PublishPress Revisions Free 3.8.0-rc4 - en to cs_CZ translation catalogue (552 entries)

en:  (Post Author: %s)
cs_CZ:  (Autor příspěvku: %s)

en: %1$s (Autosave)
cs_CZ: %1$s (Automatické uložení)

en: %1$s (Current)
cs_CZ: %1$s (Aktuální)

en: %1$s <span>(Publish date: %2$s)</span>
cs_CZ: %1$s <span>(Datum publikace: %2$s)</span>

en: %1$s <span>(Requested publication: %2$s)</span>
cs_CZ: %1$s <span>(Požadovaná publikace: %2$s)</span>

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
cs_CZ: %1$s dotazů za %2$s sekund. %3$s MB použito.

en: %1$s submitted changes to the %2$s "%3$s". You can review the changes for possible publication:
cs_CZ: %1$s odeslal změny do %2$s "%3$s". Můžete si prohlédnout změny pro případné publikování:

en: %1$s updated a %2$s of the %3$s "%4$s".
cs_CZ: %1$s aktualizoval a %2$s %3$s "%4$s".

en: %s and %s are both disabled. See Revisions > Settings.
cs_CZ: %s a %s jsou oba deaktivováni. Viz Revize > Nastavení.

en: %s capability
cs_CZ: %s schopnost

en: %s hour ago
cs_CZ: %s hodinou zpět

en: %s hours ago
cs_CZ: %s hodinami zpět

en: %s minute ago
cs_CZ: %s minutou zpět

en: %s minutes ago
cs_CZ: %s minutami zpět

en: %s revision approved.
cs_CZ: %s revize schválena.

en: %s revision declined.
cs_CZ: %s revize zamítnuta.

en: %s revision published. | %s revisions published.
cs_CZ[0]: %s revize publikována.
cs_CZ[1]: %s revize publikovány.
cs_CZ[2]: %s revizí publikováno.

en: %s revision submitted.
cs_CZ: %s revize odeslána.

en: %s revision unscheduled. | %s revisions unscheduled.
cs_CZ[0]: %s revize naplánována.
cs_CZ[1]: %s revize naplánovány.
cs_CZ[2]: %s revizí naplánováno.

en: %s%s Revision Edit | %s%s Revision Edits
cs_CZ[0]: %s%s Úprava revize
cs_CZ[1]: %s%s Úpravy revize

en: %s%s from now
cs_CZ: %s%s za nyní

en: %sCompare%s%sView Published Post%s
cs_CZ: %sPorovnat%s%sZobrazit publikovaný příspěvek%s

en: %sManage%s
cs_CZ: %sSpravovat%s

en: %sMy Copies & Changes%s(%s) | %sMy Copies & Changes%s(%s)
cs_CZ[0]: %sMoje kopie & změny%s(%s)
cs_CZ[1]: %sMoje kopie & změny%s(%s)

en: %sMy Revisions%s(%s) | %sMy Revisions%s(%s)
cs_CZ[0]: %sMoje revize%s(%s)
cs_CZ[1]: %sMoje revize%s(%s)

en: %sRevisions to My Posts%s(%s)</span> | %sRevisions to My Posts%s(%s)
cs_CZ[0]: %sRevize mých příspěvků%s(%s)</span>
cs_CZ[1]: %sRevize mých příspěvků%s(%s)

en: %sView Published Post%s
cs_CZ: %sZobrazit publikovaný příspěvek%s

en: (on approval)
cs_CZ: (po schválení)

en: (unlimited)
cs_CZ: (neomezené)

en: <strong>Note:</strong> For visual display of revisions, add the following code to foliopress-wysiwyg.php:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;
cs_CZ: <strong>Poznámka:</strong> Pro vizuální zobrazení revizí přidejte následující kód do foliopress-wysiwyg.php:<br />&nbsp;&nbsp;if ( strpos( $_SERVER['REQUEST_URI'], 'admin.php?page=rvy-revisions' ) ) return;

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
cs_CZ: <strong>Tento plugin může být smazán.</strong>

en: A revision to the %1$s "%2$s" has been approved.
cs_CZ: Revize k %1$s "%2$s" byla schválena.

en: A scheduled revision to your %1$s "%2$s" has been published.
cs_CZ: Naplánovaná revize k vašemu %1$s "%2$s" byla publikována.

en: About
cs_CZ: O

en: About PublishPress Revisions
cs_CZ: O revizích PublishPress

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Active Plugin
cs_CZ: Aktivní plugin

en: Active Plugin Integration
cs_CZ: Integrace aktivního pluginu

en: Add database index to posts table for Revision queries
cs_CZ: Přidat databázový index do tabulky příspěvků pro dotazy na revize

en: Adjust preview links to use "rv_preview" argument instead of "preview". Experiment to see which works best with your theme.
cs_CZ: Upravte odkazy na náhled, aby používaly argument "rv_preview" místo "náhled". Experimentujte, abyste zjistili, co funguje nejlépe s vaší šablonou.

en: Admin
cs_CZ: admin

en: All
cs_CZ: Vše

en: All %s
cs_CZ: Všechny %s

en: All Approvers
cs_CZ: Všichni schvalovatelé

en: All Authors
cs_CZ: Všichni autoři

en: All Post Types
cs_CZ: Všechny typy příspěvků

en: All Posts
cs_CZ: Všechny příspěvky

en: All Publish Dates
cs_CZ: Všechna data publikace

en: All Revision Authors
cs_CZ: Všichni autoři revizí

en: All Revision Dates
cs_CZ: Všechna data revizí

en: All Revision Statuses
cs_CZ: Všechny stavy revizí

en: All settings in this form (including those on unselected tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
cs_CZ: Všechna nastavení v tomto formuláři (včetně těch na nevybraných záložkách) budou resetována na VÝCHOZÍ HODNOTY. Jste si jisti?

en: All settings on this tab are assigned network-wide.
cs_CZ: Všechna nastavení na této kartě jsou přiřazena v rámci sítě.

en: Allow Past Revisions to be deleted
cs_CZ: Povolit mazání minulých revizí

en: Allow custom fields (post meta) to be revisioned
cs_CZ: Povolit vlastní pole (meta příspěvku) k revizi

en: Allow the Author field to be modified by Revision
cs_CZ: Povolit úpravy pole Autor pomocí revize

en: Also notify on Revision Update
cs_CZ: Také upozornit na aktualizaci revize

en: Always
cs_CZ: Vždy

en: Apply API actions to mimic Post Update
cs_CZ: Použít API akce k napodobení aktualizace příspěvku

en: Apply Post Permissions to Revisions
cs_CZ: Použít oprávnění příspěvku na revize

en: Apply this maintenance operation if Has Revision labels on Posts / Pages screens mismatch the New Revisions listing.
cs_CZ: Aplikujte tuto údržbovou operaci, pokud štítky Has Revision na obrazovkách Příspěvky / Stránky neodpovídají seznamu Nové revize.

en: Approve
cs_CZ: Schválit

en: Approve Button on Compare screen
cs_CZ: Tlačítko schválit na obrazovce porovnání

en: Approve Changes
cs_CZ: Schválit změny

en: Approve Revision
cs_CZ: Schválit revizi

en: Approve and Publish
cs_CZ: Schválit a publikovat

en: Approve and Schedule
cs_CZ: Schválit a naplánovat

en: Approved By
cs_CZ: Schváleno kým

en: Approved by: %s
cs_CZ: Schváleno: %s

en: Approving Changes...
cs_CZ: Schvalování změn...

en: Assign capabilities to roles
cs_CZ: Přiřaďte schopnosti rolím

en: Assign capability to roles
cs_CZ: Přiřaďte schopnost rolím

en: Asynchronous Publishing
cs_CZ: Asynchronní publikování

en: Author
cs_CZ: Autor

[ctx: Author Name]
en: by %s
cs_CZ: od %s

en: Auto-submit revisions
cs_CZ: Automaticky odesílat revize

en: Auto-submit revisions created by a user with publishing capability
cs_CZ: Automaticky odesílat revize vytvořené uživatelem se schopností publikování

en: Auto-submit revisions if the user can directly edit the main post.
cs_CZ: Automaticky odesílat revize, pokud může uživatel přímo upravit hlavní příspěvek.

en: Beaver Builder Data
cs_CZ: Data Beaver Builder

en: Beaver Builder Settings
cs_CZ: Nastavení Beaver Builder

en: Broadest compat including Elementor, Divi, Beaver Builder
cs_CZ: Nejširší kompatibilita včetně Elementor, Divi, Beaver Builder

en: By default
cs_CZ: Ve výchozím nastavení

en: Bypass the above restrictions for others' revisions to logged in user's own posts.
cs_CZ: Obejděte výše uvedená omezení pro revize ostatních příspěvků přihlášeného uživatele.

en: Can access New Revisions.
cs_CZ: Může přistupovat k novým revizím.

en: Can edit Revisions from other users.
cs_CZ: Může upravovat revize od ostatních uživatelů.

en: Can edit draft Posts from other users.
cs_CZ: Může upravovat koncepty příspěvků od ostatních uživatelů.

en: Can manage Unsubmitted Revisions.
cs_CZ: Může spravovat neodeslané revize.

en: Can see New Revisions from other users.
cs_CZ: Může vidět nové revize od ostatních uživatelů.

en: Caption the button as either "Approve and Publish" or "Approve and Schedule."
cs_CZ: Označte tlačítko jako "Schválit a publikovat" nebo "Schválit a naplánovat."

en: Change Request
cs_CZ: Žádost o změnu

en: Change Request submission require role capability
cs_CZ: Odeslání žádosti o změnu vyžaduje oprávnění role

en: Change Requests
cs_CZ: Žádosti o změnu

en: Change Requests <span class="count">(%d)</span> | Change Requests <span class="count">(%d)</span>
cs_CZ[0]: Žádosti o změnu <span class="count">(%d)</span>
cs_CZ[1]: Žádosti o změnu <span class="count">(%d)</span>
cs_CZ[2]: Žádosti o změnu <span class="count">(%d)</span>

en: Changes Submitted
cs_CZ: Změny odeslány

en: Changes are Scheduled.
cs_CZ: Změny jsou naplánovány.

en: Clear cache on revision creation
cs_CZ: Vymazat mezipaměť při vytvoření revize

en: Comment Status
cs_CZ: Stav komentáře

en: Compare %s of "%s"
cs_CZ: Porovnat %s "%s"

en: Compare Changes
cs_CZ: Porovnat změny

en: Compare Changes in %s
cs_CZ: Porovnat změny v %s

en: Compare Past Revisions
cs_CZ: Porovnat minulá vydání

en: Compare Past Revisions ordering:
cs_CZ: Porovnat řazení minulých revizí:

en: Compare revisions to Yoast SEO fields
cs_CZ: Porovnat revize s poli Yoast SEO

en: Compare this revision to published copy, or to other revisions
cs_CZ: Porovnat tuto revizi se zveřejněnou kopií nebo s jinými revizemi

en: Compatibility Mode
cs_CZ: Režim kompatibility

en: Compatibility for Yoast SEO + Elementor
cs_CZ: Kompatibilita pro Yoast SEO + Elementor

en: Compatibility with ACF custom fields.
cs_CZ: Kompatibilita s ACF custom fields.

en: Compatibility with Nitro Pack cache.
cs_CZ: Kompatibilita s mezipamětí Nitro Pack.

en: Compatibility with Pods custom fields.
cs_CZ: Kompatibilita s vlastními poli Pods.

en: Compatibility with Polylang translation.
cs_CZ: Kompatibilita s překladem Polylang.

en: Compatible with Product Variations
cs_CZ: Kompatibilní s Variacemi produktů

en: Configure for any post type and role to match your editing workflow.
cs_CZ: Konfigurujte pro jakýkoli post type a roli, aby odpovídal vašemu pracovního postupu při úpravách.

en: Contact
cs_CZ: Kontakt

en: Contact the PublishPress team
cs_CZ: Kontaktujte tým PublishPress

en: Control New Revisions access with the %s.
cs_CZ: Ovládejte přístup k novým revizím pomocí %s.

en: Control New Revisions access with the manage_revision_queue capability.
cs_CZ: Ovládejte přístup k novým revizím pomocí oprávnění manage_revision_queue.

en: Control access to statuses per-role
cs_CZ: Ovládejte přístup k statusům podle rolí

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Copy content to the clipboard.
cs_CZ: Kopírovat obsah do schránky.

en: Copy revision comments to published post
cs_CZ: Zkopírovat komentáře k revizím do zveřejněného příspěvku

en: Copy the above content to the clipboard.
cs_CZ: Kopírovat výše uvedený obsah do schránky.

en: Correct field display on Compare screen
cs_CZ: Opravit zobrazení pole na obrazovce Porovnat

en: Could not insert revision into the database
cs_CZ: Nelze vložit revizi do databáze

en: Create Revision
cs_CZ: Vytvořit revizi

en: Create Revision button in editor opens new tab
cs_CZ: Tlačítko Vytvořit revizi v editoru otevře novou kartu

en: Create Revision capabilities
cs_CZ: Vytvořte schopnosti revize

en: Create Working Copy
cs_CZ: Vytvořit pracovní kopii

en: Creating Revision...
cs_CZ: Vytváření revize...

en: Creating Working Copy...
cs_CZ: Vytváření pracovní kopie...

en: Current Time
cs_CZ: Aktuální čas

en: Customize notification content and recipients for each notification type.
cs_CZ: Přizpůsobte obsah oznámení a příjemce pro každý typ oznámení.

en: Customize notification message and subject
cs_CZ: Přizpůsobte zprávu a předmět oznámení

en: Decline
cs_CZ: Odmítnout

en: Default labels are "Not Submitted for Approval", "Submitted for Approval", "Scheduled Revision"
cs_CZ: Výchozí označení jsou "Nebylo předloženo ke schválení", "Předloženo ke schválení", "Naplánovaná revize"

en: Define your own statuses before or after Revision Submitted
cs_CZ: Definujte své vlastní statusy před nebo po Odeslání revize

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete Past Revision
cs_CZ: Smazat minulou revizi

en: Delete Revision
cs_CZ: Smazat revizi

en: Delete settings and Revisions if plugin is deleted
cs_CZ: Smazat nastavení a revize, pokud je plugin smazán

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
cs_CZ: Podrobná dokumentace je také k dispozici na webových stránkách pluginu.

en: Direct Edit
cs_CZ: Přímá úprava

en: Disable Rank Math SEO panel for Revision edit
cs_CZ: Deaktivovat panel Rank Math SEO pro úpravu revize

en: Discard Revision
cs_CZ: Zahodit revizi

en: Display Hints
cs_CZ: Zobrazit nápovědy

en: Display custom field changes
cs_CZ: Zobrazit změny custom field

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit %s:
cs_CZ: Upravit %s:

en: Edit Parent
cs_CZ: Upravit rodiče

en: Edit Revision
cs_CZ: Upravit revizi

en: Edit of %s
cs_CZ: Úprava %s

en: Edit of published Revision
cs_CZ: Úprava publikované revize

en: Edit parent post
cs_CZ: Upravit rodičovský příspěvek

en: Edit parent revision
cs_CZ: Upravit rodičovskou revizi

en: Edit published post
cs_CZ: Upravit publikovaný příspěvek

en: Editing others' Revisions requires role capability
cs_CZ: Úprava revizí jiných vyžaduje oprávnění role

en: Email Editors and Administrators when a %s is approved
cs_CZ: E-mailem editorům a administrátorům, když je %s schválen

en: Email Editors and Administrators when a %s is published
cs_CZ: E-mailem editorům a administrátorům, když je publikován %s

en: Email Editors and Administrators when a %s is submitted
cs_CZ: E-mailem editorům a administrátorům, když je odeslán %s

en: Email designated Publishers when a %s is approved
cs_CZ: E-mailem označeným vydavatelům, když je %s schválen

en: Email designated Publishers when a %s is published
cs_CZ: E-mailem označeným vydavatelům, když je publikován %s

en: Email designated Publishers when a %s is submitted
cs_CZ: E-mailem označeným vydavatelům, když je odeslán %s

en: Email original Author when a %s is submitted
cs_CZ: E-mailem informovat původního autora, když je odesláno %s

en: Email the Revisor when a %s is approved
cs_CZ: E-mailem informovat revizora, když je %s schváleno

en: Email the Revisor when a %s is published
cs_CZ: E-mailem informovat revizora, když je %s publikováno

en: Email the original Author when a %s is approved
cs_CZ: E-mailem informovat původního autora, když je %s schváleno

en: Email the original Author when a %s is published
cs_CZ: E-mailem informovat původního autora, když je %s publikováno

en: Enable %s
cs_CZ: Povolit %s

en: Enable Change Requests
cs_CZ: Povolit žádosti o změnu

en: Enable deletion queue
cs_CZ: Povolit frontu pro mazání

en: Enable legacy email notifications
cs_CZ: Povolit staré e-mailové notifikace

en: Enable notification buffer
cs_CZ: Povolit vyrovnávací paměť oznámení

en: Enable published content to be copied, edited, submitted for approval and managed on the %sNew Revisions%s screen.
cs_CZ: Povolte publikovaný obsah kopírovat, upravovat, předkládat ke schválení a spravovat na obrazovce %sNové revize%s.

en: Enhanced Revision access control with PublishPress plugins
cs_CZ: Vylepšená kontrola přístupu k revizím s pluginy PublishPress

en: Error Creating Revision
cs_CZ: Chyba při vytváření revize

en: Every 2 Minutes
cs_CZ: Každé 2 minuty

en: Featured Image
cs_CZ: Hlavní obrázek

en: Features
cs_CZ: Funkce

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Planner Pro%s.
cs_CZ: Pro integraci revizí do Obsahového kalendáře, Přehledu a Obsahové tabule, prosím, aktualizujte %sPublishPress Planner Pro%s.

en: For custom field changes, edit a scheduled %s.
cs_CZ: Pro změny vlastního pole upravte naplánovaný %s.

en: For enhanced notifications, install %sPublishPress Planner%s.
cs_CZ: Pro vylepšené oznámení nainstalujte %sPublishPress Planner%s.

en: For enhanced notifications, update %sPublishPress Planner%s.
cs_CZ: Pro vylepšené oznámení aktualizujte %sPublishPress Planner%s.

en: Front end Revision editing
cs_CZ: Úprava revize z front-endu

en: Front end Revision submission
cs_CZ: Odeslání revize z front-endu

en: Get PublishPress Statuses Pro
cs_CZ: Získejte PublishPress Statuses Pro

en: Get PublishPress Statuses Pro and optimize your revision process with custom revision statuses.
cs_CZ: Získejte PublishPress Statuses Pro a optimalizujte svůj proces revizí s vlastními statusy revizí.

en: Get Statuses Pro
cs_CZ: Získejte Statusy Pro

en: Has Revision
cs_CZ: Má revizi

en: Here you can change the default value for settings which are controlled separately on each site.
cs_CZ: Zde můžete změnit výchozí hodnotu pro nastavení, která jsou řízena samostatně na každé stránce.

en: Hide copy buttons on Compare screen
cs_CZ: Skrýt tlačítka pro kopírování na obrazovce porovnání

en: Hide html tags on Compare screen
cs_CZ: Skrýt html značky na obrazovce porovnání

en: History
cs_CZ: Historie

en: If a currently published post or page is edited and a future date set, the change will not be applied until the selected date.
cs_CZ: Pokud je aktuálně publikovaný příspěvek nebo stránka upravena a je nastaven budoucí datum, změna nebude aplikována až do vybraného data.

en: If post contains custom html, require unfiltered_html capability
cs_CZ: Pokud příspěvek obsahuje vlastní html, vyžaduje schopnost unfiltered_html

en: If post-specific permissions restrict or expand access to a post, apply those permissions to its revisions also.
cs_CZ: Pokud oprávnění specifická pro příspěvek omezují nebo rozšiřují přístup k příspěvku, použijte tato oprávnění také na jeho revize.

en: If the user can't edit the published post, require %s.
cs_CZ: Pokud uživatel nemůže upravit publikovaný příspěvek, vyžadujte %s.

en: If the user can't edit the published post, require Create Revision capabilities (copy_posts, copy_others_pages, etc.)
cs_CZ: Pokud uživatel nemůže upravit publikovaný příspěvek, vyžadujte schopnosti vytváření revizí (copy_posts, copy_others_pages atd.)

en: If the user can't edit the published post, require Submit Revision capabilities (revise_posts, revise_others_pages, etc.)
cs_CZ: Pokud uživatel nemůže upravit publikovaný příspěvek, vyžadujte schopnosti předložení revize (revise_posts, revise_others_pages atd.)

en: If the user can't edit the published post, require the %s.
cs_CZ: Pokud uživatel nemůže upravit publikovaný příspěvek, vyžadujte %s.

en: If the user can't edit the published post, require the edit_others_revisions capability.
cs_CZ: Pokud uživatel nemůže upravit publikovaný příspěvek, vyžadujte oprávnění edit_others_revisions.

en: If the user can't edit the published post, require the list_others_revisions capability.
cs_CZ: Pokud uživatel nemůže upravit publikovaný příspěvek, vyžadujte oprávnění list_others_revisions.

en: If the user can't publish, require the %s to edit others' unpublished Posts.
cs_CZ: Pokud uživatel nemůže publikovat, vyžadujte %s k editaci nepublikovaných příspěvků ostatních.

en: If the user can't publish, require the edit_others_drafts capability to edit others' unpublished Posts.
cs_CZ: Pokud uživatel nemůže publikovat, vyžadujte schopnost edit_others_drafts k editaci nepublikovaných příspěvků ostatních.

en: If the user does not have a regular Edit link, recaption the %s link as "Edit."
cs_CZ: Pokud uživatel nemá pravidelný odkaz na úpravu, přejmenujte odkaz %s na "Upravit."

en: If you like %1$s, please leave us a %2$s rating. Thank you!
cs_CZ: Pokud se vám %1$s líbí, prosím, zanechte nám %2$s hodnocení. Děkujeme!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
cs_CZ: Pokud potřebujete pomoc nebo máte žádost o novou funkci, dejte nám vědět.

en: In enhanced mode, a Revision's status is stored by standard WordPress schema. Some plugins are incompatible.
cs_CZ: V rozšířeném režimu je stav revize uložen podle standardního schématu WordPress. Některé pluginy nejsou kompatibilní.

en: Install Statuses Pro to unlock custom revision statuses.
cs_CZ: Nainstalujte Statusy Pro pro odemknutí vlastních revizních stavů.

en: Integration Active
cs_CZ: Integrace aktivní

en: Integration with Beaver Builder's front end editor.
cs_CZ: Integrace s front-end editorem Beaver Builder'u.

en: Integration with Divi Builder and Divi Theme.
cs_CZ: Integrace s Divi Builder a Divi Theme.

en: Integration with Elementor's front end editor.
cs_CZ: Integrace s editorom front-endu Elementor'u.

en: Integrations
cs_CZ: Integrace

en: It will be published on %s
cs_CZ: Bude publikováno dne %s

en: Keep an archive of revision edits, even after the revision is published
cs_CZ: Udržovat archiv úprav revizí, i po zveřejnění revize

en: Language-specific revisions
cs_CZ: Revize specifické pro jazyk

en: Learn More
cs_CZ: Zjistit více

en: License
cs_CZ: Licence

en: Limit to one active revision per post
cs_CZ: Omezit na jednu aktivní revizi na příspěvek

en: List
cs_CZ: Seznam

en: List %s for "My Activity" or "Revisions to My Posts" view
cs_CZ: Seznam %s pro zobrazení "Moje aktivita" nebo "Revize mých příspěvků"

en: List Revisions of this Post
cs_CZ: Seznam revizí tohoto příspěvku

en: Listing capabilities
cs_CZ: Schopnosti seznamu

en: Listing others' Revisions requires role capability
cs_CZ: Zobrazování revizí jiných vyžaduje oprávnění role

en: M j, Y @ H:i
cs_CZ: j M, Y @ H:i

en: M j, Y @ g:i a
cs_CZ: j M, Y @ g:i a

en: Maintain published content with teamwork and precision using the Revisions model to submit, approve and schedule changes.
cs_CZ: Udržujte publikovaný obsah s týmovou spoluprací a precizností pomocí modelu Revize pro odeslání, schválení a naplánování změn.

en: Manage
cs_CZ: Spravovat

en: Management
cs_CZ: Správa

en: Managing %s requires role capability
cs_CZ: Správa %s vyžaduje schopnost role

en: Maximum Revisions per post
cs_CZ: Maximální revize na příspěvek

en: Maximum revisions per post:
cs_CZ: Maximální revize na příspěvek:

en: Menu Order
cs_CZ: Pořadí menu

en: Modification Date
cs_CZ: Datum modifikace

en: Modified
cs_CZ: Upraveno

en: Modified Date
cs_CZ: Datum úpravy

en: Modify preview link for better theme compatibility
cs_CZ: Upravit odkaz na náhled pro lepší kompatibilitu s tématem

en: Multilingual revisioning with WPML.
cs_CZ: Vícejazyčné revize s WPML.

en: My Activity
cs_CZ: Moje aktivita

en: My Revisions
cs_CZ: Moje revize

en: Need Revisions Support?
cs_CZ: Potřebujete podporu pro revize?

en: Network Defaults
cs_CZ: Výchozí nastavení sítě

en: Network Settings
cs_CZ: Nastavení sítě

en: Never
cs_CZ: Nikdy

en: New Revisions
cs_CZ: Nové revize

en: New Revisions %s
cs_CZ: Nové revize %s

en: New Revisions access requires role capability
cs_CZ: Přístup k novým revizím vyžaduje schopnost role

en: New Revisions are changes which are not yet published.
cs_CZ: Nové revize jsou změny, které ještě nebyly publikovány.

en: New Revisions:
cs_CZ: Nové revize:

en: New predefined statuses: Deferred, Needs Work, Rejected
cs_CZ: Nové předdefinované statusy: Odloženo, Potřebuje práci, Zamítnuto

en: No author
cs_CZ: Žádný autor

en: No email notifications will be sent.
cs_CZ: Nebudou odesílány žádné e-mailové notifikace.

en: No revision specified.
cs_CZ: Žádná revize nebyla specifikována.

en: No revisions found.
cs_CZ: Žádné revize nenalezeny.

en: Not Submitted
cs_CZ: Není odesláno

en: Not Submitted <span class="count">(%s)</span> | Not Submitted <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Není odesláno <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Není odesláno <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Není odesláno <span class="count">(%s)</span>

en: Note that %1$s network-wide settings%2$s may also be available.
cs_CZ: Všimněte si, že %1$s nastavení na úrovni sítě %2$s mohou být také k dispozici.

en: Note that archiving can also be disabled by %1$sPost Type%2$s.
cs_CZ: Vezměte prosím na vědomí, že archivaci lze také zakázat pomocí %1$sPost Type%2$s.

en: Note: Third party code may cause some post types to be incompatible with PublishPress Revisions.
cs_CZ: Poznámka: Kód třetích stran může způsobit, že některé post typy nebudou kompatibilní s PublishPress Revisions.

en: Notification Buffer
cs_CZ: Buffer oznámení

en: Notification Log
cs_CZ: Log oznámení

en: Notifications
cs_CZ: Oznámení

en: Notify for a specific post type, category or term
cs_CZ: Oznamovat pro konkrétní post type, kategorii nebo termín

en: Now
cs_CZ: Nyní

en: On Revision publication, delete Editorial Comments
cs_CZ: Při zveřejnění revize smazat redakční komentáře

en: Options
cs_CZ: Možnosti

en: Page Template
cs_CZ: Šablona stránky

en: Past
cs_CZ: Minulé

en: Past Revisions
cs_CZ: Minulé revize

en: Past Revisions are earlier versions of a post.
cs_CZ: Minulé revize jsou dřívější verze příspěvku.

en: Permission for Submit Revision also enables Revision creation
cs_CZ: Oprávnění pro Odeslat revizi také povoluje vytváření revizí

en: Ping Status
cs_CZ: Stav pingu

en: Planner Notifications Access-Limited
cs_CZ: Omezený přístup k oznámením plánovače

en: Planner Notifications for revision actions
cs_CZ: Oznámení plánovače pro akce revize

en: Please save changes to the revision before submitting it.
cs_CZ: Uložte prosím změny v revizi před jejím odesláním.

en: Plugin integration details
cs_CZ: Podrobnosti o integraci pluginu

en: Plugin settings, New Revisions contents and related data will be deleted, but only after the last copy of Revisions / Revisions Pro is deleted.
cs_CZ: Nastavení pluginu, obsah nových revizí a související data budou smazány, ale pouze po smazání poslední kopie Revizí / Revizí Pro.

en: Post Author
cs_CZ: Autor příspěvku

en: Post Author: %s
cs_CZ: Autor příspěvku: %s

en: Post Date
cs_CZ: Datum příspěvku

en: Post Parent
cs_CZ: Příspěvek rodiče

[ctx: Posts / Pages / etc.]
en: of %s
cs_CZ: z %s

en: Posts / Pages list: Use "Edit" caption for %s link
cs_CZ: Seznam příspěvků / stránek: Použijte popis "Upravit" pro odkaz %s

en: Prevent Revision creation if the post already has another Revision in progress.
cs_CZ: Zabraňte vytváření revizí, pokud má příspěvek již jinou probíhající revizi.

en: Prevent Revisors from editing others' unpublished Posts
cs_CZ: Zabránit revisorům v úpravách nezveřejněných příspěvků ostatních

en: Prevent indexing of revisions
cs_CZ: Zabránit indexování revizí

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the %s.
cs_CZ: Zabraňte neadministrátorům v obnovení revize bez %s.

en: Prevent non-Administrators from restoring a revision without the restore_revisions capability
cs_CZ: Zabraňte neadministrátorům v obnovení revize bez schopnosti restore_revisions

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Preview / Approve
cs_CZ: Náhled / Schválit

en: Preview / Restore
cs_CZ: Náhled / Obnovit

en: Preview Link Type
cs_CZ: Typ odkazu na náhled

en: Preview Revision
cs_CZ: Náhled revize

en: Preview and Approval:
cs_CZ: Náhled a schválení:

en: Preview it here:
cs_CZ: Náhled zde:

en: Preview other user's Revisions (without needing editing access).
cs_CZ: Zobrazit revize jiného uživatele (bez potřeby přístupových práv pro úpravy).

en: Preview revision in progress
cs_CZ: Náhled revize probíhá

en: Preview this Revision
cs_CZ: Náhled této revize

en: Priority on ongoing compatibility
cs_CZ: Priorita na probíhající kompatibilitu

en: Pro Feature
cs_CZ: Pro funkce

en: Product revisions
cs_CZ: Revize produktů

en: Publication
cs_CZ: Publikace

en: Publication Date: %s
cs_CZ: Datum publikace: %s

en: Publish %son approval%s
cs_CZ: Publikovat %son schválení%s

en: Publish <b>on approval</b>
cs_CZ: Publikovat <b>po schválení</b>

en: Publish Changes
cs_CZ: Publikovat změny

en: Publish Now
cs_CZ: Publikovat nyní

en: Publish Revision
cs_CZ: Publikovat revizi

en: Publish scheduled revisions asynchronously, via a secondary http request from the server.  This is usually best since it eliminates delay, but some servers may not support it.
cs_CZ: Publikujte plánované revize asynchronně, prostřednictvím sekundárního http požadavku ze serveru. To je obvykle nejlepší, protože to eliminuje zpoždění, ale některé servery to nemusí podporovat.

en: Publish scheduled revisions using the WP-Cron mechanism. On some sites, publication will fail if this setting is disabled.
cs_CZ: Publikujte plánované revize pomocí mechanismu WP-Cron. Na některých webech dojde k selhání publikace, pokud je toto nastavení zakázáno.

en: PublishPress Planner Integration.
cs_CZ: Integrace PublishPress Planner.

en: PublishPress Planner: Custom Notifications
cs_CZ: PublishPress Planner: Vlastní upozornění

en: PublishPress Revisions Documentation
cs_CZ: Dokumentace revizí PublishPress

en: PublishPress Revisions Network Defaults
cs_CZ: Výchozí nastavení sítě PublishPress Revisions

en: PublishPress Revisions Network Settings
cs_CZ: Nastavení sítě PublishPress Revisions

en: PublishPress Revisions Settings
cs_CZ: Nastavení revizí PublishPress

en: PublishPress Revisions Site Settings
cs_CZ: Nastavení webu PublishPress Revisions

en: Published Author
cs_CZ: Publikovaný autor

en: Published Date
cs_CZ: Datum publikace

en: Published Post
cs_CZ: Publikovaný příspěvek

en: Published Post Slug
cs_CZ: Slug publikovaného příspěvku

en: Publishers will be notified (but cannot be selected here).
cs_CZ: Vydavatelé budou informováni (ale zde nemohou být vybráni).

en: Purge Notification Buffer
cs_CZ: Vyčistit buffer oznámení

en: Query Loop Block: Adjust Revisor and Contributor capabilities to allow previewing in Revision editor
cs_CZ: Dotazovací smyčka bloku: Upravte oprávnění revisorů a přispěvatelů pro povolení náhledu v editoru revizí

en: Rank Math SEO may prevent Revision update on some sites.
cs_CZ: Rank Math SEO může zabránit aktualizaci revize na některých webech.

en: Ready to enhance your revision notifications?
cs_CZ: Jste připraveni vylepšit svá oznámení o revizích?

en: Ready to enhance your revision workflow?
cs_CZ: Jste připraveni zlepšit svůj pracovní postup revizí?

en: Refresh "Has Revision" flag before suppressing Create Revision
cs_CZ: Obnovit příznak "Má revizi" před potlačením vytvoření revize

en: Regenerate "post has revision" flags
cs_CZ: Znovu vygenerujte označení "příspěvek má revizi"

en: Request Support
cs_CZ: Požádat o podporu

en: Requested for
cs_CZ: Požadováno na

en: Requested publication: %s
cs_CZ: Požadované zveřejnění: %s

en: Reset Filters
cs_CZ: Resetovat filtry

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: Restore an archived Revision as the current revision.
cs_CZ: Obnovit archivovanou revizi jako aktuální revizi.

en: Restoring a Revision requires role capability
cs_CZ: Obnovení revize vyžaduje oprávnění role

en: Revert to Defaults
cs_CZ: Vrátit zpět na výchozí hodnoty

en: Revised By
cs_CZ: Revidováno kým

en: Revision
cs_CZ: Revize

en: Revision Author: %s
cs_CZ: Autor revize: %s

en: Revision Creation
cs_CZ: Vytvoření revize

en: Revision Date
cs_CZ: Datum revize

en: Revision Date: %s
cs_CZ: Datum revize: %s

en: Revision ID only
cs_CZ: Pouze ID revize

en: Revision Publication
cs_CZ: Vydání revize

en: Revision Scheduled
cs_CZ: Revize naplánována

en: Revision Slug
cs_CZ: Slug revize

en: Revision Status
cs_CZ: Stav revize

en: Revision Submission
cs_CZ: Odeslání revize

en: Revision Submission Error
cs_CZ: Chyba při odesílání revize

en: Revision Submitted
cs_CZ: Revize odeslána

en: Revision Workflow
cs_CZ: Pracovní tok revizí

en: Revision by a user who does not have the %s will cause all custom html tags to be stripped out.
cs_CZ: Revize uživatelem, který nemá %s, způsobí odstranění všech vlastních HTML tagů.

en: Revision by a user who does not have the unfiltered_html capability will cause all custom html tags to be stripped out.
cs_CZ: Revize uživatelem, který nemá schopnost unfiltered_html, způsobí odstranění všech vlastních HTML tagů.

en: Revision creation requires role capability
cs_CZ: Vytvoření revize vyžaduje schopnost role

en: Revision for:
cs_CZ: Revize pro:

en: Revision of this post is not allowed.
cs_CZ: Revize tohoto příspěvku není povolena.

en: Revision preview and redirects
cs_CZ: Náhled revize a přesměrování

en: Revision ready to edit.
cs_CZ: Revize připravena k úpravě.

en: Revision schedule shown in Calendar
cs_CZ: Plán revizí zobrazen v Kalendáři

en: Revision status: %s %s %s %s
cs_CZ: Stav revize: %s %s %s %s

en: Revision status: %s (requested publish date: %s) %s %s %s
cs_CZ: Stav revize: %s (požadované datum publikace: %s) %s %s %s

en: Revision submission and approval for products.
cs_CZ: Odeslání a schválení revizí pro produkty.

en: Revision submission requires role capability
cs_CZ: Odeslání revize vyžaduje oprávnění role

en: Revision updated.
cs_CZ: Revize byla aktualizována.

en: Revision updated. %sView Preview%s
cs_CZ: Revize byla aktualizována. %sZobrazit náhled%s

en: Revisions
cs_CZ: Revize

en: Revisions carry over Polylang data
cs_CZ: Revize přenášejí data Polylang

[ctx: Revisions of "Post Title"]
en: of "%s"
cs_CZ: z "%s"

en: Revisions of %s
cs_CZ: Revize %s

[ctx: Revisions of Post "Post Title"]
en: of %s "%s"
cs_CZ: z %s "%s"

en: Revisors can create a new revision for any custom post type
cs_CZ: Revisoři mohou vytvořit novou revizi pro jakýkoli typ příspěvku

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save Revision
cs_CZ: Uložit revizi

en: Save changes to continue.
cs_CZ: Uložte změny pro pokračování.

en: Schedule
cs_CZ: Naplánovat

en: Schedule Changes
cs_CZ: Naplánovat změny

en: Schedule Revision
cs_CZ: Naplánovat revizi

en: Scheduled
cs_CZ: Naplánováno

en: Scheduled <span class="count">(%d)</span> | Scheduled <span class="count">(%d)</span>
cs_CZ[0]: Naplánováno <span class="count">(%d)</span>
cs_CZ[1]: Naplánováno <span class="count">(%d)</span>
cs_CZ[2]: Naplánováno <span class="count">(%d)</span>

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Naplánováno <span class=\"count\">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Naplánováno <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Scheduled Change
cs_CZ: Naplánovaná změna

en: Scheduled Changes
cs_CZ: Naplánované změny

en: Scheduled Rev.
cs_CZ: Naplánovaná rev.

en: Scheduled Revision
cs_CZ: Naplánovaná revize

en: Scheduled Revision Publication
cs_CZ: Naplánované vydání revize

en: Scheduled Revisions
cs_CZ: Naplánované revize

en: Scheduled Revisions are unavailable because WP-Cron is disabled. If you are triggering WP-Cron externally, see %sRevisions > Settings > New Revisions > Scheduling%s.
cs_CZ: Naplánované revize nejsou k dispozici, protože WP-Cron je deaktivován. Pokud spouštíte WP-Cron externě, podívejte se na %sRevize > Nastavení > Nové revize > Naplánování%s.

en: Scheduled for
cs_CZ: Naplánováno na

en: Scheduled publication: %s
cs_CZ: Naplánované zveřejnění: %s

en: Scheduling
cs_CZ: Plánování

en: Search Revisions
cs_CZ: Hledat revize

en: Search results for "%s"
cs_CZ: Výsledky hledání pro "%s"

en: Seconds until next buffer processing time: %d
cs_CZ: Sekundy do dalšího zpracování bufferu: %d

en: Send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
cs_CZ: Odesílejte oznámení o akcích revizí pomocí přizpůsobitelného %1$sPublishPress Planner Notifications systému%2$s.

en: Sent in last day: %d / %d
cs_CZ: Odesláno za poslední den: %d / %d

en: Sent in last hour: %d / %d
cs_CZ: Odesláno za poslední hodinu: %d / %d

en: Sent in last minute: %d / %d
cs_CZ: Odesláno za poslední minutu: %d / %d

en: Set "Needs Update" for any post with translations which was updated (possibly by revision approval) more recently than its translations.
cs_CZ: Nastavit "Potřebuje aktualizaci" pro jakýkoli příspěvek s překlady, který byl aktualizován (možná schválením revize) nověji než jeho překlady.

en: Setting Scope
cs_CZ: Rozsah nastavení

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Show Current Revision top bar after revision publication
cs_CZ: Zobrazit horní lištu aktuální revize po zveřejnění revize

en: Show Notification Log / Buffer
cs_CZ: Zobrazit log / buffer oznámení

en: Show Preview Links
cs_CZ: Zobrazit odkazy na náhled

en: Show descriptive captions for PublishPress Revisions settings.
cs_CZ: Zobrazit popisná označení pro nastavení PublishPress Revisions.

en: Show with message content
cs_CZ: Zobrazit s obsahem zprávy

en: Site uses a custom trigger for WP-Cron tasks
cs_CZ: Stránka používá vlastní spouštěč pro úkoly WP-Cron

en: Some themes may block revision preview.
cs_CZ: Některé šablony mohou blokovat náhled revizí.

en: Some themes may require this setting for correct revision preview display.
cs_CZ: Některé šablony mohou vyžadovat toto nastavení pro správné zobrazení náhledu revize.

en: Some themes or plugins may require Revision Slug or Revision ID link type for proper template loading and field display.
cs_CZ: Některé šablony nebo pluginy mohou vyžadovat typ odkazu Slug revize nebo ID revize pro správné načítání šablony a zobrazení polí.

en: Sorry, you are not allowed to approve this revision.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte oprávnění schválit tuto revizi.

en: Sorry, you are not allowed to decline this revision.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte oprávnění odmítnout tuto revizi.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte oprávnění odstranit tuto revizi.

en: Sorry, you are not allowed to submit this revision.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte oprávnění odeslat tuto revizi.

en: Specify which PublishPress Revisions Settings to control network-wide. Unselected settings are controlled separately on each site.
cs_CZ: Určete, která nastavení PublishPress Revisions se mají řídit v celé síti. Nepřijatá nastavení se řídí samostatně na každém webu.

en: Standard storage schema for broadest 3rd party compat
cs_CZ: Standardní schéma úložiště pro nejširší kompatibilitu s 3. stranami

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Status workflow can be nested with sub-statuses
cs_CZ: Pracovní postup statusů může být vnořen s pod-statusy

en: Statuses
cs_CZ: Stavy

en: Statuses can be specific to a post type
cs_CZ: Statusy mohou být specifické pro post type

en: Store custom fields of submitted and scheduled revisions for archive
cs_CZ: Uložit vlastní pole předložených a naplánovaných revizí pro archiv

en: Store custom fields with revisions
cs_CZ: Uložit custom fields s revizemi

en: Submission
cs_CZ: Odeslání

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Submit Change Request
cs_CZ: Odeslat žádost o změnu

en: Submit Changes
cs_CZ: Odeslat změny

en: Submit Revision
cs_CZ: Odeslat revizi

en: Submit Revision capabilities
cs_CZ: Schopnosti předložení revize

en: Submitted
cs_CZ: Odesláno

en: Submitted <span class="count">(%s)</span> | Submitted <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Odesláno <span class=\"count\">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Odesláno <span class=\"count\">(%s)</span>

en: Submitted Rev.
cs_CZ: Odeslaná rev.

en: Submitted Revision
cs_CZ: Odeslaná revize

en: Submitted Revisions
cs_CZ: Odeslané revize

en: Support ACFE data model.
cs_CZ: Podpora datového modelu ACFE.

en: Support ACFE single_meta data type
cs_CZ: Podpora datového typu ACFE single_meta

en: Supported Plugin
cs_CZ: Podporovaný plugin

en: Supported Plugin Integration
cs_CZ: Integrace podporovaného pluginu

en: Supported by PublishPress Revisions
cs_CZ: Podporováno PublishPress Revisions

en: Supported by Revisions Pro
cs_CZ: Podporováno Revisions Pro

en: Sync "Needs Update" flags
cs_CZ: Synchronizovat "Potřebuje aktualizaci" značky

en: Target specific roles, users, or user groups
cs_CZ: Cílit na konkrétní role, uživatele nebo uživatelské skupiny

en: The Revision is Scheduled
cs_CZ: Revize je naplánována

en: The Revision is Submitted
cs_CZ: Revize byla odeslána

en: The Revision is ready to edit.
cs_CZ: Revize je připravena k úpravě.

en: The WP-Cron trigger is disabled, but scheduled tasks are still excecuted using a custom trigger.
cs_CZ: Spouštěč WP-Cron je zakázán, ale plánované úkoly jsou stále vykonávány pomocí vlastního spouštěče.

en: The post already has a revision in process.
cs_CZ: Příspěvek již má revizi v procesu.

en: The requested revision does not exist.
cs_CZ: Požadovaná revize neexistuje.

en: The revision preview argument is configured by constant definition: %s
cs_CZ: Argument náhledu revize je nakonfigurován pomocí definice konstanty: %s

en: The revision was approved and is now live on the site. %s
cs_CZ: Revize byla schválena a nyní je živá na stránkách. %s

en: The revision was published.
cs_CZ: Revize byla publikována.

en: The revision was restored.
cs_CZ: Revize byla obnovena.

en: The revision was scheduled for publication.
cs_CZ: Revize byla naplánována k publikaci.

en: The revision will be deleted. Are you sure?
cs_CZ: Revize bude smazána. Opravdu si to přejete?

en: The revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been approved.
cs_CZ: Revize, kterou jste odeslali k %1$s "%2$s", byla schválena.

en: The scheduled revision you submitted for the %1$s "%2$s" has been published.
cs_CZ: Naplánovaná revize, kterou jste odeslali k %1$s "%2$s", byla publikována.

en: The submitter was %1$s.
cs_CZ: Odesílatel byl %1$s.

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post.
cs_CZ: Pro vytvoření revize tohoto příspěvku je vyžadována schopnost unfiltered_html.

en: The unfiltered_html capability is required to create a revision of this post. See %sdocumentation%s.
cs_CZ: Pro vytvoření revize tohoto příspěvku je vyžadována schopnost unfiltered_html. Viz %sdocumentation%s.

en: Theme Compat: For front page revision preview, set home flag
cs_CZ: Kompatibilita s tématem: Pro náhled revize na hlavní stránce nastavte příznak domova

en: These are the default settings for options which can be adjusted per-site.
cs_CZ: Toto jsou výchozí nastavení pro možnosti, které lze upravit pro každou stránku.

en: This allows immediate approval within the Compare screen. If disabled, a Preview link is provided instead.
cs_CZ: To umožňuje okamžité schválení v rámci obrazovky Porovnat. Pokud je zakázáno, místo toho je k dispozici odkaz Náhled.

en: This is a %s (for publication on %s). %s %s %s
cs_CZ: Toto je %s (pro publikaci na %s). %s %s %s

en: This is a %s (requested publish date: %s). %s %s %s
cs_CZ: Toto je %s (požadované datum publikace: %s). %s %s %s

en: This is a %s. %s %s %s
cs_CZ: Toto je %s. %s %s %s

en: This is a Past Revision (from %s). %s %s
cs_CZ: Toto je minulá revize (z %s). %s %s

en: This is the Current Revision. %s
cs_CZ: Toto je aktuální revize. %s

en: This may improve compatibility with some plugins.
cs_CZ: To může zlepšit kompatibilitu s některými pluginy.

en: This plugin introduces a new user role, "Revisor."
cs_CZ: Tento plugin zavádí novou uživatelskou roli, "Revisor."

en: This post type does not support Past Revisions.
cs_CZ: Tento post type nepodporuje minulé revize.

en: This revision is not scheduled yet. It must be approved.
cs_CZ: Tato revize ještě není naplánována. Musí být schválena.

en: This should usually be enabled, except to work around conflicts with other another plugin's postmeta data.
cs_CZ: To by mělo být obvykle povoleno, kromě případů, kdy je potřeba obejít konflikty s daty postmeta jiného pluginu.

en: This was an update to a revision which is still in the workflow process.
cs_CZ: Toto byla aktualizace revize, která je stále v pracovním procesu.

en: This was an update to a revision which was published after further editing.
cs_CZ: Toto byla aktualizace revize, která byla publikována po dalším úpravě.

en: To avoid notification failures, buffer emails for delayed sending once minute, hour or day limits are exceeded
cs_CZ: Aby se předešlo selhání oznámení, zpožděte odesílání e-mailů, pokud limit přesáhne minutu, hodinu nebo den

en: To expand the Pages list, assign %s.
cs_CZ: Pro rozšíření seznamu stránek přiřaďte %s.

en: To expand the Pages list, assign Listing capabilities (list_others_pages, list_published_posts, etc.)
cs_CZ: Pro rozšíření seznamu stránek přiřaďte schopnosti seznamu (list_others_pages, list_published_posts atd.)

en: Translation Management integration
cs_CZ: Integrace správy překladů

en: Translation retained on Revision approval
cs_CZ: Překlad zachován při schválení revize

en: Trigger update on revision approval
cs_CZ: Spustit aktualizaci při schválení revize

en: Truncate Notification Log
cs_CZ: Zkrátit log oznámení

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
cs_CZ: Odemkněte %s integraci pro vylepšení vašeho řešení revizí.

en: Unlock Pro Integrations
cs_CZ: Odemknout Pro integrace

en: Unschedule
cs_CZ: Zrušit plánování

en: Unsubmitted Revision
cs_CZ: Neposlaná revize

en: Unsubmitted Revisions
cs_CZ: Neposlané revize

en: Update Modified Date
cs_CZ: Aktualizovat datum úpravy

en: Update Publish Date
cs_CZ: Aktualizovat datum publikace

en: Update Revision
cs_CZ: Aktualizovat revizi

en: Update custom fields on revision publication
cs_CZ: Aktualizovat custom fields při publikaci revize

en: Update in progress...
cs_CZ: Aktualizace probíhá...

en: Update post before creating %s.
cs_CZ: Aktualizujte příspěvek před vytvořením %s.

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Upgradovat na Pro

en: Upgrade to Pro to enable this integration
cs_CZ: Upgradujte na Pro, abyste povolili tuto integraci

en: Upgrade to PublishPress Revisions Pro for integration with key features of these plugins:
cs_CZ: Přechod na PublishPress Revisions Pro pro integraci s klíčovými funkcemi těchto pluginů:

en: Upgrade to Revisions Pro
cs_CZ: Přechod na Revisions Pro

en: Upgrade to Revisions Pro for integration with our PublishPress Planner Notifications framework.
cs_CZ: Aktualizujte na Revisions Pro pro integraci s naším rámcem oznámení PublishPress Planner.

en: Upgrade to Revisions Pro to send revision action notifications using the customizable %1$sPublishPress Planner Notifications system%2$s.
cs_CZ: Přejděte na Revisions Pro, abyste mohli odesílat oznámení o akcích revizí pomocí přizpůsobitelného %1$sPublishPress Planner Notifications systému%2$s.

en: Upgrade to Revisions Pro to unlock Planner Notifications integration.
cs_CZ: Aktualizujte na Revisions Pro, abyste odemkli integraci oznámení Planner.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
cs_CZ: Upgradujte na Pro verzi pro optimální kompatibilitu a rychlou, profesionální podporu.

en: Use %1$sPlanner Notifications%2$s
cs_CZ: Použít %1$sOznámení Plánovače%2$s

en: Use WP-Cron scheduling
cs_CZ: Použít plánování WP-Cron

en: Use alternate labeling: "Working Copy" > "Change Request" > "Scheduled Change"
cs_CZ: Použít alternativní označení: "Pracovní kopie" > "Žádost o změnu" > "Naplánovaná změna"

en: Use extended captions for Approve button in Post Editor
cs_CZ: Použít rozšířené popisky pro tlačítko Schválit v editoru příspěvků

en: Use this tab to make NETWORK-WIDE changes to PublishPress Revisions settings. %s
cs_CZ: Použijte tuto kartu k provedení změn na úrovni SÍTĚ pro nastavení PublishPress Revisions. %s

en: Users can always administer revisions to their own editable posts
cs_CZ: Uživatelé mohou vždy spravovat revize svých vlastních editovatelných příspěvků

en: Users matching Planner > Notifications configuration get revision notifications only if they can edit the published post.
cs_CZ: Uživatelé odpovídající konfiguraci Planner > Notifications dostávají oznámení o revizích pouze v případě, že mohou upravovat publikovaný příspěvek.

en: Users will need the %s to edit others' Unsubmitted Revisions.
cs_CZ: Uživatelé budou potřebovat %s pro úpravu neschválených revizí ostatních.

en: Users will need the manage_unsubmitted_revisions capability to edit others' Unsubmitted Revisions.
cs_CZ: Uživatelé budou potřebovat oprávnění manage_unsubmitted_revisions pro úpravu neschválených revizí ostatních.

en: View / Approve
cs_CZ: Zobrazit / Schválit

en: View / Moderate saved revision
cs_CZ: Zobrazit / Moderovat uloženou revizi

en: View / Publish
cs_CZ: Zobrazit / Publikovat

en: View / Submit saved revision
cs_CZ: Zobrazit / Odeslat uloženou revizi

en: View / moderate saved revision
cs_CZ: Zobrazit / moderovat uloženou revizi

en: View Knowledge Base
cs_CZ: Zobrazit znalostní bázi

en: View Past Revisions.
cs_CZ: Zobrazit minulé revize.

en: View it online:
cs_CZ: Zobrazit online:

en: View only revisions of %s
cs_CZ: Zobrazit pouze revize %s

en: View preview
cs_CZ: Zobrazit náhled

en: View published post
cs_CZ: Zobrazit publikovaný příspěvek

en: View revision in progress
cs_CZ: Zobrazit probíhající revizi

en: View saved revision
cs_CZ: Zobrazit uloženou revizi

en: View unsaved changes
cs_CZ: Zobrazit neuložené změny

en: When a %s is published, update post modified date to current time.
cs_CZ: Když je %s publikován, aktualizujte datum úpravy příspěvku na aktuální čas.

en: When a %s is published, update post publish date to current time.
cs_CZ: Když je %s publikován, aktualizujte datum publikace příspěvku na aktuální čas.

en: When a new revision is created by any user who is allowed to submit revisions, automatically submit it.
cs_CZ: Když je vytvořena nová revize jakýmkoli uživatelem, který má povolení odesílat revize, automaticky ji odešlete.

en: With PublishPress Planner Pro, send notifications to a Slack channel
cs_CZ: S PublishPress Planner Pro posílejte oznámení do Slack kanálu

en: Work around cache plugin conflicts by requerying for revisions before suppressing the New Revision link.
cs_CZ: Obejděte konflikty pluginů pro cache tím, že před potlačením odkazu na novou revizi znovu dotazujete na revize.

en: Working Copies
cs_CZ: Pracovní kopie

en: Working Copies <span class="count">(%d)</span> | Working Copies <span class="count">(%d)</span>
cs_CZ[0]: Pracovní kopie <span class="count">(%d)</span>
cs_CZ[1]: Pracovní kopie <span class="count">(%d)</span>
cs_CZ[2]: Pracovní kopie <span class="count">(%d)</span>

en: Working Copy
cs_CZ: Pracovní kopie

en: Working Copy creation requires role capability
cs_CZ: Vytvoření pracovní kopie vyžaduje schopnost role

en: Working Copy ready
cs_CZ: Pracovní kopie připravena

en: You are not allowed to manage revisions.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat revize.

en: You can also specify %1$sdefaults for site-specific settings%2$s.
cs_CZ: Můžete také specifikovat %1$s výchozí hodnoty pro specifická nastavení stránek %2$s.

en: You're using PublishPress Revisions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
cs_CZ: Používáte PublishPress Revisions Free. Pro verze má více funkcí a podporu. %sPřechod na Pro%s

en: [%s] %s Publication Notice
cs_CZ: [%s] %s Oznámení o publikaci

en: [%s] %s Updated
cs_CZ: [%s] %s Aktualizováno

en: [%s] Revision Approval Notice
cs_CZ: [%s] Oznámení o schválení revize

en: filter:
cs_CZ: filtr:

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Revisions
cs_CZ: Revizí

en: just now
cs_CZ: právě teď

en: network-wide control of "%s"
cs_CZ: síťové řízení "%s"

en: no %s revisions available.
cs_CZ: žádné %s revize nejsou k dispozici.

[ctx: revision date]
en: on %s
cs_CZ: dne %s

[ctx: revisions]
en: Compare
cs_CZ: Porovnat

[ctx: revisions]
en: Decline
cs_CZ: Odmítnout

en: select
cs_CZ: vybrat

en: select recipients
cs_CZ: vyberte příjemce

en: show current users (%d)
cs_CZ: zobrazit současné uživatele (%d)

en: show eligible users (%d)
cs_CZ: zobrazit způsobilé uživatele (%d)

en: unselect
cs_CZ: zrušit výběr
