bypass the above restrictions for others' revisions to logged in user's own posts.
fa_IR: محدودیت‌های فوق را برای نسخه‌های دیگران در پست‌های کاربر وارد شده نادیده بگیرید.

en: Regenerate "post has revision" flags
fa_IR: پرچم‌های «پست دارای نسخه» را دوباره‌سازی کنید

en: Apply this maintenance operation if Has Revision labels on Posts / Pages screens mismatch the New Revisions listing.
fa_IR: این عملیات نگهداری را در صورتی که برچسب‌های Has Revision در صفحه‌های پست/صفحه با لیست نسخه‌های جدید مطابقت نداشته باشند، اعمال کنید.

en: For enhanced notifications, install %sPublishPress Planner%s.
fa_IR: برای اطلاع‌رسانی‌های پیشرفته، %sPublishPress Planner%s را نصب کنید.

en: For enhanced notifications, update %sPublishPress Planner%s.
fa_IR: برای دریافت اعلان‌های بهبود یافته، %sPublishPress Planner%s را به‌روزرسانی کنید.

en: Send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
fa_IR: اعلان‌های اقدام بازبینی را با استفاده از سیستم اعلان‌های قابل تنظیم %1$sPublishPress Planner Notifications%2$s ارسال کنید.

en: Upgrade to Revisions Pro to send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
fa_IR: برای ارسال اعلان‌های اقدام بازبینی با استفاده از سیستم اعلان‌های قابل تنظیم %1$sPublishPress Planner Notifications%2$s، به نسخه Pro ارتقا دهید.

en: Users matching Planner > Notifications configuration get revision notifications only if they can edit the published post.
fa_IR: کاربرانی که با تنظیمات Planner > Notifications مطابقت دارند، فقط در صورتی اعلان‌های بازبینی دریافت می‌کنند که بتوانند پست منتشر شده را ویرایش کنند.

en: Never
fa_IR: هرگز

en: By default
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض

en: Always
fa_IR: همیشه

en: select recipients
fa_IR: گیرندگان را انتخاب کنید

en: To avoid notification failures, buffer emails for delayed sending once minute, hour or day limits are exceeded
fa_IR: برای جلوگیری از شکست‌های اعلان، ایمیل‌ها را برای ارسال تأخیری در صورتی که محدودیت‌های دقیقه، ساعت یا روز تجاوز شود، بافر کنید

en: Notification Buffer
fa_IR: بافر اعلان

en: Notification Log
fa_IR: گزارش اعلان

en: Purge Notification Buffer
fa_IR: بافر اعلان را پاک کنید

en: Truncate Notification Log
fa_IR: گزارش اعلان را کوتاه کنید

en: Sent in last minute: %d / %d
fa_IR: در دقیقه گذشته ارسال شده: %d / %d

en: Sent in last hour: %d / %d
fa_IR: در ساعت گذشته ارسال شده: %d / %d

en: Sent in last day: %d / %d
fa_IR: در روز گذشته ارسال شده: %d / %d

en: Seconds until next buffer processing time: %d
fa_IR: ثانیه‌ها تا زمان پردازش بافر بعدی: %d

en: Show Notification Log / Buffer
fa_IR: گزارش / بافر اعلان را نمایش دهید

en: Show with message content
fa_IR: با محتوای پیام نمایش دهید

en: Ready to enhance your revision notifications?
fa_IR: آماده‌اید تا اعلان‌های بازبینی خود را بهبود ببخشید؟

en: Upgrade to Revisions Pro for integration with our PublishPress Planner Notifications framework.
fa_IR: برای ادغام با فریمورک اعلان‌های Planner PublishPress خود، به Revisions Pro ارتقا دهید.

en: Customize notification message and subject
fa_IR: پیام و موضوع اعلان را سفارشی کنید

en: Notify for a specific post type, category or term
fa_IR: برای یک نوع پست خاص، دسته یا اصطلاح اطلاع‌رسانی کنید

en: Target specific roles, users, or user groups
fa_IR: نقش‌ها، کاربران یا گروه‌های کاربری خاص را هدف قرار دهید

en: With PublishPress Planner Pro, send notifications to a Slack channel
fa_IR: با PublishPress Planner Pro، اعلان‌ها را به یک کانال Slack ارسال کنید

en: Pro Feature
fa_IR: ویژگی پرو

en: Upgrade to Revisions Pro to unlock Planner Notifications integration.
fa_IR: برای باز کردن ادغام اعلان‌های Planner به Revisions Pro ارتقا دهید.

en: Customize notification content and recipients for each notification type.
fa_IR: محتوا و گیرندگان اعلان را برای هر نوع اعلان سفارشی کنید.

en: Some themes may block revision preview.
fa_IR: برخی از تم‌ها ممکن است پیش‌نمایش بازنگری را مسدود کنند.

en: Published Post Slug
fa_IR: اسلاگ پست منتشر شده

en: Revision Slug
fa_IR: اسلاگ بازنگری

en: Revision ID only
fa_IR: فقط شناسه بازنگری

en: Some themes or plugins may require Revision Slug or Revision ID link type for proper template loading and field display.
fa_IR: برخی از تم‌ها یا افزونه‌ها ممکن است برای بارگذاری صحیح الگو و نمایش فیلد نیاز به نوع لینک اسلاگ بازنگری یا شناسه بازنگری داشته باشند.

en: The revision preview argument is configured by constant definition: %s
fa_IR: آرگومان پیش‌نمایش بازنگری با تعریف ثابت پیکربندی شده است: %s

en: Adjust preview links to use "rv_preview" argument instead of "preview". Experiment to see which works best with your theme.
fa_IR: لینک‌های پیش‌نمایش را تنظیم کنید تا از آرگومان "rv_preview" به جای "preview" استفاده کنند. آزمایش کنید تا ببینید کدام یک با تم شما بهتر کار می‌کند.

en: Some themes may require this setting for correct revision preview display.
fa_IR: برخی از تم‌ها ممکن است برای نمایش صحیح پیش‌نمایش بازنگری به این تنظیم نیاز داشته باشند.

en: This should usually be enabled, except to work around conflicts with other another plugin's postmeta data.
fa_IR: این معمولاً باید فعال باشد، مگر اینکه برای جلوگیری از تداخل با داده‌های postmeta افزونه دیگری باشد.

en: If the user can't publish, require the %s to edit others' unpublished Posts.
fa_IR: اگر کاربر نتواند منتشر کند، نیاز به %s برای ویرایش پست‌های منتشر نشده دیگران داشته باشد.

en: If the user can't publish, require the edit_others_drafts capability to edit others' unpublished Posts.
fa_IR: اگر کاربر نتواند منتشر کند، نیاز به قابلیت edit_others_drafts برای ویرایش پست‌های منتشر نشده دیگران داشته باشد.

en: If post-specific permissions restrict or expand access to a post, apply those permissions to its revisions also.
fa_IR: اگر مجوزهای خاص پست دسترسی به یک پست را محدود یا گسترش دهند، همان مجوزها را به بازنگری‌های آن نیز اعمال کنید.

en: Rank Math SEO may prevent Revision update on some sites.
fa_IR: Rank Math SEO ممکن است به‌روزرسانی بازنگری را در برخی سایت‌ها متوقف کند.

en: WPML Translation Management
fa_IR: WPML مدیریت ترجمه

en: Sync "Needs Update" flags
fa_IR: همگام‌سازی پرچم‌های "نیاز به به‌روزرسانی"

en: Set "Needs Update" for any post with translations which was updated (possibly by revision approval) more recently than its translations.
fa_IR: برای هر پست با ترجمه‌هایی که به‌روز شده‌اند (احتمالاً با تأیید بازنگری) و به‌تازگی از ترجمه‌های آن به‌روزتر هستند، "نیاز به به‌روزرسانی" را تنظیم کنید.

en: Show descriptive captions for PublishPress Revisions settings.
fa_IR: نمایش توضیحات توصیفی برای تنظیمات بازنگری‌های PublishPress.

en: Plugin settings, New Revisions contents and related data will be deleted, but only after the last copy of Revisions / Revisions Pro is deleted.
fa_IR: تنظیمات افزونه، محتوای بازنگری‌های جدید و داده‌های مربوطه حذف خواهند شد، اما فقط پس از حذف آخرین نسخه بازنگری‌ها / بازنگری پرو.

en: Unlock Pro Integrations
fa_IR: فعال‌سازی ادغام‌های پرو

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
fa_IR: به نسخه پرو ارتقا دهید تا بهترین سازگاری و پشتیبانی سریع و حرفه‌ای را داشته باشید.

en: Admin
fa_IR: admin

en: Builder
fa_IR: سازنده

en: Cache
fa_IR: کش

en: E-Commerce
fa_IR: تجارت الکترونیک

en: Fields
fa_IR: فیلدها

en: Multilingual
fa_IR: چندزبانه

en: Workflow
fa_IR: جریان کار

en: Specify which PublishPress Revisions Settings to control network-wide. Unselected settings are controlled separately on each site.
fa_IR: مشخص کنید که کدام تنظیمات بازنگری‌های PublishPress باید در سطح شبکه کنترل شوند. تنظیمات انتخاب نشده به‌طور جداگانه در هر سایت کنترل می‌شوند.

en: network-wide control of "%s"
fa_IR: کنترل در سطح شبکه بر روی "%s"

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Revert to Defaults
fa_IR: بازگشت به تنظیمات پیش‌فرض

en: All settings in this form (including those on unselected tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
fa_IR: تمام تنظیمات در این فرم (شامل تنظیمات روی تب‌های انتخاب‌نشده) به پیش‌فرض‌ها بازنشانی خواهد شد. آیا مطمئن هستید؟

en: Integration Active
fa_IR: یکپارچگی فعال

en: Upgrade to Pro to enable this integration
fa_IR: به Pro ارتقا دهید تا این یکپارچگی فعال شود

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
fa_IR: ادغام %s را برای بهبود راه‌حل بازبینی‌های خود باز کنید.

en: Active Plugin Integration
fa_IR: یکپارچگی افزونه فعال

en: Supported Plugin Integration
fa_IR: یکپارچگی افزونه پشتیبانی‌شده

en: Supported Plugin
fa_IR: افزونه پشتیبانی‌شده

en: Now
fa_IR: همین حالا

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: (on approval)
fa_IR: (با تأیید)

en: Save changes to continue.
fa_IR: برای ادامه تغییرات را ذخیره کنید.

en: Please save changes to the revision before submitting it.
fa_IR: لطفاً تغییرات را قبل از ارسال بازبینی ذخیره کنید.

en: Preview this Revision
fa_IR: پیش‌نمایش این ویرایش

en: View / Publish
fa_IR: مشاهده / انتشار

en: View / Approve
fa_IR: مشاهده / تأیید

en: View / Moderate saved revision
fa_IR: مشاهده / مدیریت ویرایش ذخیره‌شده

en: View / Submit saved revision
fa_IR: مشاهده / ارسال ویرایش ذخیره‌شده

en: View unsaved changes
fa_IR: مشاهده تغییرات ذخیره‌نشده

en: %s%s Revision Edit | %s%s Revision Edits
fa_IR[0]: %s%s ویرایش ویرایش

en: Revision Submission Error
fa_IR: خطای ارسال ویرایش

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Approve and Publish
fa_IR: تأیید و انتشار

en: Update in progress...
fa_IR: در حال بروزرسانی...

en: Approve and Schedule
fa_IR: تأیید و زمان‌بندی

en: Update Revision
fa_IR: بروز رسانی ویرایش

en: Update post before creating %s.
fa_IR: قبل از ایجاد %s، پست را بروز کنید.

en: Error Creating Revision
fa_IR: خطا در ایجاد ویرایش

en: For custom field changes, edit a scheduled %s.
fa_IR: برای تغییرات در custom field، یک %s زمان‌بندی شده را ویرایش کنید.

en: Current Time
fa_IR: زمان کنونی

en: Delete
fa_IR: حذف

en: View revision in progress
fa_IR: مشاهده ویرایش در حال پیشرفت

en: Compare this revision to published copy, or to other revisions
fa_IR: این ویرایش را با نسخه منتشرشده یا با ویرایش‌های دیگر مقایسه کنید

en: View / moderate saved revision
fa_IR: مشاهده / مدیریت نسخه ذخیره شده

en: View saved revision
fa_IR: مشاهده نسخه ذخیره شده

en: [%s] Revision Approval Notice
fa_IR: [%s] اطلاعیه تأیید نسخه

en: A revision to the %1$s "%2$s" has been approved.
fa_IR: نسخه‌ای از %1$s "%2$s" تأیید شده است.

en: The submitter was %1$s.
fa_IR: فرستنده %1$s بود.

en: It will be published on %s
fa_IR: در %s منتشر خواهد شد

en: Preview it here:
fa_IR: اینجا پیش‌نمایش کنید:

en: Editor:
fa_IR: ویرایشگر:

en: View it online:
fa_IR: اینجا به صورت آنلاین مشاهده کنید:

en: The revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been approved.
fa_IR: نسخه‌ای که شما برای %1$s "%2$s" ارسال کرده‌اید تأیید شده است.

en: [%s] %s Publication Notice
fa_IR: [%s] اطلاعیه انتشار %s

en: The scheduled revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been published.
fa_IR: نسخه برنامه‌ریزی شده‌ای که شما برای %1$s "%2$s" ارسال کرده‌اید منتشر شده است.

en: A scheduled revision to your %1$s "%2$s" has been published.
fa_IR: نسخه برنامه‌ریزی شده‌ای از %1$s "%2$s" شما منتشر شده است.

en: Revision for:
fa_IR: نسخه برای:

en: Search Revisions
fa_IR: جستجوی نسخه‌ها

en: You are not allowed to manage revisions.
fa_IR: شما مجاز به مدیریت نسخه‌ها نیستید.

en: %s and %s are both disabled. See Revisions > Settings.
fa_IR: %s و %s هر دو غیرفعال هستند. به نسخه‌ها > تنظیمات مراجعه کنید.

en: %s revision submitted. | %s revisions submitted.
fa_IR[0]: %s نسخه ارسال شده است.

en: %s revision declined. | %s revisions declined.
fa_IR[0]: %s نسخه رد شده است.

en: %s revision approved. | %s revisions approved.
fa_IR[0]: %s نسخه تأیید شده است.

en: %s revision unscheduled. | %s revisions unscheduled.
fa_IR[0]: %s ویرایش برنامه‌ریزی نشده است.

en: %s revision published. | %s revisions published.
fa_IR[0]: %s ویرایش منتشر شده است.

en:  (Post Author: %s)
fa_IR:  (نویسنده پست: %s)

en: New Revisions %s
fa_IR: ویرایش‌های جدید %s

en: Publishers will be notified (but cannot be selected here).
fa_IR: ناشران مطلع خواهند شد (اما نمی‌توانند در اینجا انتخاب شوند).

en: No email notifications will be sent.
fa_IR: هیچ اعلان ایمیلی ارسال نخواهد شد.

en: %1$s (Current)
fa_IR: %1$s (فعلی)

en: %1$s (Autosave)
fa_IR: %1$s (ذخیره‌سازی خودکار)

en: %1$s <span>(Publish date: %2$s)</span>
fa_IR: %1$s <span>(تاریخ انتشار: %2$s)</span>

en: %1$s <span>(Requested publication: %2$s)</span>
fa_IR: %1$s <span>(درخواست انتشار: %2$s)</span>

en: The revision will be deleted. Are you sure?
fa_IR: ویرایش حذف خواهد شد. آیا مطمئن هستید؟

en: Modified Date
fa_IR: تاریخ اصلاح شده

en: Preview revision in progress
fa_IR: پیش‌نمایش ویرایش در حال انجام است

en: Publish %son approval%s
fa_IR: انتشار %son approval%s

en: <strong>Note:</strong> For visual display of revisions, add the following code to foliopress-wysiwyg.php:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;
fa_IR: <strong>توجه:</strong> برای نمایش بصری ویرایش‌ها، کد زیر را به foliopress-wysiwyg.php اضافه کنید:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;

en: Revision of this post is not allowed.
fa_IR: ویرایش این پست مجاز نیست.

en: No revision specified.
fa_IR: هیچ ویرایشی مشخص نشده است.

en: Past
fa_IR: گذشته

en: Revisions of %s
fa_IR: ویرایش‌های %s

en: The requested revision does not exist.
fa_IR: نسخه درخواست شده وجود ندارد.

en: no %s revisions available.
fa_IR: هیچ %s نسخه‌ای در دسترس نیست.

en: Compatibility with ACF custom fields.
fa_IR: سازگاری با فیلدهای سفارشی ACF.

en: Store custom fields with revisions
fa_IR: ذخیره فیلدهای سفارشی با نسخه‌ها

en: Display custom field changes
fa_IR: نمایش تغییرات فیلد سفارشی

en: Update custom fields on revision publication
fa_IR: به‌روزرسانی فیلدهای سفارشی هنگام انتشار نسخه

en: Support ACFE data model.
fa_IR: پشتیبانی از مدل داده ACFE.

en: Support ACFE single_meta data type
fa_IR: پشتیبانی از نوع داده single_meta ACFE

en: Correct field display on Compare screen
fa_IR: نمایش صحیح فیلد در صفحه مقایسه

en: Integration with Beaver Builder's front end editor.
fa_IR: ادغام با ویرایشگر جلو (front end) Beaver Builder.

en: Front end Revision submission
fa_IR: ارسال نسخه در جلو (front end)

en: Front end Revision editing
fa_IR: ویرایش نسخه در جلو (front end)

en: Revision preview and redirects
fa_IR: پیش‌نمایش نسخه و ارجاع‌ها

en: Integration with Divi Builder and Divi Theme.
fa_IR: ادغام با Divi Builder و تم Divi.

en: Integration with Elementor's front end editor.
fa_IR: ادغام با ویرایشگر جلویی Elementor.

en: Compatibility with Nitro Pack cache.
fa_IR: سازگاری با کش Nitro Pack.

en: Clear cache on revision creation
fa_IR: پاک کردن کش در زمان ایجاد بازنگری

en: Trigger update on revision approval
fa_IR: فعال کردن بروزرسانی در زمان تأیید بازنگری

en: Compatibility with Pods custom fields.
fa_IR: سازگاری با فیلدهای سفارشی Pods.

en: Compatibility with Polylang translation.
fa_IR: سازگاری با ترجمه Polylang.

en: Revisions carry over Polylang data
fa_IR: بازنگری‌ها داده‌های Polylang را منتقل می‌کنند

en: Translation retained on Revision approval
fa_IR: ترجمه در زمان تأیید بازنگری حفظ می‌شود

en: PublishPress Planner Integration.
fa_IR: ادغام PublishPress Planner.

en: Planner Notifications for revision actions
fa_IR: اطلاعیه‌های Planner برای اقدامات بازنگری

en: Revision schedule shown in Calendar
fa_IR: برنامه زمان‌بندی بازنگری در تقویم نشان داده می‌شود

en: Revision submission and approval for products.
fa_IR: ارسال و تأیید بازنگری برای محصولات.

en: Product revisions
fa_IR: بازنگری‌های محصول

en: Compatible with Product Variations
fa_IR: سازگار با تنوع محصولات

en: Priority on ongoing compatibility
fa_IR: اولویت بر روی سازگاری جاری

en: Multilingual revisioning with WPML.
fa_IR: ویرایش چند زبانه با WPML.

en: Language-specific revisions
fa_IR: ویرایش‌های خاص زبان

en: Translation Management integration
fa_IR: ادغام مدیریت ترجمه

en: Prevent indexing of revisions
fa_IR: جلوگیری از نمایه‌سازی ویرایش‌ها

en: Compatibility for Yoast SEO + Elementor
fa_IR: سازگاری با Yoast SEO + Elementor

en: Compare revisions to Yoast SEO fields
fa_IR: مقایسه ویرایش‌ها با فیلدهای Yoast SEO

en: Revision Status
fa_IR: وضعیت ویرایش

en: %sManage%s
fa_IR: %sمدیریت%s

en: %sCompare%s%sView Published Post%s
fa_IR: %sمقایسه%s%sمشاهده پست منتشر شده%s

en: %sView Published Post%s
fa_IR: %sمشاهده پست منتشر شده%s

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: This is a %s. %s %s %s
fa_IR: این یک %s است. %s %s %s

en: Decline
fa_IR: رد کردن

en: This is a %s (requested publish date: %s). %s %s %s
fa_IR: این یک %s است (تاریخ درخواست انتشار: %s). %s %s %s

en: Revision status: %s (requested publish date: %s) %s %s %s
fa_IR: وضعیت ویرایش: %s (تاریخ درخواست انتشار: %s) %s %s %s

en: Revision status: %s %s %s %s
fa_IR: وضعیت ویرایش: %s %s %s %s

en: Publish Now
fa_IR: همین حالا منتشر کن

en: This is a %s (for publication on %s). %s %s %s
fa_IR: این یک %s است (برای انتشار در %s). %s %s %s

en: The revision was approved and is now live on the site. %s
fa_IR: بازنگری تأیید شد و اکنون در سایت فعال است. %s

en: This is the Current Revision. %s
fa_IR: این نسخه فعلی است. %s

en: Restore
fa_IR: بازگردانی

en: This is a Past Revision (from %s). %s %s
fa_IR: این یک بازنگری گذشته است (از %s). %s %s

en: Scheduled Rev.
fa_IR: بازنگری برنامه‌ریزی شده

en: Submitted Rev.
fa_IR: بازنگری ارسال شده

en: You're using PublishPress Revisions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
fa_IR: شما از PublishPress Revisions Free استفاده می‌کنید. نسخه Pro ویژگی‌ها و پشتیبانی بیشتری دارد. %sترفیع به Pro%s

en: Upgrade to Revisions Pro
fa_IR: ترفیع به Revisions Pro

en: Upgrade to PublishPress Revisions Pro for integration with key features of these plugins:
fa_IR: ترفیع به PublishPress Revisions Pro برای ادغام با ویژگی‌های کلیدی این پلاگین‌ها:

en: PublishPress Planner: Custom Notifications
fa_IR: PublishPress Planner: اعلان‌های سفارشی

en: Plugin integration details
fa_IR: جزئیات ادغام پلاگین

en: Need Revisions Support?
fa_IR: به پشتیبانی بازنگری نیاز دارید؟

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
fa_IR: اگر به کمک نیاز دارید یا درخواست ویژگی جدیدی دارید، به ما اطلاع دهید.

en: Request Support
fa_IR: درخواست پشتیبانی

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
fa_IR: مستندات دقیق نیز در وب‌سایت پلاگین موجود است.

en: View Knowledge Base
fa_IR: مشاهده پایگاه دانش

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
fa_IR: %1$s پرسش در %2$s ثانیه. %3$s مگابایت استفاده شده.

en: Could not insert revision into the database
fa_IR: نمی‌توان بازنگری را در پایگاه داده وارد کرد

en: [%s] %s Updated
fa_IR: [%s] %s به‌روزرسانی شد

en: %1$s updated a %2$s of the %3$s "%4$s".
fa_IR: %1$s یک %2$s از %3$s "%4$s" را به‌روزرسانی کرد.

en: %1$s submitted changes to the %2$s "%3$s". You can review the changes for possible publication:
fa_IR: %1$s تغییراتی را به %2$s "%3$s" ارسال کرد. شما می‌توانید تغییرات را برای انتشار احتمالی مرور کنید:

en: Preview and Approval:
fa_IR: پیش‌نمایش و تأیید:

en: New Revisions:
fa_IR: ویرایش‌های جدید:

en: Edit %s:
fa_IR: ویرایش %s:

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
fa_IR: <strong>این پلاگین می‌تواند حذف شود.</strong>

en: Every 2 Minutes
fa_IR: هر ۲ دقیقه

en: Working Copy
fa_IR: نسخه کاری

en: Create Working Copy
fa_IR: ایجاد نسخه کاری

en: Creating Working Copy...
fa_IR: در حال ایجاد نسخه کاری...

en: Working Copy ready
fa_IR: نسخه کاری آماده است

en: Approve Changes
fa_IR: تأیید تغییرات

en: Approving Changes...
fa_IR: در حال تأیید تغییرات...

en: Publish Changes
fa_IR: انتشار تغییرات

en: Save Revision
fa_IR: ذخیره ویرایش

en: Working Copies
fa_IR: نسخه‌های کاری

en: Working Copies <span class="count">(%d)</span> | Working Copies <span class="count">(%d)</span>
fa_IR[0]: نسخه‌های کاری <span class=\"count\">(%d)</span>

en: Change Request
fa_IR: درخواست تغییر

en: Submit Change Request
fa_IR: درخواست تغییر را ارسال کنید

en: Changes Submitted
fa_IR: تغییرات ارسال شده

en: Change Requests
fa_IR: درخواست‌های تغییر

en: Change Requests <span class="count">(%d)</span> | Change Requests <span class="count">(%d)</span>
fa_IR[0]: درخواست‌های تغییر <span class="count">(%d)</span>

en: Enable Change Requests
fa_IR: فعال‌سازی درخواست‌های تغییر

en: Scheduled Change
fa_IR: تغییر برنامه‌ریزی‌شده

en: Schedule Changes
fa_IR: برنامه‌ریزی تغییرات

en: Changes are Scheduled.
fa_IR: تغییرات برنامه‌ریزی شده است.

en: Scheduled Changes
fa_IR: تغییرات برنامه‌ریزی‌شده

en: Scheduled <span class="count">(%d)</span> | Scheduled <span class="count">(%d)</span>
fa_IR[0]: برنامه‌ریزی‌شده <span class="count">(%d)</span>

en: Unsubmitted Revision
fa_IR: بازنگری ارسال‌نشده

en: Create Revision
fa_IR: ایجاد بازنگری

en: Creating Revision...
fa_IR: در حال ایجاد بازنگری...

en: The Revision is ready to edit.
fa_IR: بازنگری آماده ویرایش است.

en: Revision ready to edit.
fa_IR: بازنگری آماده ویرایش.

en: Approve Revision
fa_IR: تأیید بازنگری

en: Publish Revision
fa_IR: انتشار بازنگری

en: Unsubmitted Revisions
fa_IR: بازنگری‌های ارسال‌نشده

en: Not Submitted
fa_IR: ارسال نشده

en: Not Submitted <span class="count">(%s)</span> | Not Submitted <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: ارسال نشده <span class="count">(%s)</span>

en: Submitted Revision
fa_IR: بازبینی ارسال‌شده

en: Submit Revision
fa_IR: ارسال بازبینی

en: The Revision is Submitted
fa_IR: بازبینی ارسال شده است

en: Revision Submitted
fa_IR: بازبینی ارسال‌شده

en: Submitted Revisions
fa_IR: بازبینی‌های ارسال‌شده

en: Submitted
fa_IR: ارسال‌شده

en: Submitted <span class="count">(%s)</span> | Submitted <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: ارسال‌شده <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Scheduled Revision
fa_IR: بازبینی برنامه‌ریزی‌شده

en: Schedule Revision
fa_IR: برنامه‌ریزی بازبینی

en: Schedule
fa_IR: برنامه‌ریزی

en: The Revision is Scheduled
fa_IR: بازبینی برنامه‌ریزی شده است

en: Revision Scheduled
fa_IR: بازبینی برنامه‌ریزی‌شده

en: Scheduled Revisions
fa_IR: بازبینی‌های برنامه‌ریزی‌شده

en: Scheduled
fa_IR: برنامه‌ریزی‌شده

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: برنامه‌ریزی‌شده <span class=\"count\">(%s)</span>

en: %sMy Copies & Changes%s(%s) | %sMy Copies & Changes%s(%s)
fa_IR[0]: %sنسخه‌ها و تغییرات من%s(%s)

en: %sMy Revisions%s(%s) | %sMy Revisions%s(%s)
fa_IR[0]: %sبازبینی‌های من%s(%s)

en: %sRevisions to My Posts%s(%s)</span> | %sRevisions to My Posts%s(%s)
fa_IR[0]: %sبازبینی‌ها به پست‌های من%s(%s)</span>

en: Post Author
fa_IR: نویسنده پست

en: Published Post
fa_IR: پست منتشرشده

en: Submit Changes
fa_IR: تغییرات را ارسال کنید

en: Revisor
fa_IR: بازبین

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post.
fa_IR: برای ایجاد یک بازنگری از این پست، قابلیت unfiltered_html لازم است.

en: Revision Workflow
fa_IR: فرآیند بازنگری

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Revisions
fa_IR: بازنگری‌ها

[ctx: revisions]
en: Compare
fa_IR: مقایسه

[ctx: revisions]
en: Decline
fa_IR: رد کردن

[ctx: Revisions of Post "Post Title"]
en: of %s "%s"
fa_IR: از %s "%s"

[ctx: Posts / Pages / etc.]
en: of %s
fa_IR: از %s

[ctx: Revisions of "Post Title"]
en: of "%s"
fa_IR: از "%s"

[ctx: Author Name]
en: by %s
fa_IR: توسط %s

[ctx: revision date]
en: on %s
fa_IR: در %s

[ctx: User role]
en: Revisor
fa_IR: بازبین
